Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 2:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Drobne sprawy. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lut 01, 2018 12:07
Posty: 63
Post Drobne sprawy.
Mama ma specjalny zeszyt gdzie pisze mi odpowiedzi na pytania do Bierzmowania. Kazała mi napisac odpowiedź na jedno z nich. Ja troszkę sie zagapiłem i źle napisałem więc skreśliłem. Czy muszę oddać teraz pieniądze za zeszyt? Rodzice jako od swojego syna nawet gdy poniszczylem ściany, sufit czy podłogę nie wymagają ode mnie odkupienia, naprawienia. Czasami się pogniewają ale im przechodzi i wszystko wraca do normy. Czy jak oni sami się nie upomną żebym np. przeprosił to czy muszę jakoś sam działać skoro oni nic nie mówią?

Czy mam obowiązek odkupywania wszystkiego co rodzice kupią MI bądź dla mnie? Np. kupili mi łózko ale ja pozwalam kotu je drzeć itp. Nie dlatego żeby sprawić im przykrośc ale dlatego ze to moja rzecz. Czy takim czyms popelniam grzech i musze cos oddawac?


Pt lut 02, 2018 17:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 01, 2018 12:07
Posty: 63
Post Re: Drobne sprawy.
+ jeszcze jedna sprawa.

Mój laptop jest non stop podłączony do ładowania. I jak ojciec zwrócił mi kiedyś uwage to teraz nawet wymaga aby on był do niego podpięty bo szybko pada mi bateria w nim przez to ze kiedys byl podlaczony. Nie przeszkadza to ojcu. Czy grzechem jest takie nadmierne korzystanie z prądu?


Pt lut 02, 2018 20:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Drobne sprawy.
@Krystian13
Psycholog.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Pt lut 02, 2018 20:07
Zobacz profil
Post Re: Drobne sprawy.
Krystian13 napisał(a):
Mój laptop jest non stop podłączony do ładowania. I jak ojciec zwrócił mi kiedyś uwage to teraz nawet wymaga aby on był do niego podpięty bo szybko pada mi bateria w nim przez to ze kiedys byl podlaczony. Nie przeszkadza to ojcu. Czy grzechem jest takie nadmierne korzystanie z prądu?
Tu znajdziesz precyzyjną odpowiedź: http://blog.swiatbaterii.pl/jak-korzystac-z-baterii/


So lut 03, 2018 12:39
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL