Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 14:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Białe małżeństwo 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Cóz tak niestety sie dzieje, ale akurat w tym konkretnym przypadku chodzi o małżeństwo z miłości. Natomiast skoro jest miłość, to ie rozumiem dlaczego ich związek nie miałby zostac skonsumowany, a mówię teraz o kochających się osobach, które nie sa aseksualne.
Tylko nie wiem, czy takie cos co (czyli związki np. dla uzyskania obywatelstwa jakiegoś kraju) można wogóle nazwać małżeństwem.


Śr mar 15, 2006 11:42
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 12, 2006 17:30
Posty: 74
Post 
Dla mnie jest to wykroczenie przeciwko własnej naturze. Nie znam ani jednego człowieka który by nie miał popędów seksualnych. To na pewno jest zakodowane w psychice i to też wg mnie choroba, którą można wyleczyć.

_________________
Nie ma nic gorszego niz Jedi, który utracił zdrowe zmysły...


Śr mar 15, 2006 19:07
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 25, 2006 20:18
Posty: 88
Post 
gość napisał(a):
Po drugie ,,związki" homoseksulane są jak najbardziej nastawione na sek,s (ble..).

A to "ble" to odnośnie seksu pedałów czy tak ogólnie? Aseksualność się leczy. Podobno.
Kurvik napisał(a):
,,związki" homoseksulane są jak najbardziej nastawione na sek,s (ble..)
(to odebrałem jako osobistą obrazę :-) Nie wiem jak autor wątku ale mi byłoby porzykro słysząc takie opinie na temat własnej drogi życia.

To akurat napisał sam zainteresowany. Chyba że "Gości" było więcej i znów mi się coś pokićkało.
Poza tym to, że jest to forum katolickie nie znaczy że są tu sami katolicy, w dodatku wierzący. Więc po co ten cały krzyk? Też mogłeś kogoś urazić swoim stwierdzeniem "mdli mnie od niektórych wypowiedzi", bo to znaczy że rzygasz na czyjeś poglądy. Ale może to tylko nadinterpretacja? :? Z pewnością offtopic :biggrin:


Cz mar 16, 2006 1:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL