Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 13:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Zakaz sprzedaży alkoholu z powodu Papieza 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So lut 18, 2006 9:57
Posty: 1061
Post 
semper_malus napisał(a):
Zakaza sprzedarzy alkoholu dla ludzi (bo władza nie strzymała bez alkoholu) dowodzi iż rządzą nami kabotyni, bigoci i hipokryci.


www.joemonster.org/mg/displayimage.php? ... t=0&pos=39


A czy za poprzedniej kadencji królowania SLD i poprzedniej AWS było inaczej ?


So maja 27, 2006 12:04
Zobacz profil
Post 
Zakazów sobie nie przypominam.


So maja 27, 2006 16:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
semper_malus napisał(a):
Zakazów sobie nie przypominam.

Rozumiem jeszcze zakaz w miejscu gdzie papiez przebywa.. Wczoraj był w Częstochowie raptem dwie godziny a zakaz objął całe wojewdztow ślaskie od samego rana.. Głupota czysta


So maja 27, 2006 16:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 03, 2004 8:17
Posty: 407
Post 
Tak, i tylko współczuć biedakom. Tylko współczuć... :?

_________________
Choć tak wiele nas różni jesteśmy do siebie bardzo podobni. Odpowiedzialni i samotni.


So maja 27, 2006 17:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
wicie co, jak tak to czytam to mam wrażenie, że to pisza ludzie uzależnieni, którzy nie moga przeżyc dnia bez alkoholu. dla mnie to nie jest problem, poprostu nie pije i za bardzo ten zakaz mnie nie uderza i nie rpzeszkadza, ale znajac troche głębiej problematyke uzależnien moge sobie wyobrazić, że dzień bez alkoholu dla takich osob.

jesli zas chodzi o problem gospodarki, to mam wrazenie luki, ze zalezy ci na tym, by wlasnie na alkoholu, czyli szczegolnie na chorych uzaleznionych panstwo zarabialo.

a imprezy bezalkoholowe... popieram i majac doswidczenia wieloletnie imprez bezalkoholowych (w tym bali) orzanizowanych przez duszpasterstwo akademickie, musze powiedzieć, że studenci potrafia się bawić bez alkoholu, nawet ci, którzy czasami wybiorą się na piwko, chociaz faktycznie są tacy, dla których alkohol jest konieczny do dobrej zabawy i to jest smutne.

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


So maja 27, 2006 19:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 27, 2006 13:12
Posty: 66
Post 
A ja piwo dzisiajkupiłam hahahahahahaha


So maja 27, 2006 19:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 23, 2006 15:35
Posty: 10
Post 
Ja też hehehehehe :D


So maja 27, 2006 20:21
Zobacz profil WWW
Post 
Za czasów, SLD i AWS pod tym względem żyło sie lepiej wygodniej człowiek miał wolna rękę był wolny a terac, co robi pis łamie podstawowe prawa człowieka do wolnego zycia ten zakaz alkoholu w wizyt papieża i dzien dziecka to początek potem dojada swiąto kobiet inne zabronią nam palić papierosy używać antykomcpecji i będziemy kraje zacofanym Mówcie ze ci, co głosowali na pis usychali radia Maryja przyczyni sie do łamanie prawa do tego ze dziś milnoy polkaow ne mogą kupiec piwa. Nienawidzę pis, bo to sa gorzej jak SB


So maja 27, 2006 20:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
luki, pewnie wolnosc czlowieka... co pod tym pojeciem rozumiesz? zacofany kraj... super, dajmy wszystkim pełną wolnośc czynów, znieśmy wszelkie prawo... czlowiek skoro ma nie byc niczym ograniczany, zalegalizujmy aborcje, czemu nie... przeciez to po części też jest wolnośc człowieka do nieograniczanego niczym życia, wyzwolony seks, a jak zdarzy się wpadka, usunie sie "to coś" jak jakiś wrzód, czemu nie... poza tym uwazam ze i tak jest duza wolnosc, wiecej ludzie maja praw i obowiazkow, wiec nie wiem czy jest to powod do narzekania?

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


So maja 27, 2006 21:13
Zobacz profil
Post 
nie o taka wolności mi chodziło bo to już było by morderstwo ale jestem za tym by nie było prowadzana zakazów sprzedaży alkoholu tylko oto mi chodzi o to ze nie taka kontrola lanad społeczeństewam


So maja 27, 2006 21:22
Post 
tu nie chodzi o alkoholików czy o gospodarkę. To, że przyjeżdża głowa państwa z innego kraju nie powinno oznaczxać, że mówi się ludziom za pomocą zakazów co mogą a czego nie mogą pić.

Może zakazać odbywania stosunków seksualnych? Sprzedaży prezerwatyw? Bo B 16 postanowił nawioedzić ojczyznę? Dlaczego?

Tem kto nie chce ten nie pije mimo, że nie ma zakazu. Zakaz uderza w tych co chcą sobie golnąć. Mają do tego konrtytucyjne prawo. Nioe wszyscy się podniecają wizytą papieską. Niektórzy mają ją głęboko w płucach.


So maja 27, 2006 21:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
a probowales jako osoba nastoletnia (ponizej 16 lat) w latach 80-tych kupic papierosy albo alkohol? papierosy byly sprzedawane osobom powyzej 16 lat, a alkohol powyzej 18 i jakos ludzie nie narzekali, sie stosowali i bylo ok. nikt nie widzial problemu.

a jak sobie wyobrazasz zycie bez ograniczen i kontroli prawnej?

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


So maja 27, 2006 21:26
Zobacz profil
Post 
Mówimy jak ktoś mam skończone 18 lat. To w tedy zawsze należy sprzedawać.


So maja 27, 2006 21:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
osobom nietrzezwym i mlodziezy do 18 lat alkoholu sie nie sprzedaje.

natomiast jesli chodzi o ograniczenia, ok zabronili, ale jak ktos sie uprze to znajdzie sposob zeby zdobyc alkohol. ale jak to czytam to amm wrazenie ze jestescie ludzmi ktorzy bez alkoholu nie wytrzymaja ani jednego dnia... czy tu o to chodzi, czy tylko i wylacznie o to, ze ten zakaz zostal wydany z powodu wizyty papieża, bo nie bardzo rozumiem o co ta wojna.

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


So maja 27, 2006 21:42
Zobacz profil
Post 
o to ze z powodu pierza jest ten zakaz i to ze ktoś mam w tym interes by dopiec rodakom nie o to ze nie można wytrzyma bo można i rok bez ale o sam zakaz sam symbol zakazu


So maja 27, 2006 21:46
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL