Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 12:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 ks. Staniek modli się o śmierć papieża 
Autor Wiadomość
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
Quinque, Kosciol to nie Europa. I to Pan Bog trzyma nasze losy w swoim reku. Jestes chrzescijaninem dla innych, a nie dla zapewnienia sobie jakichkolwiek profitow, a juz najmniej doczesnych.


N mar 18, 2018 17:35
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
Cytuj:
Niechęć i strach do muzułmanów i emigrantów jest uzasadniona i racjonalna. Dopóki papież nie zmieni do nich stosunku będę za jego abdykacją. Popieranie imigraci, czyli osób które wyznają wrogom nam ideologię jest działaniem na szkodę kościoła i europy


Przez kogo jest uzasadniona ?
Sądzisz że wierzący katolik słuchając bredni Koranu - przejdzie na Islam? Proszę cie.
Jedyne zagrożenie jakie sieją dotyczy chaosu który wprowadzaja poprzez ich zachowanie.
Kradzieże - mordy i ogólny zamęt. To ludzie którzy padli ofiara fałszywego "proroka" i często pochodzą z dzikich krajów żeby nie nazwac zadupiem. Tam życie wygląda inaczej.Mina lata zanim to sie dostosuje do nowoczesnej cywilizacji.
Nadal to jednak ludzie - dzieci Boże - których nalezy nawracać. Są przypadki gdzie się to udaje.
Swiećmy im przykładem - to wiećej daje niż jakiekolwiek gadanie i tłumaczenie.


N mar 18, 2018 17:53
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
No ale wlasnie ten przyklad boli. Trzeba wstac z kanapy, moze czyms sie podzielic, cos zrobic...


N mar 18, 2018 18:04
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
Wiem po sobie niestety.


N mar 18, 2018 18:07
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
Quinque napisał(a):
Niechęć i strach do muzułmanów i emigrantów jest uzasadniona i racjonalna. Dopóki papież nie zmieni do nich stosunku będę za jego abdykacją.

Jako chrześcijanie powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy nauki papieża dotyczące pomagania muzułmańskim emigrantom są zgodne z naukami Ewangelii, czy nie?

Cytuj:
Popieranie imigraci, czyli osób które wyznają wrogom nam ideologię jest działaniem na szkodę kościoła i europy

Nie ma co martwić się o Kościół, bramy piekielne go nie przemogą.


N mar 18, 2018 18:08
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
Kael napisał(a):
No ale wlasnie ten przyklad boli. Trzeba wstac z kanapy, moze czyms sie podzielic, cos zrobic...


Nie obchodzi mnie los ludzi którzy pragną nas sobie podporządkować. Wprowadzić tu swoją prymitywną religię. I nie mam zamiaru im pomagać. Bo takich którym naprawdę trzeba pomóc wśród tych wszystkich nachodźców, jest mały procent. Każdy kto uważa ze imigrantów trzeba przyjmować powinien zabrać ich pod swój dach. W przeciwnym razie się nie wypowiadać

A że naród niemiecki sobie nie radzi z falą imigrantów z krajów trzeciego świata, to próbuje narzucać ludziom trzeciej kategori(Słowianom, Bałtom) określone kwoty tych wszystkich "inżynierów, lekarzy i architektów", bo jak nie to restrykcje

Pomóc należy potrzebującym czyli małemu procentowi z całej tej bandy. Resztę deportować w pierwsze lepsze miejsce poza Europą, a jak nie pasuje to do kamieniołomów, będą sami prosić o deportacje

Papież ma wpływ na opinię katolików. Jeżeli głosi on aby nachodźców przyjmować to pośrednio ma on wpływ na Europę


N mar 18, 2018 18:18

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
Quinque napisał(a):
Kael napisał(a):
No ale wlasnie ten przyklad boli. Trzeba wstac z kanapy, moze czyms sie podzielic, cos zrobic...


Nie obchodzi mnie los ludzi którzy pragną nas sobie podporządkować.


Twoje prawo, ale rozumiesz chyba, że papież jest chrześcijaninem?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


N mar 18, 2018 18:30
Zobacz profil
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
Owszem. Rozumiem z jednej strony papieża, bo wiadomo że powinien przyjąć taką postawę. Ale jest on naiwny i działa na szkodę kościoła. Rozumiem że papież może być autorytetem w pewnych kwestiach. Ale napewno nie w politycznych

Hades, znam przypadek przejścia katoliczki na Islam. Na ile to było dobrowolne działanie to nie mam pojęcia. Jednakowoż zdarzyło się coś takiego

Natomiast, jestem za tym aby pomagać prawdziwe potrzebującym. Np. Mordowanym chrześcijanom


N mar 18, 2018 18:39
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
No to jak Quinque pomaga mordowanym chrzescijanom?

A tak naprawde, to Wedrowek Ludow nie da sie zatrzymac. To zywiol ludzi nie majacych nic do stracenia.
A one sie dopiero zaczynaja, bo zmiany klimatyczne beda coraz gwaltowniejsze i ladu do zamieszkania bedzie ubywac.

Te bzdury
Quinque napisał(a):

A że naród niemiecki sobie nie radzi z falą imigrantów z krajów trzeciego świata, to próbuje narzucać ludziom trzeciej kategori(Słowianom, Bałtom) określone kwoty tych wszystkich "inżynierów, lekarzy i architektów", bo jak nie to restrykcje

Pomóc należy potrzebującym czyli małemu procentowi z całej tej bandy. Resztę deportować w pierwsze lepsze miejsce poza Europą, a jak nie pasuje to do kamieniołomów, będą sami prosić o deportacje


to z jakiej gadzinowki?

Europa, drogi Quinque to nie tylko kasa z niemieckich podatkow i niemieckie fabryki w Polsce.
To wspolpraca i dzielenie obciazen a nie tylko wybieranie cukierkow.


N mar 18, 2018 19:21
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
Kael napisał(a):
No to jak Quinque pomaga mordowanym chrzescijanom?


Od tego są odpowiednie instytucje

Cytuj:
A tak naprawde, to Wedrowek Ludow nie da sie zatrzymac. To zywiol ludzi nie majacych nic do stracenia.
A one sie dopiero zaczynaja, bo zmiany klimatyczne beda coraz gwaltowniejsze i ladu do zamieszkania bedzie ubywac.


Ależ oczywiście że się da. Pobudować zasieki, na morzu wysłać patrole(w razie czego postraszyć), zlikwidować socjal oraz ustawić kontrole na granicach(co niektóre państwa robią). A tych którzy tu są deportować w pierwsze lepsze miejsce

Cytuj:

Te bzdury to z jakiej gadzinowki?

Europa, drogi Quinque to nie tylko kasa z niemieckich podatkow i niemieckie fabryki w Polsce.
To wspolpraca i dzielenie obciazen a nie tylko wybieranie cukierkow.


Ż żadnej. Nigdy nie lubiłem tego narodu i jak widać miałem rację. A pieniądze Niemcy to są nam winni za zniszczony kraj po drugiej wojnie i lata komunizmu do których doprowadziła ta wojna


N mar 18, 2018 19:31

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
Widze ze masz proste recepty na wszystko, to bardzo pocieszajace :).
Skontaktuj sie z pania Merkel jutro, moze je wprowadzi w zycie.
Specjalnie likwidacje socjalu.
Dla twojej wiadomosci Niemcy juz wyplacicli Polsce odszkodowania za straty wojenne - zgodnie z ukladami z Poczdamu to byl jakis % tego co dostal Zw. Radziecki.
Zglos sie do putinowskiej Rosji po to odszkodowanie


N mar 18, 2018 19:47
Zobacz profil
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
Drogi Quinque, jakie instytucje? Kto konkretnie?

Socjal juz sie ogranicza. Moze niedlugo polskich bezdomnych w koncu z Niemiec do ojczyzny wygonia? I Kindergeld o 500+ ukroca dla dzieci pozostawionych w Polsce?

Co do pouczania krajow, ktore od lat po prostu pomagaja potrzebujacym i probuja ich zintegrowac: nie osmieszaj sie radami z kanapy. Czasy wygody w kapciach odchodza do lamusa. To ty osobiscie jestes odpowiedzialny za swoja i nie tylko swoja przyszlosc. Zadni idealni przywodcy, zadne i stytucje - ty sam.

Co do odszkodowan wojennych
Cytuj:
Z inicjatywy kanclerza G. Schrödera utworzono fundusz odszkodowawczy w wys. 10 mld marek, na który składają się wpłaty firm niem. i rządu RFN. Do zarządzania nimi 1999 powołano Fundację „Pamięć, Odpowiedzialność, Przyszłość”. Na wypłaty odszkodowań dla pozostałych przy życiu ponad 500 tys., spośród 2,8 mln robotników przymusowych, przeznaczono 1,812 mld marek. Podobne decyzje w sprawie odszkodowań podjęły władze austr.; dotyczą one ok. 20 tys. pozostałych przy życiu pol. robotników przymusowych. Podziałem funduszu odszkodowawczego dla obywateli pol. zajmuje się Fundacja „Polsko-Niemieckie Pojednanie”.
Nie został uregulowany ze strony ZSRR i jego sukcesorów problem odszkodowań wojennych dla Polski i jej obywateli, którzy ponieśli szkody i straty w wyniku agresji ZSRR na Polskę 1939 i zbrodni stalinowskich.

https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/odszk ... 50053.html

https://finanse.wp.pl/odszkodowania-woj ... 024604289a
Chcesz oddawac Pomorze i Slask?


N mar 18, 2018 20:08
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
Kael napisał(a):
Drogi Quinque, jakie instytucje? Kto konkretnie?


Czerwony krzyż

Cytuj:
Socjal juz sie ogranicza. Moze niedlugo polskich bezdomnych w koncu z Niemiec do ojczyzny wygonia? I Kindergeld o 500+ ukroca dla dzieci pozostawionych w Polsce?


Oczywiście. Każdego bezdomnego Polaka który nie chce pracować deportowalbym do Polski. Czy to z Niemieckiej republiki Afryki, Uganda Kingdom czy Kalifatu Skandynawskiego

Cytuj:
Co do pouczania krajow, ktore od lat po prostu pomagaja potrzebujacym i probuja ich zintegrowac: nie osmieszaj sie radami z kanapy. Czasy wygody w kapciach odchodza do lamusa. To ty osobiscie jestes odpowiedzialny za swoja i nie tylko swoja przyszlosc. Zadni idealni przywodcy, zadne i stytucje - ty sam


Nie pomagają żadnym potrzebującym. Pomagają darmozjadom. Btw, myślisz że Niemcy przylili uchodżców z dobroci serduszka? Nie, ludzie trzeciej kategorii(czyt. Polacy, Rumuni, Węgrzy, Bulgarzy) przestają robić za tanią siłę roboczą. A ktoś musi czyścić rury ściekowe we Frankfurcie czy innym Dreźnie

Jak widać to był błąd

Cytuj:
Co do odszkodowan wojennych


Te liczby co pisałaś to też śmiech na sali


N mar 18, 2018 20:32
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
Ktore liczby? Odszkodowania od Rosjan? Masz racje.
A moze masz wycene Ziem "Odzyskanych" z pozostawionym na niej majatkiem?

A co do uchodzcow w Niemczech, to raczej nie wiesz o czym piszesz. Ja wiem, bo ja tu mieszkam.


N mar 18, 2018 20:54
Post Re: ks. Staniek modli się o śmierć papieża
To nie wiem. Mam myśleć że działasz na szkodę Polski?

W Niemczech rodowitego Niemca spotkać to też graniczy z cudem. Znajomi byli w tamtym roku to potwierdzają

Jeszcze odniosę się do panującego argumentu "z kanapy".

Przepraszam bardzo ale czy ja zabroniłem bogacic się krajom afrykańskim. Czy jakikolwiek Europejczyk przyjechał do Afryki i oświadczył "panowie i panie murzyni, Nie bogaćcie się!". Nie wydaje mi się. Tym bardziej iż warunki do życia w Afryce są znacznie lepsze niż w Europie. W Europie przez 5miesięcy marnujemy pieniądze i energię na docieplanie domów. W Afryce nie ma takiego problemu. Z wodą też nie najgorzej. Kiedyś oglądałem program w którym to mieszkańcy z jakiejś wiochy w Afryce płakali że przez x lat muszą chodzić przez rzekę. Zamiast zbudować sobie most

Powtórzę jeszcze raz. Czy ktokolwiek zabronił im budować cywilizację? Nie. Myśmy własną sami budowali

Jakoś taka Japonia potrafiła stać się potęgą w produkcji technologii. A jeszcze 150 lat temu była zacofanym i biednym krajikiem

Pytanie do Ciebie, ilu "potrzebujących" przyjęłaś pod swój dach?


N mar 18, 2018 21:03
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL