Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 1:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 GNN - GWIAZDA NOWEJ NADZIEI 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 13:33
Posty: 56
Post GNN - GWIAZDA NOWEJ NADZIEI
TEMAT DLA TYCH CO SAMI WALCZYC JUZ NIE MOGA. DLA NADZIEJI I WSPARCIA. ZAPRASZAM DO UDZIALU. KONKRETNA POMOC W KONKRETNEJ SPRAWIE. T&W

_________________
RTX


Pn gru 05, 2005 18:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 16:46
Posty: 738
Post 
Piękny temat.
Dać nadzieję i wsparcie. Ludzie wszyscy - a chrześcijanie to chyba obowiązkowo - powinni nawzajem takie "usługi" sobie wyświadczać :)
Ale - jak wyobrażasz sobie udzielanie konkretnej pomocy poprzez internetowe forum?
Czy dysponujesz określonymi środkami, masz możliwość ?
Czy chodzi Ci o wsparcie poprzez luźną rozmowę czy też chciałbyś założyć punkt " fachowych porad" ?

I kto na to nam tutaj pozwoli i jeszcze weźmie odpowiedzialność ?

Napisz coś więcej o pomyśle.

_________________
zielony anioł


Pn gru 05, 2005 19:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 13:33
Posty: 56
Post 
puella napisał(a):
Piękny temat.
Dać nadzieję i wsparcie. Ludzie wszyscy - a chrześcijanie to chyba obowiązkowo - powinni nawzajem takie "usługi" sobie wyświadczać :)
Ale - jak wyobrażasz sobie udzielanie konkretnej pomocy poprzez internetowe forum?

timek95- wnikajac w głebie emocji i uczuc kazdej osoby uznajac ja za wyjatkowa, kazdy ma inne potrzeby, sprawy, czego innego oczekuje, ja wraz z pomoca bliskich mi osob oraz uczestników pragne stawiajac sie w sytuacji danej osoby odczuc zrozumiec i pomoc, przezto uczac sie i zdobywajac doswiadczenie wraz z wami w tym zyciu ktore jest bardzo cieszkie

Czy dysponujesz określonymi środkami, masz możliwość ?

timek95- moje srodki to kontakty, wiedza umiejetnosc, charakter i podejscie do ludzi, umiem sluchac i rozumiec kazdego na rowni, niewazne kim jest w co wierzy, dla mnie jest czlowiekiem godnym zrozumienia, pomocy poszanowania,
Czy chodzi Ci o wsparcie poprzez luźną rozmowę czy też chciałbyś założyć punkt " fachowych porad" ?

timek95- luzna rozmowa dajaca fachowe porady, czyli wszystko we wszystkim, oto kilka przykladowych zasad:
- poznac
- zrozumiec
- okazac uczucie zaangarzowanie
- spokojny djalog
- dzialac
- uswiadamiac
- pomagac
- dzialac w grupie
- kazda osoba jest tak samo wazna i wyjatkowa
- to jest miejsce dla kazdego
- kultura slowa
- przyklady
- rozmowa itp.
- wasze pomysly prowadzenia tematu, w koncu dzialamy wspólnie
ja jestem pomyslodawca, kazdy moze tu wejsc i sie wypowiedziec.


I kto na to nam tutaj pozwoli i jeszcze weźmie odpowiedzialnosc
Napisz coś więcej o pomyśle.


[color=red]tak jak nazwa wskazuje jest to miejsce gdzie mozna poznac i zrozumiec, odnalesc sens gdy brak wszystkiego, zwłaszcza teraz nikt nie powinien byc sam ze soba. niechaj ta gwiazda nowej nadzieji zabłysnie wraz z betlejemska gwiazda w te swieta oraz w przyszlym roku.
tego zycze wam z calego serca, zapraszam wszystkich do udziału . tIMEK95.

_________________
RTX


Wt gru 20, 2005 13:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 13:33
Posty: 56
Post 
witam w nowym roku. mam nadzieje ze z nowym czasem zajrzy tu ktos nowy poza mna. gwiazda nowej nadzieji niechaj zablysnie kazdemu w nowym 2006 roku. w tym miejscu zachecam do poruszania tematyki dowolnej, spraw na ktore zabraklo juz nadziejii, gdy samotnosc i brak odwagi dobija lub ktos jest poprostu sam, czy chce poznac kogos, poprostu pogadac, zapraszam to jest miejsce dla kazdego i na wszystko, otwarte na swiat i ludzi jak otwarta jest stajenka Nowonarodzonego Jezusa. pozdrawiam serdecznie zapraszajac i oczekujac na wpisy.
ZABLYSNAL NOWY ROK A WRAZ Z NIM NIECHAJ GWIAZDA NOWEJ NADZIEJI ZABŁYSNIE NA CALY TEN SWIAT.
...............................................................................
PS. UWAGA UPSZEJMNIE INFORMUJE ZE OD STYCZNIA 2006 ROKU TIMEK95 ZMIENIA SIE NA " RTX" SPOWODOWANE JEST TO ZMIANA ORAZ ROZWINIECIEM TWORCZOSCI LOKALNEJ JAK I PLANOWANA DZIALALNOSCIA. NOWA NAZWA BARDZIEJ JEST DOSTEPNA. NOWA TWORCZOSC JUZ WKRÓTCE. TAK WIEC ZASTEPUJE TIMEK95 NAZWA RTX. PODPIS .T&W. BEZ ZMIAN.

_________________
RTX


Śr sty 04, 2006 14:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 16:46
Posty: 738
Post 
OOOO :) no to witaj :) A dlaczego akurat "RTX" ?

_________________
zielony anioł


Śr sty 04, 2006 18:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 13:33
Posty: 56
Post 
nowy rok na nowej fali
wiedza ci co juz sluchali teraz bedzie w szafie mix
bo nadchodzi RTX
CALKIEM NOWY WIZERUNEK
ZMIENIL DROGE I KIERUNEK
W OSTROLECE I NA SWIECIE
co dzis wymysli moze zgadniecie?
.................................................................
poprostu zmieniam sie na lepsze by sprostac oczekiwanoim odboircow, by kazdego moc zadowolic odrobina siebie noi lepiej wpada w ucho. ale nie to jest najwarzniejsze, GNN- zablysnie z wami i dla was na nowo z nowa nadzieja i moca, razem zbudujemy wiele.
tego sobie i wam wszystkim zycze w tym nowym roku.
RTX.

_________________
RTX


Cz sty 05, 2006 14:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Nie chciałabym tłumić Twojego zapału, jednak piszesz
Cytuj:
luzna rozmowa dajaca fachowe porady


Do fachowych porad trzeba być fachowcem. W dodatku - cokolwiek bruździ tu anonimowość netu (skąd mam wiedzieć, czy ktoś kto mówi, że jest fachowcem, jest nim rzeczywiście?)

Co do zmian - na pewno bywają ważne i dobre - ale tylko wówczas, gdy są autentyczne, a człowiek pozostaje zawsze sobą...

Podziwiam energię :)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz sty 05, 2006 14:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 13:33
Posty: 56
Post 
dzieki. moja energia i chec niesienia pomocy iinym bedziwe jeszcze bardziwej wieksza i miec bedzie wiekszy rezultat pozytywny winik gdy wezma udzial w tym dziele jakies osoby, moze kiedy ktos tu zajrzy i pomoze zablysnac tej gwiazdeczce, puki co sie nie poddaje tylko trwam w tym postanowieniu niesienia pomocy innym, samotnym , opuszczonym, liczac na wasza pomoc oraz udzial. teraz ponawiam swa prosbe. pozdrawiam.
RTX

_________________
RTX


Pt sty 06, 2006 13:15
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 13:33
Posty: 56
Post 
timek95 napisał(a):
dzieki. moja energia i chec niesienia pomocy iinym bedziwe jeszcze bardziwej wieksza
dzieki wam i miec bedzie wiekszy rezultat pozytywny winik wierze w to gdy wezma udzial w tym dziele jakies osoby, moze kiedys ktos tu zajrzy i pomoze zablysnac tej gwiazdeczce,
dajac czastke siebie, puki co sie nie poddaje tylko trwam w tym postanowieniu niesienia pomocy innym, samotnym , opuszczonym, niechcianym, liczac na wasza pomoc oraz udzial. teraz ponawiam swa prosbe do uczestnictwa w tym skromnym a zarazem szlachetnie szczerym dziele. pozdrawiam.
RTX

_________________
RTX


Pt sty 06, 2006 15:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 13:33
Posty: 56
Post 
piszcie piszcie do gwiazdeczki
swoje slowa, pioseneczki
kazdy temat, kazde zdanie
zasluguje na czytanie.

_________________
RTX


Pn lut 20, 2006 16:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL