Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 23:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Jak sie modlic? 
Autor Wiadomość
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N sie 01, 2010 14:08
Posty: 92
Post Re: Jak sie modlic?
ja nie liczę na cudowne zdarzenia, ja chcę ,by Bóg mówił do mnie , abym wiedziała,że jest przy mnie i przez to mi pomagał i dodawał otuchy,a także po prostu był.

Cytuj:
ale po prostu czytać Pismo święte w duchu modlitwy, prosząc o radę.


mówiłam ,że się kiedyś modliłam o to,by usłyszeć odpowiedzi Boga,ale problem w tym,że ich nie było.

co do Pisma Świętego to niby jak Bóg odpowiada w Piśmie Świętym? ponoć nie można liczyć na odpowiedź, otworzyć sobie Pismo Święte na pierwszej lepszej stronie i uznać,że to odpowiedź Boga. Tak robi wiele Księży, ale mój moderator powiedział,że tak robić nie wolno,bo to jak wróżbiarstwo.

Cytuj:
Bo owszem, Bóg może odpowiedzieć prosto i wyraźnie, ale chce, by ludzie nie widząc jednak uwierzyli, bo tacy są błogosławieni.


ja mogę wierzyć,że mimo to Bóg jest,ale co z tego jak ja potrzebuję jego odpowiedzi i obecności?


Śr sie 04, 2010 21:04
Zobacz profil
Post 
Skoro, jak twierdzisz, nie liczysz na cudowne zdarzenia, to może powiedz jak wyobrażasz sobie tę odpowiedź Boga, której potrzebujesz?


Cz sie 05, 2010 7:20
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2008 22:22
Posty: 5619
Post Re: Jak sie modlic?
aem napisał(a):
co do Pisma Świętego to niby jak Bóg odpowiada w Piśmie Świętym? ponoć nie można liczyć na odpowiedź, otworzyć sobie Pismo Święte na pierwszej lepszej stronie i uznać,że to odpowiedź Boga. Tak robi wiele Księży, ale mój moderator powiedział,że tak robić nie wolno,bo to jak wróżbiarstwo.

Słusznie mówi Twój moderator...

Raczej słaba to opcja...
Nie mniej czytać warto. Nie na 'chybił - trafił', ale całe. Od Księgi Rodzaju do Apokalipsy.

_________________
Η αληθεια ελευθερωσει υμας...
Veritas liberabit vos...
Prawda was wyzwoli...
(J 8, 32b)


Cz sie 05, 2010 7:57
Zobacz profil
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N sie 01, 2010 14:08
Posty: 92
Post Re:
liam napisał(a):
Skoro, jak twierdzisz, nie liczysz na cudowne zdarzenia, to może powiedz jak wyobrażasz sobie tę odpowiedź Boga, której potrzebujesz?


sama się zastanawiam... ale patrząc na świadectwa różnych ludzi to różnie bywa...


Cz sie 05, 2010 16:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL