Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So wrz 23, 2017 6:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Papież Franciszek: "Europa jest zagrożona rozpadem!" 
Autor Wiadomość

Post Re: Papież Franciszek: "Europa jest zagrożona rozpadem!"
Moderatora proszę o usunięcie powyższego offtopu i przepraszam za bałagan.

Pn maja 22, 2017 23:41

Samoluub napisał(a):
Wkrótce złoże takie zapytanie do centrali Medival Mana, ale chyba do portalów partnerskich nie trafimy. Nadal wielu Katolików traktuje Protestantów Ewangelicznych jako coś wrogiego, a w USA Katolicy i Ewangeliczni politycznie/moralnie są we współpracy mimo jaskrawych poglądów i zgrzytów/różnic w kwestiach duchowych.

Niestety Medival łączy kwestie wiary z polityką i jest uprzedzony do Nas co już na wstępie zaprezentował obawą, że omamiamy ludzi. Nie rozumie, że takie spory były i są codziennością na całym świecie i są ogromne różnice postrzegania pewnych zdarzeń, historii, faktów np dla Niego moje twierdzenia że Katolicyzm odłamał się od Prawosławia będą trolowaniem lub prowokowaniem, a jednak tak myślą Prawosławni czy Protestanci i trzeba się z tym pogodzić, albo umieć przekonać do swych racji. Ja np wiem, że Katolicy uważają, że to Prawosławni się oderwali x D no ale Medival chce aby każdy mu przytakiwał i nie ma łagodności wobec innych Chrześcijan.

A administratorowi jak też zakonnikowi taka łagodnosc powinna być rzeczą naturalną. Nawet Ksiadz Natanek Nas chwali i gani KRK że zakrywają nauke o łasce...

Jest uprzedzony do was, bo wy oczywiście w dychu zrozumienia i miłości rzucacie tego rodzaju oskarżenia

Samoluub napisał(a):
Papież Franciszek: "Europa jest zagrożona rozpadem!"

Najpierw kreuje rozpad potem podaje ręke na warunkach... dobra taktyka
Ale czy wypada Papieżowi być tak lekkomyślnym kombinatorem i czy Papież to polityk czy przywódca duchowy ?

Pozostaje jedynie za Iago powtórzyć żenada.

Wt maja 23, 2017 6:28

Samoluub napisał(a):
Mam certyfikat od Jesusa dostałem, urzędowego brak.

Zatem w miejscu gdzie mówisz o depresjach i terapiach, powinieneś uzupełnić reklamę dopiskiem "brak kwalifikacji". Najlepiej ostrzegawczym kolorem widocznym z daleka.

Wt maja 23, 2017 6:35

Ja mam kwalifikacje, jestem osobą Nowo Narodzoną, posiadam duchowe rozeznanie.
Działanie DŚ jest kluczowe w leczeniu chorób psychicznych, zaburzeń, opresji czy opętań demonicznych. Posługuje się darem rozeznania duchów, który może być skutecznie używany wobec ludzi (wkońcu każdy z nas posiada ducha ) Oprócz tego jestem komunikatywny, lubię dyskutować i pomagać, osoby pod terapią wciągamy też w intencje modlitewne. Oprócz tego staram się przeprowadzać wywiady, rozmowy, badać otoczenie, problem dogłębnie, pomagam osobom które są aspołeczne i staram się rozwiązywać ich problemy bardzo fachowo.

Mam jak narazie 100tową skuteczność bo każda z osób odczuła poprawe.

Prowadze terapie zaburzeń min. depresja, schizofrenia, nerwica, borderline. Zajmuje się również opresjami demonicznymi i opętaniami. Za leczenie nie pobieram żadnych opłat. Jeśli masz jakiś problem napisz do mnie dodając do tytułu wiadomości tag [terapia] 😺

Wt maja 23, 2017 7:35

A ja jestem osobą dawno narodzoną i rozeznaję Cię jako niebezpiecznego czuba ze 100tową skutecznością.

Wt maja 23, 2017 7:38

Reuters: UE przykręci Warszawie śrubę po tym jak Merkel dołączyła do sporu. „Polska ryzykuje reprymendę” https://wpolityce.pl/polityka/356198-re ... reprymende

Pn wrz 04, 2017 18:29
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6