Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 20:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Załamanie uniwersalnej misji Benedykta XVI? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt lut 17, 2009 14:20
Posty: 1
Post Załamanie uniwersalnej misji Benedykta XVI?
http://www.infotuba.pl/styl_zycia/a4569.xml

O co w tym tekście może chodzić? Bo nie wiem, czy autorka papieża chwali czy krytykuje?


Wt lut 17, 2009 15:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 11, 2005 11:48
Posty: 821
Post 
Krytykuje, kolejna modernistka.

Papież winien wezwać cały episkopat Austrii do siebie na rozmowę. I odwołać. Powołać biskupów, którzy są posłuszni następcy św. Piotra.

_________________
Dominik Jan Domin


Wt lut 17, 2009 15:54
Zobacz profil
Post Re: Załamanie uniwersalnej misji Benedykta XVI?
serengeti napisał(a):
O co w tym tekście może chodzić? Bo nie wiem, czy autorka papieża chwali czy krytykuje?

Ani chwali ani krytykuje...przyznaje, co jest oczywiste - papież przyjął rezygnację bpa nominata, a na efekty zdjęcia ekskomuniki aby ocenić porzeba czasu.
didomin pisze w innym wątku, że Benedykt XVI "Asyż odrzuca".
A Benedykt XVI podczas wizyty w Asyżu w dniu 7.06.2007r spotkanie modlitewne w Asyżu określa - "Była to prorocza intuicja i chwila łaski".
Tylko czas pomoże w zbliżeniu.


Wt lut 17, 2009 19:50

Dołączył(a): Śr mar 18, 2009 18:39
Posty: 1
Post 
A propo Papieża w mediach:

http://wyczaj.to/YLLX


Śr mar 18, 2009 19:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 31, 2006 9:38
Posty: 342
Post 
Jak sie czyni kłamstwo o papieżu - Tutaj. Cóż, bramy piekieł wyją - prawda w oczy kole, nie powinno to dziwić.


Cz mar 19, 2009 23:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post 
To już standardowa procedura - wystarczy, że pojawi się odpowiednia zbitka słów ( np. " papież - AIDS " ), i natychmiast jest rozpętywana odpowiednia antykościelna propaganda, przy czym nikogo w ogóle nie interesuje, co papież właściwie powiedział.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt mar 20, 2009 10:43
Zobacz profil
Post 
Johnny99 napisał(a):
To już standardowa procedura - wystarczy, że pojawi się odpowiednia zbitka słów ( np. " papież - AIDS " ), i natychmiast jest rozpętywana odpowiednia antykościelna propaganda, przy czym nikogo w ogóle nie interesuje, co papież właściwie powiedział.

Bo liczy się tylko kasa.
Ogladałam kiedyś dokument na kanale religia tv o problemie AIDS na świecie.
Ukazano jak wielkie koncerny farmaceutyczne bezpardonowo walcza o monopol w produkcji i dystrybucji leków spowalniajacych rozwój tej choroby.
Naukowiec hinduski wynalazł lek o podobnym działaniu i firma farmaceutyczna w Indiach produkuje ten lek.
Z racji, że jest on kilka razy tańszy, organizacje zajmujace się problemem AIDS w państwach najuboższych, kupują ten tem lek od hindusów.
Działania bogatych koncernów jest zatem nastawione aby wszelkimi metodami unicestwic hinduskiego producenta.
Wypowiedź papieża też uderza w "żywotny interes" producentów prezerwatyw....więc wszelkie chwyty dozwolone..


Pt mar 20, 2009 23:16
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL