Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Papież Franciszek: "Europa jest zagrożona rozpadem!" 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Papież Franciszek: "Europa jest zagrożona rozpadem!"
Moderatora proszę o usunięcie powyższego offtopu i przepraszam za bałagan.


Pn maja 22, 2017 23:41
Zobacz profil
Post Re: Papież Franciszek: "Europa jest zagrożona rozpadem!"
Samoluub napisał(a):
Wkrótce złoże takie zapytanie do centrali Medival Mana, ale chyba do portalów partnerskich nie trafimy. Nadal wielu Katolików traktuje Protestantów Ewangelicznych jako coś wrogiego, a w USA Katolicy i Ewangeliczni politycznie/moralnie są we współpracy mimo jaskrawych poglądów i zgrzytów/różnic w kwestiach duchowych.

Niestety Medival łączy kwestie wiary z polityką i jest uprzedzony do Nas co już na wstępie zaprezentował obawą, że omamiamy ludzi. Nie rozumie, że takie spory były i są codziennością na całym świecie i są ogromne różnice postrzegania pewnych zdarzeń, historii, faktów np dla Niego moje twierdzenia że Katolicyzm odłamał się od Prawosławia będą trolowaniem lub prowokowaniem, a jednak tak myślą Prawosławni czy Protestanci i trzeba się z tym pogodzić, albo umieć przekonać do swych racji. Ja np wiem, że Katolicy uważają, że to Prawosławni się oderwali x D no ale Medival chce aby każdy mu przytakiwał i nie ma łagodności wobec innych Chrześcijan.

A administratorowi jak też zakonnikowi taka łagodnosc powinna być rzeczą naturalną. Nawet Ksiadz Natanek Nas chwali i gani KRK że zakrywają nauke o łasce...


Jest uprzedzony do was, bo wy oczywiście w dychu zrozumienia i miłości rzucacie tego rodzaju oskarżenia

Samoluub napisał(a):
Papież Franciszek: "Europa jest zagrożona rozpadem!"

Najpierw kreuje rozpad potem podaje ręke na warunkach... dobra taktyka
Ale czy wypada Papieżowi być tak lekkomyślnym kombinatorem i czy Papież to polityk czy przywódca duchowy ?


Pozostaje jedynie za Iago powtórzyć żenada.


Wt maja 23, 2017 6:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Papież Franciszek: "Europa jest zagrożona rozpadem!"
Samoluub napisał(a):
Mam certyfikat od Jesusa dostałem, urzędowego brak.

Zatem w miejscu gdzie mówisz o depresjach i terapiach, powinieneś uzupełnić reklamę dopiskiem "brak kwalifikacji". Najlepiej ostrzegawczym kolorem widocznym z daleka.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Wt maja 23, 2017 6:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 15, 2017 1:30
Posty: 81
Post Re: Papież Franciszek: "Europa jest zagrożona rozpadem!"
Ja mam kwalifikacje, jestem osobą Nowo Narodzoną, posiadam duchowe rozeznanie.
Działanie DŚ jest kluczowe w leczeniu chorób psychicznych, zaburzeń, opresji czy opętań demonicznych. Posługuje się darem rozeznania duchów, który może być skutecznie używany wobec ludzi (wkońcu każdy z nas posiada ducha ) Oprócz tego jestem komunikatywny, lubię dyskutować i pomagać, osoby pod terapią wciągamy też w intencje modlitewne. Oprócz tego staram się przeprowadzać wywiady, rozmowy, badać otoczenie, problem dogłębnie, pomagam osobom które są aspołeczne i staram się rozwiązywać ich problemy bardzo fachowo.

Mam jak narazie 100tową skuteczność bo każda z osób odczuła poprawe.


Wt maja 23, 2017 7:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Papież Franciszek: "Europa jest zagrożona rozpadem!"
A ja jestem osobą dawno narodzoną i rozeznaję Cię jako niebezpiecznego czuba ze 100tową skutecznością.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Wt maja 23, 2017 7:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 10, 2017 19:08
Posty: 40
Post Re: Papież Franciszek: "Europa jest zagrożona rozpadem!"
Reuters: UE przykręci Warszawie śrubę po tym jak Merkel dołączyła do sporu. „Polska ryzykuje reprymendę” https://wpolityce.pl/polityka/356198-re ... reprymende


Pn wrz 04, 2017 18:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 05, 2017 11:45
Posty: 46
Post Re: Papież Franciszek: "Europa jest zagrożona rozpadem!"
Samoluub napisał(a):
Ja mam kwalifikacje, jestem osobą Nowo Narodzoną, posiadam duchowe rozeznanie.
Działanie DŚ jest kluczowe w leczeniu chorób psychicznych, zaburzeń, opresji czy opętań demonicznych. Posługuje się darem rozeznania duchów, który może być skutecznie używany wobec ludzi (wkońcu każdy z nas posiada ducha ) Oprócz tego jestem komunikatywny, lubię dyskutować i pomagać, osoby pod terapią wciągamy też w intencje modlitewne. Oprócz tego staram się przeprowadzać wywiady, rozmowy, badać otoczenie, problem dogłębnie, pomagam osobom które są aspołeczne i staram się rozwiązywać ich problemy bardzo fachowo.

Mam jak narazie 100tową skuteczność bo każda z osób odczuła poprawe.


I 100% pycha. Wiesz kto też tyle miał? Lucyfer.

Pyszne przekonanie o swojej bezbłędności to nawet większy znak ostrzegawczy niż jawne przyznanie się do bycia szarlatanem bez jakichkolwiek kwalifikacji.
Swoją drogą, specjaliści od demonicznych dręczeń czyli egzorcyści, przy najmniejszych wątpliwościach co do stanu psychicznego petenta nie bawią się w duchowe rozeznania i nie pytają Jezusa, lecz odsyłają go na badania do kompetentnego psychiatry. Takiego z dyplomem uzyskiwanym na studiach, nie od Jezusa.


Pt lis 17, 2017 9:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL