Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 3:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Większość nie chce popetown! 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lut 15, 2007 11:28
Posty: 224
Post Większość nie chce popetown!
Za http://www.mtv.pl/polecamy/wybierz.htm

ZDECYDOWANIE ZA
18%

UMIARKOWANIE ZA
5%

UMIARKOWANIE PRZECIW
23%

ZDECYDOWANIE PRZECIW
54%

Wyniki mnie nie dziwią. Ale stało się tak dzięki pobudzeniu ludzi do działania, bo jakby nikt nikogo nie poinformował, to jakoś nie wierzę by przeglądający stronę MTV w takiej większości byli przeciw.

Natomiast dziwi mnie komentarz MTV. Po pierwsze, nie piszą czy zgodnie z wolą większości zablokują kreskówkę. Po drugie wciskają tejże większośći, że szanują jej poglądy. A kogo to obchodzi?! Niech szanują papieża!!!


Pt mar 30, 2007 21:00
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz paź 26, 2006 9:27
Posty: 44
Post 
A ja sie dziwie ze nie ma wsrodkatolików takiej organizacji jak na przykład mają Żydzi swój Światowy Kongres. Jak ktoś obraża Żydów Światowy Kongres natychmiast wytacza sprawy sądowe i zwraca uwagę mediów. U nas takiej organizacji brak


Pt mar 30, 2007 21:11
Zobacz profil
Post 
xgor napisał(a):
A ja sie dziwie ze nie ma wsrodkatolików takiej organizacji jak na przykład mają Żydzi swój Światowy Kongres. Jak ktoś obraża Żydów Światowy Kongres natychmiast wytacza sprawy sądowe i zwraca uwagę mediów. U nas takiej organizacji brak

Bóg się broni sam i nie potrzebuje adwokatów...


Pt mar 30, 2007 21:23

Dołączył(a): Cz paź 26, 2006 9:27
Posty: 44
Post 
A czy nie mamy nakazu bronić wiary??


Pt mar 30, 2007 21:28
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
U Żydów dochodziło do takich przegięć, że domagali się usunięcia krzyży z Auschwitz...
Dziękuję, wolę spokojną obronę Kościoła przez każdego chrześcijanina - przyniesie to skutek lepszy


Pt mar 30, 2007 21:36
Zobacz profil
Post 
W swoim poście, na którego odpowiedziałem napisałeś o obrażaniu Żydów. Więc uważam, że jeżeli ktoś obraża katolików to tylko powinno się mu współczuć, wybaczyć i przypomnieć sobie że istnieje Boża sprawiedliwość, która działa.


Pt mar 30, 2007 21:38

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Większość nie chce popetown!
Grzegorz P napisał(a):
Natomiast dziwi mnie komentarz MTV. Po pierwsze, nie piszą czy zgodnie z wolą większości zablokują kreskówkę.


I słusznie, większość nie ma tu nic do rzeczy. Nie chcesz chyba powiedzieć, że większość może obrażać mniejszość, a mniejszość nie może obrażać większości? To prawo gangów ulicznych a nie demokratycznego pańswta.


Pt mar 30, 2007 22:04
Zobacz profil
Post 
Jakie tam większość. Większość kilku tysięcy osób, którym chciało się głosować. Telewidzów jest znacznie więcej.


So mar 31, 2007 1:38
Post 
Grzegorz P napisał(a):
Proszę państwa - ogłaszam, iż "POPETOWN" NIE BĘDZIE!

Jestem wdzięczny wszystkim, którzy wyrazili swój sprzeciw! Bądźmy także gotowi na przyszłość. Bo potrafimy!

30.03.07
źródło: http://mediafm.net/telewi...e-Popetown.html


MTV nie wyemituje Popetown

MTV Polska nie wyemituje serialu animowanego „Popetown”, będącego parodią Watykanu. Stanie się tak w wyniku głosowania internetowego, w którym widzowie wyrazili dezaprobatę dla tego filmu.

W internetowej sekcji „Kontroluj swoje MTV! Wybierz kreskówkę, która trafi na antenę”, widzowie mogli przez dwa tygodnie głosować za lub przeciw serialowi „Popetown”. Ostatecznie, spośród 13 tys. głosujących, 54% wszystkich głosów zdobyła odpowiedź „Jestem zdecydowanie na nie!”, natomiast 18% głosujących chciało zobaczyć kreskówkę. - Sądząc po tym, jakie kontrowersje wywołało samo umieszczenie na stronie ankiety, dotyczącej „Popetown”, z pewną ulgą przyjęliśmy decyzję naszych widzów. Gdyby okazało się, że chcą zobaczyć serial w MTV Polska, mielibyśmy ciężki orzech do zgryzienia – mówi Monika (censored), szef kanałów muzycznych w MTV Networks Polska. [...]

=======================================

Widzę, że tu link nie chce działać - ale można wejść na stronę główną i potem w wyszukiwarce strony wpisać "popetown".


Przeniesione z:
viewtopic.php?t=11460&highlight=


So mar 31, 2007 21:59

Dołączył(a): Wt mar 27, 2007 17:09
Posty: 8
Post 
A szkoda, bo się fajnie zapowiadało.. :(

_________________
Nie ma podpisu :)


So mar 31, 2007 22:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 26, 2007 18:46
Posty: 786
Post 
@Grzegorz P: dwa pytania, ile osób brało udział w tej sondzie i czy można było głosować raz czy kilka razy?

_________________
"Doch gestohlen ist er wertlos,
Und dann brauch' ich ihn nicht"


N kwi 01, 2007 8:05
Zobacz profil
Post 
Można było. I jestem pewien, że Grzegorz i jemu podobni dziwacy spędzali całe dnie na głosowaniu. Wysłałem apelację do MTV, mam nadzieję, że coś da. Bo to mieli głosować widzowie, a nie ludzi jak Grzegorz, którzy uważają MTV za zło i Szatana. Tak więc nie głosowali Ci, do których to było skierowane.


N kwi 01, 2007 13:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 26, 2007 18:46
Posty: 786
Post 
@Chaota: i wszystko jasne. Wyniki takiej ankiety nie są miarodajne, więc powoływanie się na nie i wierzenie w ich prawdziwość jest zwykłą głupotą.

_________________
"Doch gestohlen ist er wertlos,
Und dann brauch' ich ihn nicht"


N kwi 01, 2007 14:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Szkoda.

Nie wiem, czego nie obejrzę. W przeciwieństwie do niektórych, nie mam zwyczaju wypowiadać się, nie wiedząc o czym mówię.

Trudno, poszukam w necie. Potem napiszę, co o tym myślę.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Pn kwi 02, 2007 10:56
Zobacz profil WWW
Post 
Ej, właśnie od czego jest www.piratebay.com :D


Pn kwi 02, 2007 14:04
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL