Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 15:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Tylko dla młodszych internautów 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr sty 07, 2004 10:33
Posty: 5
Post 
Anonymous napisał(a):
Tylko ludzie młodzi są prawdziwi. dorośli nie potrafią być absolutnie szczerzy i autentyczni.

A Papież?


Śr sty 07, 2004 11:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 16:46
Posty: 738
Post Młodzi :)
Janosiku, myślę, że to twierdzenie jest z rodzaju tych prawdziwych chociaż "odwrotnie proporcjonalnych"
Skoro według gościa ludzie młodzi są prawdziwi a Papież (myślę o konkretnym, obecnym) jest prawdziwy to wynika stąd , że jest młody.
A dalej, jeśli trzymać się gościa , to gdy ktoś potrafi być "absolutnie szczery i autentyczny" to także musi być młodym.

Sama znam ludzi wiekowych, o których nie pomyślałabym nawet, że są starzy.
Może inaczej – chętnie z nimi przebywam, nie przeszkadza mi, że nie mają nastu lat, że są słabi fizycznie, powoli chodzą i często chorują i .....że są mędrcami :czarodziej:
Wszyscy dorośli, maja we krwi wychowywanie młodzieży i w tym miejscu nie są niestety reformowalni. Jednak niektórzy ( ci młodzi) potrafią to robić bezboleśnie – po prostu do niczego nie zmuszają, a wychować przy nich można się całkowicie dobrowolnie i w sposób niezauważalny.
Pewnie dlatego , że oni całym sobą zaświadczają, że mówią prawdę.
Młody dorosły to taki ktoś, kto potrafi przekazać mi coś mądrego w taki sposób, że najpierw udowodni, że sam jest kimś.
A przyjąć tę mądrość za swoją - to ja już sama potrafię :razz:


Pn maja 24, 2004 17:23
Zobacz profil

Dołączył(a): So lip 31, 2004 9:22
Posty: 4
Post 
Anonymous napisał(a):
Tylko ludzie młodzi są prawdziwi. dorośli nie potrafią być absolutnie szczerzy i autentyczni.


skad takie wnioski? szczerzy i autentyczni sa ci, ktorzy takimi chca byc. To nie ma nic wspolnego z wiekeiem. Znam wiele mlodych ludzi, ktorzy wcale nei sa prawdziwi...wiec moze nie ma sensu uogolniac, przyklejac ludzion etykietetek? Pomysl o tym.

_________________
malujka


So lip 31, 2004 11:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 13:33
Posty: 56
Post 
to całkowita i szczera prawda

_________________
RTX


Pn paź 17, 2005 17:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
wiecie co ale jak pójdziecie do pracy [jesli ją znajdziecie] to bedziecie wiedzieć dlaczego dorośli chcą być dziećmi

naprawdę nie ma na co narzekać
kazdy prawie dorosły był uczniem ale na pewno póki co ;) był dzieckiem

ten czas dzieciństwa jest szczególnie rozpamietywany pod względem wspólnej zabawy i przeżyć w podróżach
zwiedzania ciekawych miejsc
nie przegapcie baraszkowania po zamkach polskich
i zabaw na plaży nad polskim pięknym morzem
albo lotu samolotem ;)

to piekne chwile nawet jesli kieszonkowego sie nie dostaje
:lol:

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


N lut 12, 2006 21:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 13:33
Posty: 56
Post 
dziecinstwo jest najwspanialszym okresem zycia pomimo tego ze niktorzy twierdza z tego co slyszalem ze to najglubszy okres zycia gdyz dzieci sa latwowierne i glupio mysla, ja osobiscie tak nie uwazam , sadze ze ten okres jak kazdy inny w naszym ludzkim zyciu jest wyjatkowy, uczymy w nim sie zyc, poznawac swiat, uczymy sie byc czlowiekiem, chcialbym byc zawsze dzieckiem i niemyslec o tych ciezkich sprawach ktore drecza doroslych. zapomiec i niemyslec o cierpieniu ktore jest w wielu rodzinach. dziecinstwo niechaj bedzie blogoslawione i uwolnione od wszelkich przykrych nieszczesc by kazdy mlody czlowiek mogl dorastac w szczesciu zdrowiu i milosci. tymczasem pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich czytajacych.
...........................................................................................................
timek95 czyli RTX

_________________
RTX


Pn lut 13, 2006 18:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL