Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:36



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 664 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45
 Pascha - Ostatnia Wieczerza - Eucharystia 
Autor Wiadomość
Post Re: Pascha - Ostatnia Wieczerza - Eucharystia
Co ty pleciesz, przeciez Komunie Sw. kaplani, czy diakoni zanosza do domow i nie jest to zabronione.

A tak ogolnie, to w twoich wypowiedziach nie mozna sie polapac, bo nawymyslales takie mnostwo nieistniejacych bytow ze nie wiadomo o czym w ogole piszesz.
Co post to mam inne wrazenie, raz ze jestes Protestantem, za chwile ze heretykiem, po chwili ze katolikiem, albo ateista. Co ciekawe, to to samo daje sie zauwazyc z twoimi zrodlami i ma sie wrazenie ze kozystasz do kazdego cytatu z interpretacji innej wersji Biblii, kazda z innego odlamu, czy jakiejs sekty.

Jesli rzeczywiscie znasz i rozumiesz Pisma i Biblie to moze podyskutujemy na temat Nephilim i poczatkow, od wygnania poprzez Potop, az do czasow Mojzesza? Oczywiscie na PW, bo forum nie jest odpowiednim miejscem.
Bo jesli rozumiesz, to wiesz ze wszystko sie zazebia i nie ma jakichs zdarzen, ktore nie wyplywaly by z wczesniejszych i nie wplywaly by na kolejne zdarzenia i zmiany.
Calosc to jeden ciag przyczyn i skutkow, dzialan Boga i ludzi, oraz zmian z nich wyniklych, az do dnia dzisiejszego, wiec jesli je naprawde znasz, to wiesz ze jestes w bledzie.
Bog to zmiescil w dekalogu, a faryzeusze namnozyli praw, ty natomiast mnozysz byty w nieskonczonosc.


Wt lis 07, 2017 23:15
Post Re: Pascha - Ostatnia Wieczerza - Eucharystia
Ten post powyzej jest do Przeemka, a nie do Chwata, nie udalo mi sie poprawic, a wpisy sa dosc czeste w czasie i Chat napisal zanim ja skonczylem.
Jesli ktorys z Moderatorow moglby poprawic wpisujac na poczatku mojego postu "Przeemek, " i wykasowac ten wyjasniajacy to bylo by przejzysciej.


Wt lis 07, 2017 23:28

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Pascha - Ostatnia Wieczerza - Eucharystia
E tam, wkoło Macieju - to co w Piśmie, u Justyna u innych - wg Przeemka znaczy dokładnie odwrotnie to co znaczy.
Taka to i dyskusja.
Może raczej "dyskuusja" ;)

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr lis 08, 2017 1:00
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Pascha - Ostatnia Wieczerza - Eucharystia
Przeanalizowałam teksty Przemka i wniosek jest jeden: Przemeek nie czyta tego co ktokolwiek pisze. Jak mantrę powtarza, że św. Justyn nie wierzył w przemianę, co jest bzdurą, bo sam cytuje rzekomo zaprzeczające temu teksty, które nic takiego nie mówią. Jest inaczej, co wykazali dyskutanci wielokrotnie. Ponieważ moja dokładna analiza poszła w eter, nie będzie takowej (drugi raz nie chce mi się, bo nie widzę sensu).
Za zgodą autora temat zamykam.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 08, 2017 5:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 664 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL