Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 20:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Cuda Jana Pawła II? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 19:22
Posty: 120
Post Cuda Jana Pawła II?
Przeglądając strony na temat mszy wszechczasów natrafiłem na link, pod którym kryje się:

Cuda Jana Pawła II

Aby wspomóc proces beatyfikacyjny sługi Bożego Jana Pawła II, przedstawiamy szereg "cudów", które wydarzyły się podczas jego pontyfikatu:

- setki tysięcy katolików popadło w apostazję, opuszczając wiarę lub przeszło do rozlicznych sekt protestanckich,

- duchowni i wierni popadli w modernistyczny relatywizm i uwierzyli, że człowiek doskonali się sam poprzez swoje uczynki oraz odnajduje prawdę przez dialog, kompromis i konsensus, a nie dzięki łasce Bożej i Boskiemu objawieniu,

- praktyczny zanik szacunku dla świętej liturgii - przekształcenie "najpiękniejszej rzeczy po tej stronie nieba" w nudny spektakl teatralny i bluźnierstwo,

- tolerowanie masowych defektów formy, materii i intencji - praktycznie przy sprawowaniu wszystkich sakramentów,

- tolerowanie bandytów i zboczeńców w sutannach, przenoszenie ich z parafii do parafii, zamiast natychmiastowego kierowania ich do kościelnych miejsc odosobnienia. Ograniczanie przypadków "ujawnienia" grzesznych uczynków jedynie do sytuacji, w których wcześniej zainterweniowały władze świeckie,

- udzielanie Świętych Sakramentów róznież notorycznycm heretykom i publicznym grzesznikom, bez wyrażenia przez nich choćby skruchy,

- szerzenie i popieranie indyferentyzmu, dzięki któremu katolicy już nie wierzą w JEDEN, święty, katolicki i apostolski Kościół, za to są przekonani, że każda religia czy wyznanie prowadzą do zbawienia,

- powszechne przekonanie katolików o własnej bezgrzeszności, połączone z powszechnym zwątpieniem w Niepokalane Poczęcie NMP,

- powszechne przekonanie o tym, że to Wspólnota Eucharystyczna jest Ciałem Chrystusa, połączone z powszechnym zwątpieniem w Rzeczywistą Obecność Ciała Chrystusa w Najświętszym Sakramencie

http://breviarium.blogspot.com/

_________________
Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła!


Cz wrz 15, 2005 1:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
I w jakim celu to zamieszczasz? Bo jak rozumiem to tylko cytat...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz wrz 15, 2005 7:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 19:22
Posty: 120
Post 
Zapoznawczym i polemicznym jo_tko :biggrin:

_________________
Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła!


Cz wrz 15, 2005 9:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 11:10
Posty: 248
Post 
nie wiem, z czym tu polemizować.
Judasz zdradził Jezusa, Piłat skazał Niewinnego na śmierć, setki ludzi kradło, kłąmało i zabijało - wszytsko to za życia Jezusa. Rozumiem, że to Jego wina


Cz wrz 15, 2005 10:28
Zobacz profil
Post 
Też nie wiem czego miałaby dotyczyc polemika i dlaczego akurat te zdarzajace sie odchyły wśród katolików są usilnie przypisywane pontyfikatowi Jana Pawła II ?

Czekam , az na tej stronie znajdzie sie autorytarne stwierdzenie, ze Katrina w Nowym Orleanie to tez efekt pontyfikalnych działan ś.p. Papieża.
Absurdów ci w necie dostatek, a wiec i taka bzdura sie moze zdarzyć....

Wogóle ta stronka jest wyjatkowo tendencyjna , a nawet chamska. Opublikowano prywatne zdjęcia osób podpisujac "Pielgrzymki novus ordo".
Ktos kto to tam umieścił albo nigdy nie był na zadnej pielgrzymce, albo ma zle poustawiane pod sufitem.
Na każdej pielgrzymce jest czas (najwiekszy) na modlitwę, odpoczynek i na radość.....bo zazwyczaj pielgrzymuja ludzie młodzi, a młodośc to RADOŚĆ.

Zal mi takich ludzi jak autor tej stronki...naprawdfę żal :(

sim-pecie

Masz fajny podpis

Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła!
Tylko dlaczego sie do niego nie stosujesz i nie unikasz stronek od których az tchnie jadem i nienawiścia....czyli po prostu ZŁEM


pozdrówka

P.S.
Co do ukrywania zboczeńców.....hmmm o ile dobrze sobie przypominam to jeden z przedsoborowych biskupów zagroził nawet ekskomunika, osobom które publicznie ujawnia zboczone oblicze księdza......ot mentalnośc przedsoborowa.....


Cz wrz 15, 2005 11:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 19:22
Posty: 120
Post 
Belizariusz napisał(a):
sim-pecie Masz fajny podpis Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła! Tylko dlaczego sie do niego nie stosujesz i nie unikasz stronek od których az tchnie jadem i nienawiścia....czyli po prostu ZŁEM

To nie tak Beli :)......, ja nie twierdze że osoby które prowadzą tą strone mają racje lecz zaskoczyło mnie że nawet osoby bliskie KK walczą ze sobą 8)

Ps. Link pochodzi ze strony ---> http://www.sapiniera.org

_________________
Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła!


Cz wrz 15, 2005 15:47
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 01, 2004 6:57
Posty: 2427
Post 
Chciałbym Cię poinformować, że to stowarzyszenie, do którego strony podałeś link, odpadło od Kościoła katolickiego na skutek schizmy Levebfre'a i jego zwolenników.
Jako antytrynitarianin (niechrześcijanin - nie uznający Jezusa Chrystusa za Boga) skąd mogłeś to wiedzieć?


Cz wrz 15, 2005 17:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 19:22
Posty: 120
Post 
Ale to nie znaczy Leszku że nie byli do pewnego czasu bardzo bliscy KK :(

_________________
Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła!


Pt wrz 16, 2005 8:26
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 01, 2004 6:57
Posty: 2427
Post 
Badacze Pisma świętego, z którymi trzymasz, wywodzą się od sekty Świadków Jehowy i nie może być tu mowy o jakiejkolwiek bliskości z Kościołem rzymsko-katolickim.


Pt wrz 16, 2005 8:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 19:22
Posty: 120
Post 
Leszek, Jan napisał(a):
Badacze Pisma świętego, z którymi trzymasz, wywodzą się od sekty Świadków Jehowy i nie może być tu mowy o jakiejkolwiek bliskości z Kościołem rzymsko-katolickim.

Jacy badacze pisma św. o kim mówisz? sorry nie rozumiem o co ci chodzi :o

_________________
Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła!


Pt wrz 16, 2005 11:03
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 01, 2004 6:57
Posty: 2427
Post 
Mam na myśli taki odłam badaczy Pisma, którzy są jednocześnie antytrynitarianami, jak Ty; to samo dotyczy sekty światków jehowy.


Pt wrz 16, 2005 11:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 19:22
Posty: 120
Post 
Jak ja? sorry ale to przeginasz Leszku i to mocno nie mam zamiaru komentować twojej wypowiedzi !!!!

_________________
Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła!


Pt wrz 16, 2005 11:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 12, 2004 21:57
Posty: 2184
Post 
Propomuje spojrzec ciut inaczej.

http://www.ozon.pl/tygodnikozon_2_15_686_2005_26_1.html


Cz paź 13, 2005 0:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 23, 2004 16:10
Posty: 552
Post 
Cytuj:
katolicy (...) są przekonani, że każda religia czy wyznanie prowadzą do zbawienia,


Ten pogląd, niestety, coraz bardziej szerzy się w Kościele katolickim. Pontyfikat Jana Pawła II, rzeczywiście, odegrał dużą rolę w jego kształtowaniu. Za przykład niech posłużą wspólne modlitwy z wyznawcami innych religii, jak np. w Asyżu, a także inne gesty okazywane religiom niechrześcijańskim, np. ucałowanie Koranu.

Rozumiem, że pobudki którymi kierował się papież mogły być szlachetne, ale jednak ekumenizm, w jego wydaniu, przybierał miejscami skrajną formę i ulegał wypaczeniu.

_________________
http://www.ksiega-starcow.blogspot.com
http://www.orthphoto.net


Cz paź 13, 2005 9:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Problem jest tylko w tym, Nektariuszu, że to nieprawda (ten cytat).

To znaczy - jeśli mówimy o tym, co twierdzi Kościoł Katolicki. Co twierdził zresztą i poprzedni i twierdzi obecny papież...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz paź 13, 2005 18:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL