Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 2:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Dołącz sie do daru, dla Benedykta XVI 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt maja 12, 2006 21:21
Posty: 1
Post Dołącz sie do daru, dla Benedykta XVI
W zwiazku z pielgrzymka Papieza Benedykta XVI do Polski jest organizowana akcja zbierania zobowiazan pt "Nie biorę - jestem wolny od narkotyków". Podczas wizyty na krakowskich Bloniach 27 maja Papiezowi zostanie wreczona Ksiega z zobowiązaniami młodych ludzi, którzy odpowiadają na Jego apel. Hasłem akcji zbierania zobowiązań jest "Nie biorę - jestem wolny od narkotyków". Jezeli jestes w stanie podjac takie postanowienie, to napisz swoje dane na maila iza-iza-iza@wp.pl lub gg 4087475. Masz czas tylko do 18 maja. Mam nadzieje, że nie zawiedziesz :)
Pozdrawiam gorąco.
Iza :)


Pt maja 12, 2006 23:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 23:58
Posty: 3079
Post 
Dopisek do zobowiązania: "nie daje zarabiać czerpiącym zyski z rozpijania młodzieży i innych form niszczenia człowieka"
Choc podobno nikt nikogo nie zmusza do picia, palenia i narkotyzowania się. Ale czy można położyć obok dziecka brzytwę i gdy sie pokaleczy stwierdzić ze przeciez nikt mu nie kazał tego robić? to tylko taka dygresja


So maja 13, 2006 16:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
to zobowiązanie będzie pewnie tyle samo warte, co zobowiązanie kibiców Wisły i Krakowii, że mają "pokój" .. przetrwało chyba ze 3 dni

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Wt maja 16, 2006 9:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 7:31
Posty: 555
Post 
ziobro Adama napisał(a):
to zobowiązanie będzie pewnie tyle samo warte, co zobowiązanie kibiców Wisły i Krakowii, że mają "pokój" .. przetrwało chyba ze 3 dni

Skąd wiesz?

A bratali się ponoć kibice, rozrabiają pseudokibice (przynajmniej tak twierdzą moi kumple, jeden kibic Cracovii, dwóch kibiców Wisły)


Wt maja 16, 2006 9:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
iduodu napisał(a):
ziobro Adama napisał(a):
to zobowiązanie będzie pewnie tyle samo warte, co zobowiązanie kibiców Wisły i Krakowii, że mają "pokój" .. przetrwało chyba ze 3 dni

Skąd wiesz?

z doświadczenia tego typu okazyjnych zobowiązań
iduodu napisał(a):
A bratali się ponoć kibice, rozrabiają pseudokibice (przynajmniej tak twierdzą moi kumple, jeden kibic Cracovii, dwóch kibiców Wisły)

gdyby ci "kibice" byli zwykłymi kibicami, to nie musieliby się bratać .. widać że nie byli .. ja się nie muszę bratać z żadnymi kibicami, bo nie prowadzę żadnej wojny z nikim

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Wt maja 16, 2006 11:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 7:31
Posty: 555
Post 
ziobro Adama napisał(a):
iduodu napisał(a):
ziobro Adama napisał(a):
to zobowiązanie będzie pewnie tyle samo warte, co zobowiązanie kibiców Wisły i Krakowii, że mają "pokój" .. przetrwało chyba ze 3 dni

Skąd wiesz?

z doświadczenia tego typu okazyjnych zobowiązań

czyzby z własnego doświadczenia lubobserwacji małego wycinka rzeczywistości?
Dzieci pierwszokomunijne też składają pewne przyrzeczenie i wile z nich go dotrzymuje. Ba! Są tacy, którzy je rozszerzają lub przedłużają.
ziobro Adama napisał(a):
iduodu napisał(a):
A bratali się ponoć kibice, rozrabiają pseudokibice (przynajmniej tak twierdzą moi kumple, jeden kibic Cracovii, dwóch kibiców Wisły)

gdyby ci "kibice" byli zwykłymi kibicami, to nie musieliby się bratać .. widać że nie byli .. ja się nie muszę bratać z żadnymi kibicami, bo nie prowadzę żadnej wojny z nikim

Ciesz się, żes taki doskonały.


Wt maja 16, 2006 11:12
Zobacz profil
Post 
A co komu po tych zobowiązaniach?



pozdr,
michał


Wt maja 16, 2006 11:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 7:31
Posty: 555
Post 
Społeczeństwu. Zdrowsze będzie.


Wt maja 16, 2006 11:24
Zobacz profil
Post 
Myślisz?
Wystarczy zadeklaroać i już problem z głowy?

Hmmm ja chyba wiem o co chodzi. Mam taką koleżankę, któa cierpi na otyłość. Ona się ciagle odchudza, a potme znowu tyje i w końcu ostatnio stwierdziła, że zadekalreuj publicznie szystkim znajomym, że schudnie i to inby ma przynieśc efkt pesychologiczny i pomóc jej schudnąć (taka mała presja). Czy o to samo chodzi z pomysłem w tym temacie?




pozdr,
michał


Wt maja 16, 2006 11:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 7:31
Posty: 555
Post 
Ano.


Wt maja 16, 2006 11:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 17:48
Posty: 23
Post 
Dla mnie liczy sie to, ze mam jaka taka motywacje zeby nie brac. Bo dla mnie to bezsens brac narkotyki. Ja bym czyl ze mam w sobie cos czego do konca nie akceptuje. Wez pod uwage ze bedziesz wypisany w ladnej książce, ktora byc moze pojedzie do watykanu :D:D:D. To poweinna byc dodatkowa motywacja.

_________________
Życie jest piękne o każdej porze dnia :):):)


Wt maja 16, 2006 12:05
Zobacz profil
Post 
A ja nie mam żadnej motywacji, żeby nie brać, a i tak nie biorę. Należę do tych ludzi, którzy mają już "genetyczną" awersję do palenia czegokolwiek, ziół, narkotyków papierosów itd. Papierosy próbowałem, ale zaraz się cały krztuszę i mnie piecze w płucach i mi gorąco, więc odpada :)



pozdrawiam,
michał


Wt maja 16, 2006 12:10
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
iduodu napisał(a):
czyzby z własnego doświadczenia lubobserwacji małego wycinka rzeczywistości?

naturalnie, że z autopsji i z obserwacji 8) inaczej bym zacytował jakiś mądry fragment

iduodu napisał(a):
Dzieci pierwszokomunijne też składają pewne przyrzeczenie i wile z nich go dotrzymuje.

a wiele nie dotrzymuje

iduodu napisał(a):
Ciesz się, żes taki doskonały.

daleko mi do doskonałości, lecz przynajmniej staram się, by moje wypowiedzi miały jakiś logiczny sens .. czyżbym gdzieś popełnił błąd w swoich wywodach ? chętnie usłyszę słowa konstruktywnej krytyki 8)
aha, i cieszę sie naturalnie, że nie jestem kibolem i nie muszę się bratać, by za chwile lać swoich "braci" po łbie sztachetą lub maczetą, i potrafię spokojnie kibicować swoim ulubieńcom :-D

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Wt maja 16, 2006 12:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 7:31
Posty: 555
Post 
miiron napisał(a):
Dla mnie liczy sie to, ze mam jaka taka motywacje zeby nie brac. Bo dla mnie to bezsens brac narkotyki. Ja bym czyl ze mam w sobie cos czego do konca nie akceptuje. Wez pod uwage ze bedziesz wypisany w ladnej książce, ktora byc moze pojedzie do watykanu :D:D:D. To poweinna byc dodatkowa motywacja.

Serio?
Nigdy bym na to nie wpadła...


Wt maja 16, 2006 12:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
miiron napisał(a):
Wez pod uwage ze bedziesz wypisany w ladnej książce, ktora byc moze pojedzie do watykanu :D:D:D. To poweinna byc dodatkowa motywacja.

19. Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie je mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje podkopują i kradną;
20. Ale gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie podkopują i nie kradną.
(Mat. 6:19-20 BW)

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Wt maja 16, 2006 12:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL