Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 29, 2024 3:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
 sex oralny przed ślubem 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 12:03
Posty: 8
Post sex oralny przed ślubem
Witam wsystkich :)

Jestesmy z moja dziewczyna 1,6 roku i zastanawiamy sie nad "oralem" ... Bardzo sie kochamy i jestesmy pewni ze to wszystko tylko z milosci ...
Wiem ze jest to niezgodne z zasadami z religi ale jak to zrobie to chyba nie znaczy ze przestane wierzyc ... Modle sie, chodze do kosciola, spowiadam sie .... Wydaje mi sie, ze jesli to z milosci to Bóg to zrozumie ... Przypominam iz to seks oralny ... BEZ STOSUNKU - z tym czekamy do slubu :) i uda sie nam prosze o odpowiedzi pozdrawiam


Pn wrz 25, 2006 14:08
Zobacz profil
Post 
i co z tego, że wierzysz, modlisz się, chodzisz do kościoła, spowiadasz się skoro chcesz popełnić grzech i do tego przekonałeś do grzechu drugą osobe; po prostu chcesz zrobić to w ten sposób, że "Panu Bogu świeczka a diabłu ogarek"


Pn wrz 25, 2006 14:12

Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 12:03
Posty: 8
Post 
Nikgo nie przekonywalem.... Najpierw rozmawialismy ... Obydwoje tego chcemy. Widze ze nikt mi nie pomoze beda tylko oskarzenia


Pn wrz 25, 2006 14:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 12:03
Posty: 8
Post 
Dlaczego jesli sie kogos szczerze kocha to jest ot grzech nawet przed slubem ?!?! Nie rozumiem


Pn wrz 25, 2006 14:18
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Widze ze nikt mi nie pomoze beda tylko oskarzenia
a spodziewałeś się, że każdy będzie cię głaskał po główce?a w czym pomóc? bo nie rozumiem....w końcu piszesz na forum katolickim....
Cytuj:
Dlaczego jesli sie kogos szczerze kocha to jest ot grzech nawet przed slubem ?!?! Nie rozumiem
seks przedmałżeński jest grzechem,jest po prostu skierowany na zaspokojenie swojego pożądania, poza tym w tym przypadku seks oralny jest sprzeczny z małżeństwem ponieważ wyklucza poczęcie potomstwa a to jest jeden z celów małżeństwa


Pn wrz 25, 2006 14:23

Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 12:03
Posty: 8
Post 
to ja;) napisał(a):
seks przedmałżeński jest grzechem,jest po prostu skierowany na zaspokojenie swojego pożądania


Jakby kazdy tak myslal to wszyscy zeby sie kchac musieliby sie zenic :shock:


Pn wrz 25, 2006 14:26
Zobacz profil
Post 
i jeszcze jedno: wszystkie osoby z jakimi się spotkałam czy słyszałam, żałują, że nie poczekały ze seksem do małżeństwa, żałują że się pośpieszyły


Pn wrz 25, 2006 14:26

Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 12:03
Posty: 8
Post 
ale to nie ten seks :)


Pn wrz 25, 2006 14:26
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Jakby kazdy tak myslal to wszyscy zeby sie kchac musieliby sie zenic
poiwedz mi po co wierzysz? chodzisz do kościoła? skoro nie uznajesz niczego, nawet nie przejmujesz się, że coś jest grzechem; i jeszcze jedno pytanie: czy miłość to tylko seks? bo z tego co piszesz to tak, a przecież tak nie jest, zastanów się nad tym


Pn wrz 25, 2006 14:28
Post 
Cytuj:
ale to nie ten seks
:o przecież ja pisze o przedmałżeńskim, przecież to nie tylko seks narzeczonych ale wogóle seks osób nie będących małżeństwem


Pn wrz 25, 2006 14:30

Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 12:03
Posty: 8
Post 
wcale nie myslie ze milosc to tylko seks ... ale powinno dawac sobie przemnosc ..........W milosci nalezy sie milowac, kochac, szanowac, rozmawiac...


Pn wrz 25, 2006 14:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 12:03
Posty: 8
Post 
to ja;) napisał(a):
WoooW przecież ja pisze o przedmałżeńskim, przecież to nie tylko seks narzeczonych ale wogóle seks osób nie będących małżeństwem


Ale mi chodzi o to ze oral a stosunek to roznica


Pn wrz 25, 2006 14:32
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Ale mi chodzi o to ze oral a stosunek to roznica
ale ogólnie się to nazywa seksem nie?tym bardziej, że nic nie pisałam jaki te osoby miały rodzaj stosunku więc na nic twoje wybiegi
Cytuj:
ale powinno dawac sobie przemnosc
ale miłość to nie tylko przyjemność
i nie odpowiedziałeś na moje pytanie


Pn wrz 25, 2006 14:36

Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 12:03
Posty: 8
Post 
No nie tylko ale powinna byc ... Czy ja pisze ze robimy tylko to ? Nie ... Czy kazda chwila spedzona z nia to seks , pieszczoty ? Nie ... Jestesmy szczesliwi ... A dlaczego chodze do kocioloa ? bo wierze ze Bog mi pomoze w tym by byc zawsze szczesliwym i ze dzieki temu cos zyskam


Pn wrz 25, 2006 14:39
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
ze dzieki temu cos zyskam
interesowność? to chyba religie pomyliłeś ponieważ w chrześcijaństwie nie ma miejsca na interesowność: ja ci Boże odmówie jedną "zdrowaśke" a ty mi dasz życie w raju....a tan na marginesie: to ile masz lat? pytam bo masz bardzo dziecinne podejście do wiary i życia wogóle....


Pn wrz 25, 2006 14:41
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL