Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 6:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
 Diabelski Kotek? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 02, 2014 10:26
Posty: 248
Post Re: Diabelski Kotek?
To co z tym wątkiem :?: :?: :?: :?: :?: :?:

_________________
Pozdrawiam Aga2003
Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.Jan Paweł Drugi


Pn lut 24, 2014 15:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Diabelski Kotek?
Dopominanie się niczego nie zmieni. Ludzie piszą jeśli chcą i mają co napisać. Tutaj stanęło na tym że nic nie wiadomo. Chciałabyś abyśmy zaczęli wróżyć z kart żeby zyskać dodatkową wiedzę i coś napisać?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn lut 24, 2014 16:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt gru 31, 2013 0:16
Posty: 17
Post Re: Diabelski Kotek?
ErgoProxy napisał(a):
No to jedziemy po kolei. Zdania mamy trzy, w tym jedno złożone.

Ale Hello Kitty jest japońska. - Hello Kitty została stworzona przez Yuko Shimizu na potrzeby kompanii Sanrio z siedzibą w Tokio; przedstawia kota japońskiej rasy i przekazuje, jak czytam we wpisie Val, japońskie wartości (absolutne posłuszeństwo rodzicom).

Japończycy to poganie. - Jako żywo szinto, ich religia, do judeochrześcijańskich się nie zalicza. Formalnie nazywa się ona Drogą Osiemdziesięciu Tysięcy Duchów. Jeśli to nie jest pogaństwo, to co nim jest?

a jak wiadomo z lektury Biblii, poganie to samo zło: składają dzieci bożkom w ofierze, zjadają ludzi żywcem, itd., itp., etc., wtf. - To jest ironia. Czy mam tłumaczyć, na czym polega ironia?

Wiedz, że to bujda, granda zwykła... - To jest cytat z mojego ulubionego wiersza Tuwima, Do prostego człowieka, który podkreśla ironię w zdaniu poprzednim.

Myślę, że winieneś teraz wytłumaczyć, jakie oczywistości dostrzegłeś w moim wpisie.



Grzeszą tacy ignoranci jak ty. Tyle ci powiem.

Co do dorosłych i mądrych wierzących, którzy wierzą jak naiwne dziecko w każdą bajkę wpojoną im przez internet- historia o powstaniu hello kity dla demona pojawiła się na portalu SCARYFORKIDS.COM i jeśli niektórzy traktują to jako źródło informacji, to błąd.


Ostatnio edytowano Śr lut 26, 2014 15:47 przez Soul33, łącznie edytowano 1 raz



Śr lut 26, 2014 11:59
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
harrypotter1989 napisał(a):
Grzeszą tacy ignoranci jak ty. Tyle ci powiem.

Tożeś mi powiedział, aż się nakryłem nogami. Rozwiniesz jakoś swoją myśl, czy pozostaniesz przy wyrażeniu Świętego Oburzenia?


Śr lut 26, 2014 12:08
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Diabelski Kotek?
harrypotter1989, sugeruję większą kulturę wypowiedzi.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr lut 26, 2014 15:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Diabelski Kotek?
http://www.youtube.com/watch?v=Ep0CybRL3Gg

obejrzyj sobie dziewczynko to a widzę że inteligentna jest z ciebie osóbka to i wnioski nasuną ci się same :)

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Śr lut 26, 2014 20:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Diabelski Kotek?
Daruj sobie, stek kłamstw i spekulacji.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz lut 27, 2014 7:56
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
@panMK:

Przemówienia nie wysłuchałem, bo trwa aż prawie 3 godziny... natomiast - nawet czasopismo "Egzorcysta" wyśmiało moralną panikę wzgl. Hello Kitty. A ja podchodzę do kwestii zagrożeń duchowych w ten sposób: wszystko, co Żmudziński i jemu podobni na Deonie.pl czy rozmawiamy.jezuici.pl uznają za niebezpieczne, to niebezpieczne jest na pewno; ale wszystko, co miesięcznik "Egzorcysta" czy Posacki uważają za bezpieczne, to bezpieczne jest na pewno.


Cz lut 27, 2014 8:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Diabelski Kotek?
fakt mądrych ludzi należy słuchać ,ale to co pokazuje ta hello kiti ,to po nitce do kłębka można dojść do odrażających rzeczy z jakimi ten niby śmieszny kotek ma powiązania.Wiem że dzieci to nasz największy skarb dany nam od BOGA i za wszelką cenę należy je bronić w czasie gdy ich rozwój psycho-fizyczny jest narażony na tak wiele zła ze strony tak bajek,gier jak i zabawek.Ludzie bagatelizują sprawę ,np.gdy moje brzdące oglądają swoje bajki i jest w nich coś jak wczoraj że duchów nie ma ani że nic takiego nie istnieje ,wtedy im tłumaczę jaka jest prawda.Więc od najmłodszych zły stara się zniszczyć wiarę a za coś dobrego i wspaniałego dać im magię taką niewinną wspaniałą wręcz jak choćby kucyki pony .Dzieci to chłoną a bez odpowiedniego nadzoru ze strony rodziców mogą się rozwijać w nich złe rzeczy nabyte od najmłodszych lat.To że nie obejrzałaś to szkoda bo wiele można naprawdę wartościowych rzeczy się dowiedzieć ,jak zły próbuje podejść nasze SKARBY BOŻE.

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Cz lut 27, 2014 20:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Diabelski Kotek?
Po co słuchać kłamstw?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz lut 27, 2014 20:19
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
Jakie powiązania? Jeśli chodzi o bajki, że wymyślił Hello Kitty hiszpański ojciec, którego córeczka chorowała na raka krtani itede, to są to bajki. To nie jest prawda!


Cz lut 27, 2014 20:28

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Diabelski Kotek?
Swoja drogą ciekawe, że dla katolickiego księdza 1 listopada to data Halloween, a nie Wszystkich Świętych...

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz lut 27, 2014 20:34
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
Proszę bardzo: http://miesiecznikegzorcysta.pl/drogows ... a-sztuczka nawet (!) miesięcznik „Egzorcysta”, jak wiadomo dość radykalny, uważa Hello Kitty za bezpieczne.


Cz lut 27, 2014 21:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: Diabelski Kotek?
Oprócz zabawek dla dzieci, producent Hello Kitty oferuje także produkty dla młodzieży, m.in. koszulki o nazwie „Demon” z wizerunkiem Hello Kitty i z napisem „Lick it up”[3][4], co jest efektem współpracy z heavy metalowym zespołem Kiss[5


To są powiązania ze złym i na to się należy uczulić.Bo najpierw jest wszystko cacy a gdy otoczka pęknie wyleje się prawdziwe zło i bluźnierstwo przeciw BOGU.

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Cz lut 27, 2014 22:27
Zobacz profil
Post Re: Diabelski Kotek?
To są powiązania z zespołem KISS. Jedynym człowiekiem, który wprowadza jakieś powiązania Hello Kitty z Szatanem jesteś w tym wątku Ty, Panie MK. W dodatku obłudnie się wykręcasz, że tylko "uczulasz" na problem. Naprawdę zaś sam go stwarzasz; kto Ci uwierzy, ten już leży.


Cz lut 27, 2014 23:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL