Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Mam pytanie... 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 03, 2009 16:02
Posty: 16
Post Mam pytanie...
Sądzę, że byłoby lepiej założyć jeden temat, w którym moglibyśmy zadawać różne pytania dotyczące Biblii, bo po co za każdym razem zakładać nowy temat?
To może zacznę ja.
Wiadomo: Jezus pochodzi z pokolenia Judy. Jednakże czytając Księgę Rodzaju, doszłam do wniosku, że najbardziej w pewien sposób wyróżnionym (Jakub w chwili śmierci mówi: "błogosławieństwa (...) niechaj spłyną na głowę Józefa, który jest księciem wśród swoich braci!"). Dlaczego tak jest? Czy Jezus nie powinien wywodzić się od Józefa?
Pozdrawiam


Wt gru 29, 2009 18:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Mam pytanie...
Proszę zaproponować nową nazwę temu tematowi która odzwierciedla jego treść. Proszę również abyś pamiętała, że to jest nie tylko wskazane ale i jest to wymóg aby tytułować posty zgodnie z ich treścią. Jest to irytujące jeśli co chwila każdemu musisz zwracając na to uwagę.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Wt gru 29, 2009 18:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 10, 2005 1:37
Posty: 589
Post Re: Mam pytanie...
Chyba właśnie po to na forum są różne wątki, żeby inne pytania były w każdym temacie :) Dzięki temu można znaleźć to co nas interesuje.

_________________
Nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale MOCY, MIŁOŚCI i trzeźwego MYŚLENIA (2Tm 1,7)

Moje blogi: Świat Czytników, VrooBlog, Blog Biblijny (zawieszony). Moje strony: porównywarka polskich e-booków


Śr gru 30, 2009 1:10
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 28, 2007 16:39
Posty: 67
Post Re: Mam pytanie...
Każdy otrzymał swoje błogosławieństwo
Rdz 49:28
"Wszyscy ci - to dwanaście szczepów izraelskich, oraz to, co do nich powiedział ich ojciec, wygłaszając do każdego z nich stosowne błogosławieństwo, gdy im błogosławił"

Dla Judy brzmi tak:
Rdz 49:8
"Judo, ciebie sławić będą bracia twoi, twoja bowiem ręka na karku twych wrogów! Synowie twego ojca będą ci oddawać pokłon! Judo, młody lwie, na zdobyczy róść będziesz, mój synu: jak lew czai się, gotuje do skoku, do lwicy podobny - któż się ośmieli go drażnić? Nie zostanie odjęte berło od Judy ani laska pasterska spośród kolan jego, aż przyjdzie ten, do którego ono należy, i zdobędzie posłuch u narodów!"

_________________
One God and one aim
This is the destiny that we supposed to claim


Cz sty 28, 2010 12:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL