Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 13:06



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 WATYKAN - gniazdo żmij 
Autor Wiadomość
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Typowe rozwiazanie: zabrac innym. Najlepiej nielubianym. I krotkoterminowo ale i krotkotrwale zatkac dziure

Jajko, ty moze nie wiesz, bo rzetelnych zrodel nie czytujesz, ale FK to rekompenasata za odebrane prawnie majatki koscielne. Czyli ktos ustalil sobie takie prawo, ze bogatym zabieramy. Przy czym bogaty bylo pojeciem wzglednym i plynnym. Np dzis ustalilibysmy sobie, ze tylko ludzie z nickiem Jajko sa bogaci i im zabieramy wszystko, z dostepem do internetu wlacznie. Komputer ci zostawimy.

To co oddano za pomoca KM to byly majatki zabrane bezprawnie, z "nadgorliwosci" niejako.

I teraz Jajko chce nagrodzic niegospodarnosc molocha CZD, ktory prawdopodobnie na zasadzie: jesesmy za duzi i za wazni, zeby nam cos zrobic, zatrudnial masy lekarzy i pielegniarek nie tam, gdzie byli potrzebni, ale gdzie sie zarzadowi podobalo. Ekonomia raczej nie jest mocna strona naszych lekarzy, ale zarzad szpitala powinien miec o tym pojecie i wspolne ze strona medyczna ustalic jaki personel gdzie jest niezbedny.

No wiec Jajko mysli sobie tak: Kosciol niech sprzeda co ma, albo zrzeknie sie tego co mu sie nalezy i juz mamy CZD na dzis bez dlugow.
Poniewaz jednak Jajko nie zreformuje CZD, bo to malo populistyczne, wiec za rok CZD bedzie gdzie byl, ale juz Kosciol go nie poratuje, bo nic nie bedzie mial. Jest to bardzo socjalistyczne myslenie, czyli nie tylko zlodziejskie, ale i tymczasowe. Nasza kadencje przezyjemy a potem niech sie inni martwia. Byle lud byl spokojny.

Jajko, wiem, ze nie lubisz, ale pomysl, jak inaczej mozna pomoc komus, kto zyje nad stan?
Ty tez masz takie dlugi i myslisz sobie: jak proboszcz sprzeda kosciol (ale kto go kupi?) i da mi pieniadze (dlaczego akurat tobie?) to nie bede mial dlugow? A jak nie chce sprzedac i placic za moja bezmyslnosc i zycie nad stan, to on jest zlym chrzescijaninem?

A dlaczego to chrzescijanie maja placic za glupote reszty swiata, ktory ich na dokladke nie lubi? Niech swiat sie sam o siebie zatroszczy, jak wie lepiej, jak ma byc dobrze (na pewno nie po chrzescijansku :D , czyli nic z dobroczynnosci)


So lut 02, 2013 10:42

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Ale żmija to też stworzenie Boże. Czasem lepsze od człowieka


So lut 02, 2013 20:12
Zobacz profil
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
mareta napisał(a):
Ale żmija to też stworzenie Boże. Czasem lepsze od człowieka


Na dodatek wbrew powszechnym opiniom wcale nie jest oślizgła, ale bardzo miła w dotyku. Kto dotykał żmiję/węża ten wie. :D


So lut 02, 2013 20:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Kael: ja nie pisałem tego na poważnie - ktoś w temacie o brudnych pieniądzach Watykanu wyskoczył z CZD to postarałem się jakoś połączyć zagadnienia :)

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So lut 02, 2013 21:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Ja poważnie jak najbardziej. Żmija ucieka, rzadko atakuje, człowiek częściej, co widać...


Pn lut 04, 2013 19:58
Zobacz profil
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Ja też poważnie. Skóra żmiji jest miła w dotyku, chociaż nie radzę bezmyślnie dotykać gdyż może dziabnąc.....Nie zrobi tego jednak ze złośliwości (jak lubią czynić ludzie) ale ze zwykłego żmijowego strachu :)


Wt lut 05, 2013 11:27

Dołączył(a): Wt paź 09, 2012 12:36
Posty: 56
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Odkąd nie ma tam Naszego Papieża Jana Pawła II nie bardzo interesuje się co się tam dzieję.


Wt lut 05, 2013 13:23
Zobacz profil
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
boni napisał(a):
Odkąd nie ma tam Naszego Papieża Jana Pawła II nie bardzo interesuje się co się tam dzieję.
Wot, nastajaszczyj katolik! A ponoć "katolicki" w nazwie "Kościół katolicki" oznacza, że jest "powszechny"...


Wt lut 05, 2013 13:32
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
boni napisał(a):
Odkąd nie ma tam Naszego Papieża Jana Pawła II nie bardzo interesuje się co się tam dzieję.


Acha uzalezniasz zainteresowanie Kosciołem od tego kto akurat jest papieżem? No cóż.....niebezpiecznie skręcasz w strone sedewakantyzmu :D


Wt lut 05, 2013 13:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 10, 2013 11:30
Posty: 43
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
@boni :"Odkąd nie ma tam Naszego Papieża Jana Pawła II nie bardzo interesuje się co się tam dzieje"
Jeśli tak mówisz, to nie jesteś prawdziwym chrześcijaninem...
Znany watykanista, Jacek Moskwa powiedział ostatnio,że dwaj Papieże: JP2 zwany Pielgrzymem i Benedykt XVI zwany Papieżem Wiary stanowią jeden pontyfikat!
Uważam tę wypowiedż za mądrą i trafioną :-)

Zawsze żywo mnie obchodzi wszystko, co tam się dzieje, przecież to jest najważniejsza cząstka Kościoła!


Pt lut 15, 2013 16:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
A teraz będzie kolejny Papież i niekoniecznie będzie to kontynuator linii JP II


Pt lut 15, 2013 17:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 09, 2012 12:36
Posty: 56
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Nie bójcie się kościół wróci do swojej pierwotnej postaci tak jak z przed dwóch tysięcy lat.


Wt lut 26, 2013 9:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Znaczy - nie będzie wcale papieża?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Wt lut 26, 2013 9:44
Zobacz profil
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Przepraszam, ale chyba papieza Benedykta XVI nigdy nie sluchales przez te 8 lat.
A tyle bylo tlumaczen na polski....


Wt mar 12, 2013 20:11
Post Re: WATYKAN - gniazdo żmij
Nie martw sie igor...kremówki w schedzie po JPII ostały sie...
Domyślam sie igor, ze ty i boni jesteście z tego sławetnego "Pokolenia Dżej Pi Tu"


Wt mar 12, 2013 23:01
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL