Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 21:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Przeczytałam książkę..... 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
rowniez polecam terakowskiej "ono" troche ciezsza od poczwarki bo o innej tematyce, ale w tym samym klimacie. ale tematyka bardzo zyciowa

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


N wrz 26, 2004 14:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 19:17
Posty: 36
Post 
"Zraniony pasterz" to najpiękniejsza bajka jaką słyszałem :)

jest też w sieci: http://www.asia.alleluja.pl/tekst.php?numer=9401


Śr wrz 29, 2004 19:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
czytam wlasnie ksiazke Oskar i pani Róża i jestem pod wrazeniem....

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Śr wrz 29, 2004 20:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 03, 2004 8:17
Posty: 407
Post 
A ja wam polecam książkę "E-mail od Pana Boga do nastolatka" tzn. są jeszcze inne np. do dzieci do kobiet itp.Ale ja czytam do nastolatka i mówię wam jest zaczepiste. Polecam bardzo.

"Oskar i Pani Róża". Hmm... też świetna książka dostałam w prezencie i bardzo się cieszę :)

_________________
Choć tak wiele nas różni jesteśmy do siebie bardzo podobni. Odpowiedzialni i samotni.


So gru 25, 2004 10:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 11, 2004 17:35
Posty: 1082
Post 
Oskar i pani Roza ..... niesamowita ksiazka ...... jezeli ktokolwiek sie waha to goraco polecam :)

e-mail od Pana Boga do natolatkow tez mam w domu ... tak samo jak dla kobiet .... ksiazki troche w innym stylu niz Oskar bo wg mnie nie czyta sie ich jak normalnych ksiazek ... kazdego dnia (wedlug mnie !! ) powinno sie brac jeden e-mail i przeczytac ... ale tez fajne :)

a czytal ktos moze Szate i Wielkiego Rybaka Douglasa? mnie sie bardzo podobalo :) a wlasnie dostalam tegoz samego autora Cien ojca ....mam nadzieje ze bedzie rownie piekne:)

podrawiam :)

_________________
Życie jest walką, z której nie możemy się wycofać, ale w której musimy odnieść zwycięstwo.


So gru 25, 2004 22:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
cien ojca napisal Dobraczynski...

ja sie przymierzam do przeczytania ksiazki Dobaczynskiego "Listy Nikodema"...
czy ktos to czytal?

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


N gru 26, 2004 1:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 11, 2004 17:35
Posty: 1082
Post 
Julia napisał(a):
cien ojca napisal Dobraczynski...


wiem wlasie .... przepraszam moj blad ... ale nie wchodzilam juz pozniej na kompa i nie moglam tego poprawic :/

_________________
Życie jest walką, z której nie możemy się wycofać, ale w której musimy odnieść zwycięstwo.


N gru 26, 2004 13:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 03, 2004 8:17
Posty: 407
Post 
Desverger napisał(a):
"Zraniony pasterz" to najpiękniejsza bajka jaką słyszałem :)


Bajka?? Dla mnie to nie jest bajka, ale opowiadanie. Cudowne opowiadanie. Naprawdę cudowne. Popłakałam się czytając je. Płakałam przy opisach uczuć, przy pytaniach. Pytaniach do mnie kierowanych. Płakałam, bo nie potrafiłam na nie odpowiedzieć...

_________________
Choć tak wiele nas różni jesteśmy do siebie bardzo podobni. Odpowiedzialni i samotni.


Cz sty 20, 2005 0:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
a ja ostatnio przecztyalalm "pochodzienie swiata, czlowieka, zla. odpowiedz biblii" pfor. M. Wojciechowskiego.
wydana przez edycje sw. pawla do kupienia w ksiegarni lub do zamowienia na www.paulus.pl

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Wt lut 08, 2005 22:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 16:46
Posty: 738
Post 
Autor "Oskara i Pani Róży" za kilka dni odwiedzi Polskę :)
Będzie okazja do spotkania w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu pomiedzy 3-7 września b.r.

A Znak zaprasza tak :)

Ciebie także wzruszyła historia Oskara i Pani Róży? Chcesz poznać jej autora?
Dobra wiadomość! Już we wrześniu Eric-Emmanuel Schmitt odwiedzi Polskę!


Kim jest Eric-Emmanuel Schmitt? - Jest autorem bestsellera Oskar i Pani Róża. Historia ta zachwyciła wielu, także znanych ludzi.
Otylię Jędrzejczak zainspirowała nawet do zlicytowania złotego medalu olimpijskiego z Aten.
- Jest pisarzem, którego książki zostały przetłumaczone na ok. 30 języków i zdobyły uznanie kilku milionów czytelników z całego świata.
- Jest człowiekiem, który w wieku 11 lat napisał swoją pierwszą powieść.
- Jest prowokatorem, dramatopisarzem, filozofem i sportowcem.

Eric-Emmanuel Schmitt przyjeżdża do Polski w związku z wydaniem Małych zbrodni małżeńskich
- przewrotnej, zabawnej i pełnej zaskakujących zwrotów akcji opowieści o związku dwojga kochających się niegdyś ludzi.
Co zostało między nimi po 15 latach małżeństwa?

Lubisz poznawać ciekawych ludzi? Fascynuje Cię literatura?
Chcesz zapytać Autora Małych zbrodni małżeńskich o książki i poglądy oraz jego sposób na utrzymanie sportowej kondycji,
a także o pewną noc w górach, która odmieniła jego życie? Jeśli tak, to przyjdź na spotkanie w wybranym mieście.

Co? Gdzie? Kiedy? - 3 września (sobota), godz. 17.00 - Wrocław, Empik Megastore, Rynek 50, spotkanie z czytelnikami,
fragment sztuki Małe zbrodnie małżeńskie przedstawią aktorzy Teatru Polskiego: Grażyna Krukówna, Jerzy Schejbal.
Spotkanie poprowadzi Agnieszka Wolny-Hamkało. (Wstęp wolny).
- 4 września (niedziela), godz. 19.00 - Wrocław, Teatr Polski, ul. Gabrieli Zapolskiej 3,
uroczysta premiera Małych zbrodni małżeńskich (bilety do nabycia w kasie teatru)
- 5 września (poniedziałek), godz. 18.30 - Warszawa, Empik Megastore Junior, ul. Marszałkowska 116/122,
spotkanie z czytelnikami. O twórczości oraz wizji małeństwa, jaką przedstawił w najnowszej książce,
z Autorem rozmawiać będą Anna Dodziuk (psychoterapeutka) i Agnieszka Rosłoniak (dziennikarka TVP)
- 6 września (wtorek), godz. 19.00 - Kraków, Empik Megastore, Rynek Główny 5,
spotkanie z czytelnikami - Eric-Emmanuel Schmitt będzie podpisywał swoje książki na drugim piętrze Empik-u.


A może chciałbyś wygrać najnowszą książkę E.-E. Schmitta? Wydawnictwo Znak zaprasza do wzięcia udziału w konkursie.

Szczegóły na stronie: http://www.znak.com.pl/kon1

_________________
zielony anioł


N sie 28, 2005 9:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 13:33
Posty: 56
Post 
Mężczyzna i bestia Piotra Rowickiego wydawnictwo finalik. polecam kompletny ubaw wsam raz dla młodszego pokolenia o dorastaniu w pierwszym roku życia oczami tatusia. poprostu super.

_________________
RTX


Pt wrz 23, 2005 15:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 16:46
Posty: 738
Post 
Timek95 nie znam, czy możesz coś więcej napisać o tej książce ?
Dorastanie? w 1 roku życia ? - hm......

Witaj na Forum :bukiet: - życzę miłego pobytu :zdrowie:
Miło, że zacząłeś forumową przygodę od Młodszych :razz: chociaż już jesteś dorosły.

_________________
zielony anioł


Wt wrz 27, 2005 20:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 23, 2005 13:33
Posty: 56
Post 
Mężczyzna i Bestia.
opowieść w której autor opisuje pierwszy rok życia dziecka, prostym i śmiesznym językiem. imie tego dziecka określa jako "Bestia"
oto kilka zdań:
bestia wstaje o piąte, znacznie wcześniej niż ludzie, niż większość żywych stworzeń...
bestia zdradza obiawy zauroczenia płcią przeciwną.... bestia jest bardzo nie bezpieczna.
bestia choć analfabeta, lubi czytać i wygląda przy tym na bardzo oczytaną.....
W Ostrołęce patronem medialnym tej ksiazki jest Radio OKO oraz WIADOMOŚCI OSTROŁĘCKIE. osobiście polecam to jest debiut literacki, możliwe że jeszcze nie w sprzedaży.
pozdrawiam.
wkrótce opisze kolejną ksiązkę; pt "Najlepsze co się może przydarzyć rogalikowi."

_________________
RTX


Pt wrz 30, 2005 13:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 7:44
Posty: 13
Post 
Przeczytałem "Oskar i Pani Róża" :-D Ta książka jest naprawdę przepiękna!
Polecam każdemu!


So sty 07, 2006 20:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Puello - adres (link) do strony z konkursem nie działa... Odpala się główna stronka Znaku, a tam nie widzę linka do jakieś informacji o konkursie. Schmitta uwielbiam osobiście (za "Oskara...", "Dziecko Noego" i "Ewangelię wg Piłata).



>>>


Ja polecam "Między dogmatem a herezją" o. Dariusza Kowalczyka SI. Wszystko o książce znajdziesz na http://www.wiez.com.pl/?s__karta.id__71 :)

Obrazek

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


So sty 07, 2006 21:16
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL