Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
 Doktryna kościelna zniszczyła mi życie...in vitro 
Autor Wiadomość
Post Re: Doktryna kościelna zniszczyła mi życie...in vitro
Cytuj:
Napisałem, ze z takim podejściem traci swój czas i nasz. Ona nie zyska tego co chce, a my stracimy czas na wyjaśnienie istotnych różnic.

Jakoś kropeczka nie uznaje za stratę czasu rzeczową rozmowę z autorką.


Wt lut 04, 2014 13:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Doktryna kościelna zniszczyła mi życie...in vitro
Tylko co to ma do rzeczy? Bo teraz znów czegoś nie rozumiem. Nie mam prawa do swojej opinii, czy mam myśleć jak inni? Czy to ja jestem kropeczką? Czy moja rozmowa z autorką, nie była rozmoową indywidualną, a ja nie reagowałem na odpowiedzi skierowane do mnie?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Wt lut 04, 2014 13:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:36
Posty: 2041
Post Re: Doktryna kościelna zniszczyła mi życie...in vitro
już się tak nie rozkręcajcie. Temat był i jest wart rzeczowej rozmowy, dla mnie niepotrzebny (i napisałam jej to) był "medialny" tytuł że "doktryna kościelna zniszczyła jej życie". Po pierwsze nie sądze żeby miała "zniszczone życie" a po drugie tak jak napisałam życie niszczymy sobie tylko sami. Katolik nie powinien takich haseł rzucać, bo one zostają i to jets antyświadectwo.

_________________
Ania


Śr lut 05, 2014 9:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Doktryna kościelna zniszczyła mi życie...in vitro
Również zwracałem na to uwagę. My się już chyba dawno temu rozkręciliśmy, teraz już się uspokajamy :)

_________________
Pozdrawiam
WIST


Śr lut 05, 2014 16:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 20, 2012 17:51
Posty: 1
Post Re: Doktryna kościelna zniszczyła mi życie...in vitro
Wiem, że trochę "odkopuję: temat, ale chcę coś dodać od siebie.
My też staraliśmy się z mężem o dziecko, po czym okazało się, że niestety jedno z nas jest bezpłodne (mąż). Oczywiście, bardzo pragniemy mieć dziecko, ale nie chcemy robić nic przeciwko Bogu. Jeśli nie chce nam go dać, to nie będziemy działać na siłę, aby powstało. A in-vitro to dla nas działanie na siłę. Oczywiście, mogłabym mieć żal do męża, moglibyśmy przechodzić kryzysy (wywołane rozgoryczeniem przez niemożność pozostania matką), ale co to da? Komu przysięgałam miłość na całe życie- mężowi, czy dzieciom? Kto ze mną będzie szedł całe życie przy ramieniu- dzieci, czy mąż? To jest najważniejsze. Dziecko nie może być sensem życia, może być jedynie jego dopełnieniem. W moim życiu na 1 miejscu jest Jezus, na drugim mąż, a cała reszta na samym końcu. Nigdy, przenigdy nie zawiodłam się na tej zasadzie, nie zawiodłam się na ufności Bogu. Autorko postu: zastanów się nad swoimi priorytetami i nad tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.


Śr maja 14, 2014 14:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 25, 2010 18:03
Posty: 18
Post Re: Doktryna kościelna zniszczyła mi życie...in vitro
Kilka tysięcy lat temu in-vitro miało na imię Hagar, no bo jak Sara mu ją podsunęła, Abraham zapłodnił, a niewolnica urodziła na kolanach Sary, to miało być "ich" dziecko.
I nic dobrego z tego nie wyszło.


Śr maja 28, 2014 13:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:36
Posty: 2041
Post Re: Doktryna kościelna zniszczyła mi życie...in vitro
Austeria, bardzo mądre i odważne świadectwo. A może Pan Bóg przygotowuje was do roli rodziców adopcyjnych? Kto wie:)

_________________
Ania


Śr maja 28, 2014 13:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 04, 2014 21:46
Posty: 16
Post Re: Doktryna kościelna zniszczyła mi życie...in vitro
Piotr, jest to bardzo błyskotliwa odpowiedź, która wszystko tłumaczy;) Wziąłeś pod uwagę, że mógłbyś trochę pomyśleć?;)


Śr sie 06, 2014 7:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL