Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
 Diabelski Kotek? 
Autor Wiadomość
Post Re: Diabelski Kotek?
http://www.youtube.com/watch?v=bPiRyjaku9w
...co się dziwisz.

Znaczy, ludzie tu wchodzą się pokłócić, a Ty ciągle tylko: rozmowa i rozmowa. Kulturalna w dodatku.


N lut 09, 2014 7:21
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 02, 2014 10:26
Posty: 248
Post Re: Diabelski Kotek?
Tak mam :) :) :)

_________________
Pozdrawiam Aga2003
Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.Jan Paweł Drugi


N lut 09, 2014 7:23
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
Kiepska linia obrony. Powinnaś teraz rozwinąć całą argumentację, wykazując wyższość kulturalnej rozmowy nad kłótnią, przemycając przy okazji kilka niezbyt pochlebnych opinii pod adresem wybranych użyszkodników, nie wymieniając ich wprawdzie z ksywy, ale w taki sposób, żeby nikt nie miał wątpliwości, o kogo chodzi. Może ktoś z nich wpadłby się pokłócić. ; P

(Oczywiście nabijam się; rówieśnicy siedzą pewno na kwejku i brokaciku, a dorośli są dorośli i smuuutni. I co im zrobisz.)


N lut 09, 2014 7:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 02, 2014 10:26
Posty: 248
Post Re: Diabelski Kotek?
OK. Jak jest kłótnia to się nie rozumiemy. Każdy pisze byle co,byle więcej kłótni. Potem użytkownicy znowu zaczynają kłótnię w wątku,a to psuje cały wątek. A potem i tak nikt już nic nie rozumie :)

_________________
Pozdrawiam Aga2003
Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.Jan Paweł Drugi


N lut 09, 2014 7:43
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
A no bo widzisz. Dorośli są dorośli, po liceum i po studiach, każdy jeszcze ze swoim hobby rozwijanym latami. Każdy przez to nasiąkł wiedzą, której ten drugi nie zna - i na odwrót. Kiedy się kłócą, każdy z nich chcąc nie chcąc ujawnia nieco z tej swojej wiedzy, której darmo nie sprzedałby nikomu za Chiny. W ten sposób wszyscy wychodzą z kłótni bogatsi...

...a nastolatki, no cóż, kłócą się jak nastolatki. (Znowu się wymądrzam.)


N lut 09, 2014 7:58
Post Re: Diabelski Kotek?
...o boszsz, jaki ja niekumaty. To przez wizyty na ateiście, tam to się dopiero kłócą.

Dobra. Jak sama widzisz, żeby kłótnia nie wygasła w zarodku, nie można pisać byle czego, bo adwersarze stracą rozeznanie - ale czego w końcu on od nas chce? - i przestaną pisać. (Względnie obrażą się, czasami na amen, jeśli będzie się wbijać szpile zbyt głęboko.) Chyba że zacznie się kłótnia piętrowa, kłótnia o sposób kłócenia się. Wtedy faktycznie cała sztuka polega na tym, żeby nie zepsuć kłótni, tylko pisać non-stop "jesteś głupi" w możliwie wyszukany i zawoalowany sposób. (Widzisz, można się nawet podszkolić w pisaniu książek.) A kiedy już kompletnie straci się rozeznanie w kłótni, zawsze można napisać np. "to wracamy do podstaw" (znaczy, że trzeba adwersarzowi tłumaczyć jak krowie na rozstajach) i odpowiedzieć jeszcze raz na post otwierający kłótnię. Doprawdy nie rozumiem, w jaki sposób dobra kłótnia może zepsuć wątek. Możesz objaśnić?

A wymądrzanie się to nie jest byle co. : P


N lut 09, 2014 13:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 02, 2014 10:26
Posty: 248
Post Re: Diabelski Kotek?
ErgoProxsy odnoszę wrażenie że mnie nie rozumiesz.


Aga2003 napisał(a):
O matko.......

Wiem,że już oberwało mi się......
Ale mnie tak wkurza jak się nie wypowiadają a wątek trwa ;[ ;[ ;[ ;[ ;[ ;[

Ja piszę o tym a Ty o kłótni i kulturanej rozmowie

_________________
Pozdrawiam Aga2003
Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.Jan Paweł Drugi


Cz lut 13, 2014 15:35
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
ErgoProxy:

No właśnie nie... zdaje się, że na brokaciku w dużej części siedzą... dorosłe baby. Przykry stan umysłu imho, ake cóż.


Cz lut 13, 2014 19:19
Post Re: Diabelski Kotek?
Aga2003:

Trudno, wkurza cię... tyke, że nie można nikogo zmusić, żeby się wypowiadał. Też znam ten ból, ale naprawdę nie można.
A nie tylko na tym forum, ale i na wielu innych forach, nieaktywnych wątków się nie zamyka. Tutaj po prostu pozwala się im zakopać się w morzu innych niekatywnych wątków - by prędzej czy później, może i za kilka lat (i tak się zdarza), ktoś coś w nim dopisał nowego reanimując starą dyskusję, a nie zakładając nową. Taki jest system, uzus, zwyczaj, egzekwowany przez moderację w takim stopniu, w jakim się da.


Cz lut 13, 2014 19:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 02, 2014 10:26
Posty: 248
Post Re: Diabelski Kotek?
:hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: a to dałaś/dałeś mi do myślenia Gaazkam 8) 8)

_________________
Pozdrawiam Aga2003
Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.Jan Paweł Drugi


Cz lut 13, 2014 20:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Diabelski Kotek?
ErgoProxy dałeś do pieca brach ,teraz wiem dla czego jesteś tu na forum ,ty stary rowerze uwielbiasz się kłócić.Baba z wałkiem w domu leje po czuprynie i nie masz prawa głosu coś w tym stylu


http://www.youtube.com/watch?v=BLY2zF_axRI

a tu możesz po szarżować i nikt cię wałkiem nie ugodzi ,a to se nagrabiłeś :o :-D :-D :lol: :brawo: :brawo:

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Pt lut 14, 2014 0:24
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
Te, motorynka, żeby Ci się wszystkie śrubki nie poodkręcały. : P A poważnie, to faktycznie, mieszkam z matką za ścianą, no i czasami bywa nieprzyjemnie.

@Aga2003: bo ja lubię thread hijacking. Znaczy, kierowanie wątków na takie tory, jakie mnie odpowiadają. Wredny jestem, wiem. Niech mnie ktoś powstrzyma. : P


Pt lut 14, 2014 13:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Diabelski Kotek?
kurczaku jesteś wredny i inteligentny a to wybuchowa mieszanka ;-)

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Pt lut 14, 2014 20:40
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
Eee, nie. Inteligentny to jest Johnny99, a ja jestem tylko dyletant od składania literek...

Zecer. ^_^


Pt lut 14, 2014 20:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Diabelski Kotek?
no nic według mnie każdy ma prawo do własnych poglądów.A rozmowa czasem może dać do myślenia i zerwania z własnym wybujałym ego .

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Pt lut 14, 2014 20:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL