Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 18:13



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Zegary z Janem Pawłem 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt mar 02, 2010 16:22
Posty: 1
Post Zegary z Janem Pawłem
Witam wszystkich forumowiczów,

chciałabym się z wami podzielić moim małym odkryciem, a mianowicie ostatnio podczas przeglądania internetu znalazłam zegary ścienne z naszym Papieżem, od razu zamówiłam dla mojej babci i bardzo się jej spodobał;) może i wam przypadną do gustu;)

poniżej dołączam link do tego sklepu

Regulamin zabrania zamieszczania reklam handlowych, dotyczy to również reklamowania sklepów z dewocjonaliami itp. W sprawie zamieszczania reklam na portalu należy kontaktować się z działem reklamy
elka


Wt mar 02, 2010 16:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Zegary z Janem Pawłem
Gdy zobaczyłem ten temat pomyślałem, pewnie krytyka owego "wynalazku". Gdy przeczytałem pomyślałem że reklama żywcem wyjęta z Mango Telezakupy - kupujcie bajera, my już go mamy i jesteśmy zadowoleni. Podejrzewam że znajdzie się kilka osób którym pomysł się spodoba, kilka które ni będą miały nic przeciw, natomiast ja mam wątpliwości i pytam tak po prostu - po co? I wszystko się sprowadza do intencji jakie się, czy chcecie tam zarobić, czy może wyjść na przeciw tym którzy chcą mieć w domu praktyczny obraz zmarłego papieża, jako świętego który przypomina o potrzebie świętości. Dla mnie jest to bardziej czynienie z Jana Pawła II takiej maskotki jak zrobiono z Mikołaja, wszędzie kubeczki, obrazki i to wie co jeszcze z podobizną. W pewnym momencie ludzie mają już dość tej komercji, ale dotychczas wydane pieniądze pozostają w rękach pomysłowych handlowców. Na dobrą sprawę jedynym sposobem na walkę z czymś takim jest przechodzenie obok tego bez zwracania uwagi.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Wt mar 02, 2010 17:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 11, 2005 11:48
Posty: 821
Post Re: Zegary z Janem Pawłem
Zegar z lokalnym idolem... Ech...

To nie kult świętego (którym nie jest). To robienie sobie idola. Z wiara czy religijnością ma tyle wspólnego, co kalendarz z Sabriną (starsi zapewne kojarzą tę popową piosenkarkę)...

_________________
Dominik Jan Domin


Wt mar 02, 2010 18:00
Zobacz profil
Post Re: Zegary z Janem Pawłem
djdomin napisał(a):
Zegar z lokalnym idolem... Ech...

To nie kult świętego (którym nie jest). To robienie sobie idola. Z wiara czy religijnością ma tyle wspólnego, co kalendarz z Sabriną (starsi zapewne kojarzą tę popową piosenkarkę)...

To nie robienie idola, ale robienie z idola kasy.....


Śr mar 03, 2010 10:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL