Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 8:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Jak można siedzieć na dwóch osłach?? 
Autor Wiadomość
Post 
Hmmm, zanurzyłem się w tekścik jeszcze raz i rzeczywiście. W greckim mamy αὐτῶν - wyraźna liczba mnoga. Jednak nie musi to wcale oznaczać, że Jezus siedział na obu. Ewangelia mówi jedynie, że oba zwierzęta były przyozdobione i że Jezus siedział na płaszczach.


Cz lip 27, 2006 12:45

Dołączył(a): Śr cze 21, 2006 6:36
Posty: 239
Post 
Rita ... O MATKO:D Rozszyfrowałaś tajemnicę kościoła ... Wykazałaś karygodny błąd w piśmie świętym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111!!!!1!1! teraz wszyscy się dowiedzą o tej NIESCISŁOŚĆI I O TYM ŻE PISMO ŚWIETE BYŁO TLUMACZONE NIE PRZEZ OSWIECONYCH DUCHEM SWIETYCH EWANGELISTOW A ZWYKLYCH TLUMACZO-PISAŻY ... teraz pewnie przez to ludzie zaczną masowo przechodzić na ateizm albo satanizm a Kościół upadnie razem z radiem Maryja ;D
Możesz teraz spokojnie usiąść przy kominku zapalic fajkę i być dumna ze swojego osiągnięcia!!!!!!111!!!11

... Pomyśl a czy jak piszą że Jezus poszedł do jakiegoś miasta to opisują jak szedł czy szybko czy wolno ktrą noge postawił pierwszą ? a może stawiał obie na raz? to jest nie istotne ważne że szedł ... i coś zrobił! A w tym fragmęcie ważne jest że wjeżdzał do Jerozolimy na osle i ludzie w podziwie witali go palmami tylk po to by niedługo wydac go na śmierć. Zapewne gdyby jechał nawet i na 3 osłach naraz niezmieniło by to nic.

Pragne cie tylko pocieszyć że Polski zmienia się szybko więc przekłady PS bedą się ukazywac ciągle coraz to nowe.. bedziesz miała zapewnioną rozrywkę na wiele długich wieczorów w poszukiwacza niescisłości i błędów tlumaczeniowych badz NIEDOMOWIEN TLUMACZENIOWYCH WYNIKAJACYCH Z ROZNIC JEZYKOW. Nie prościej było by sie nauczyć tego hebrajskiego czy jakiego tam i doszukiwac się nieścisłości w kopiach oryginałów ? ale to tylko moja mała rada...
pozdrawiam.


Pt sie 04, 2006 19:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr cze 21, 2006 6:36
Posty: 239
Post 
aa wracając do tematu żeby wyjasnić te NIESCISLSCI może jechał popą na 1 osle a na 2 miał zazucone nogi? A może miał zazuconą jedna nogę na jednego a drugą na drugiego.. no wiesz w tylu pozycjach mozna siedzieć....
NIE NIE I JESCZE RAZ NIE! JECHAL NA PLASZCZACH ZAZUCONYCH NA TE ZWIEZE POCIAGOWE Z TAD LICZBA MNOGA!

czekamy na kolejny świetny fragmęt ukazujący niescisłości...
Polecam Apokalipsę tam peło jest aniołów stojących jedna nogą w morzu drugą na lądzie smoków z siedmioma glowami i 10 rogami i innych cudaków
BA JEST NAWET MOZE KRWI! moze wybiezemy sie nad takie moze na wakacje.. tylko czekaj znajdzmy je na mapie..

Powiedz mi czy ma to jakiś sęs?
Zamiast szukać takich żeczy weż PS do ręki bo zakładam że masz takowe w domu(skoro znasz tak szczegółowe fragmęty o których nawet nie miałem pojęcia) i uzyj go inaczej bo obecnie jest uzywane w niewłasciwym celu.. otwórz sobie na ewangeli przeczytaj ją od dechy do dechy porównaj to ze swoim życiem i zrozum....


Pt sie 04, 2006 20:00
Zobacz profil
Post 
Grygor:
no comment


So sie 05, 2006 10:43
Post 
Ja mam taki comment, żeby ktoś Grygorowi powycinał te wersaliki i nadmiarowe emotikony.


Wt sie 08, 2006 8:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL