Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Papież a NWO (czytasz na własną odpowiedzialność) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz paź 30, 2014 22:05
Posty: 4
Post Papież a NWO (czytasz na własną odpowiedzialność)
Od jakiegoś czasu interesuje się tematyką masonerii i illuminati i tak zwanym nowym porządkiem świata (z ang. NWO). Nie chce się rozpisywać ale mam pewne wątpliwości słyszałem, że Jan Paweł I został zabity właśnie przez nich. Spotkałem się z opiniami w sieci, że Jan Paweł II wspierał NWO podobnie jak Papież Franciszek. Jako argument za tym, że Nasz Papież był za NWO ktoś podawał że wspierał przyłączenie do UE. Co prawda wtedy UE nie była takim czymś jak teraz nie mieliśmy traktu lizbońskiego, gender i ustawy 1066. Ale ktoś mówił, że za projekt UE odpowiadają masoni. Poza tym za życia Jana Pawła II np. Margaret Thatcher wypowiadała się UE bardzo negatywnie. Jak przeczytałem to jak wiele mediów jest kontrolowanych przez masonerię to jak słyszę w wielu liberalnych mediach, chcących poszerzyć rewolucję obyczajową pochwałę Papieża Franciszka to robi mi się mętlik w głowie. Na dodatek nie spotkałem się, aby Papież krytykował UE, nie wiem może nie jestem zorientowany.
Proszę rozwiejcie moje obawy bo jak bym w to całkiem uwierzył to moje życie stanęłoby na głowie i nie wiedziałbym co pojąć. Jak ja natknąłem się całkiem przypadkowo na takie rzeczy to ciężko spałem i z rana jeszcze miałem mętlik w głowie. Dlatego dałem w tytule czytasz na własną odpowiedzialność.


So lis 01, 2014 21:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Papież a NWO (czytasz na własną odpowiedzialność)
I bez wgłębiania się w temat masonerii wiem że w internecie możesz znaleźć przeróżne teorie.To co napisałeś w skrócie brzmi tak: ktoś anonimowy, napisał coś w oparciu o nic i te porażające treści wprawiły Cię w nisamowicie cięzkie wątpliwości. Aby było jasne, nie drwię i nie wyśmiewam. Piszę tylko dlatego że obawy traktuję poważnie, ale dla mnie nie są one poważne. Papież popierał przystąpienie do UE - ok i co w związku z tym? Pani premier Wielkiej Brytanii wypowiedziała się negatywnie o Europejskiej Wspólnocie Gospodarczej? No i co z tego wynika? Wielka Brytania nigdy nie była entuzjastycznie nastawiona do wchodzenia w struktury tworzącej się organizacji. Od "Węgla i stali", aż po Unię. A nawet jeśli Jan Pawel II nieświadomie popierał szatańską UE, to co w związku z tym? Czemu człowiek którzy widział koszmar wojny, miałby nie popierać inicjatywy zjednoczonej, czyli wojen od wojen Europy?

_________________
Pozdrawiam
WIST


So lis 01, 2014 21:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 30, 2014 22:05
Posty: 4
Post Re: Papież a NWO (czytasz na własną odpowiedzialność)
Trochę mnie uspokoiłeś tylko powiedz mi czy nie uważasz, że aktualny Papież nie powinien zaprotestować przeciwko temu co się dzieje w Unii. Nie wiem może żyjemy w czasach że większość się boi że działa mechanizm dźwigni Stalina...


So lis 01, 2014 21:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Papież a NWO (czytasz na własną odpowiedzialność)
Moim zdaniem zbyt szybko wpadasz w obawy i zbyt szybko z nich wychodzisz. A co do papieża to nic nie uważam, bo nie czuje abym był na pozycji jego doradcy. A co dzieje się w UE obecnie? Czy papież ma się zajmować tylko pouczanie całej UE i to głównie wedle wytycznych różnej maści proroków zagłady? Walka o ludzkie dusze trwała od zawsze i trwać będzie jeszcze długo. Tej prostej prawdy nie rozumieją wszelcy wieszcze spisków, zdrady, upadku itp. UE można krytykować, można też chwalić. Można być jej zwolennikiem i przeciwnikiem. Nie ma na świecie organizacji która zasługuje tylko na pochwałę, lub naganne. Nie zasługuje na to tak samo NATO, jak i OPEC, WHO, ONZ, OPA, ASEAN, LPA, czy UA.

_________________
Pozdrawiam
WIST


So lis 01, 2014 22:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL