Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 6:03



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
No, ten watek jest wlasnie do takich reakcji, ktore w innych watkach sa offtopem.
Powiedzial co myslal (jak juz wielu z nas to zrobilo wlasnie w tym watku) - o twoim dzialaniu - i mozna bylo to zostawic, az przyschnie.
A na razie, dzieki twojej interwencji, watek sie rozwija. Jak najbardziej zgodnie z tytulem.
:D


Pt kwi 29, 2016 20:16
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
medieval_man napisał(a):
Kozioł napisał(a):
@medieval_man
oddychaj głęboko, poniosło ciebie nieźle

Ależ, jestem spokojny.
Skasowałem w postach akruka cały szereg uwag ad personam, stwierdzeń obrażających innych użytkowników, inwektyw.
Określenie "Ciemny lud wszystko kupi" było na ostatnim miejscu uwag kierowanych przez akruka do innych.
akruk tylko to określenie odważył się sprytnie przytoczyć, żeby wyjść na biednego, prześladowanego.

Szkoda, że bardzo często nie usuwałeś/nie usuwasz szeregu uwag, stwierdzeń obrażających innych użytkowników, inwektyw padających ze strony zwolenników/fanatyków "dobrej zmiany"......ale ponoć jedynie z tej przyczyny, jak mi tłumaczyłeś - nie jesteś moderatorem działu: "Z kraju i ze świata".


So kwi 30, 2016 9:27
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Kozioł napisał(a):
Naprawdę jesteś w formie. Po tym jak kpiłas z prawosławnych, jak mnie nazwałaś bezpodstawnie kłamca, teraz świadomie przekręcasz teologię protestancką.
I ty piszesz o miłości?

Dyskutuj na temat, a nie w obronie wyciągasz jakieś argumenty z kosmosu, które Ciebie nie dotyczą, nie znając kontekstu (to odnośnie kpin z prawosławnych). No, ale nawet kłócić się trzeba umieć, a podobno to kobiety wywlekają to co było 100 lat temu :D
Ponadto w tamtym temacie zakończyłam dyskusje z Tobą, bo nie zamierzam piec ciasta, więc piana jest mi niepotrzebna.
No to zobaczmy kto kogo/komu nazwał/zarzucał kłamstwo:
Helenka napisał(a):
A co do zbawienia z uczynków, to kompletnie nie wiesz o czym mówisz, bo KK nie naucza, że można zbawić się uczynkami, ale że po uczynkach widać wiarę.

viewtopic.php?p=901215#p901215
Kozioł napisał(a):
Pięć sobót i "Maryja" zapewnia zbawienie.

Przestań szerzyć kłamstwa, samousprawiedliwienia.

Nie dam się wciągnąć ponownie w ten sam wir dyskusji opartej na kłamstwach i okrągłych słówkach.

viewtopic.php?p=901220#p901220
Helenka napisał(a):
Nie zarzucaj mi kłamstwa w czymś czego nie rozumiesz, bo nie chcę oskarżać Ciebie o to samo.

viewtopic.php?p=901224#p901224


Wt maja 03, 2016 12:49
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
@Koziol, przeoczylam twoje odejscie z forum. Przykro mi, ze nawet zlikwidowales konto. Nie wiem co ciebie do tego sklonilo.
Zycze ci wszystkiego co najlepsze. Moze wrocisz?


Cz maja 05, 2016 9:16
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Jak się usuwa konto, bo w profilu nie widzę takiej opcji :?:


Cz maja 05, 2016 10:19
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Mam pytanie:dlaczego fanom totalnej opozycji puszczają nerwy: akruk,pilaster, zefciu, są tego ewidentnym przykładem.


Cz maja 05, 2016 10:31
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
gita napisał(a):
Mam pytanie:dlaczego fanom totalnej opozycji puszczają nerwy: akruk,pilaster, zefciu, są tego ewidentnym przykładem.

Pytanie jest retoryczne.
PiS miał rządzić tylko do wiosny. A tu się zapowiada na kolejne 8-12 wiosen albo dłużej. ;)
Koryto wiadomych osób coraz dalej i dalej. :badgrin:


Cz maja 05, 2016 10:47
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
gita napisał(a):
Mam pytanie:dlaczego fanom totalnej opozycji puszczają nerwy: akruk,pilaster, zefciu, są tego ewidentnym przykładem.
Przepraszam, ale to nie ja zaczynam się w połowie wątku nagle wydzierać jak upoślodzeny :) I to nie ja nazywam innych "chamami", bo zwracają uwagę, że wydzierać się nie wypada. Także nie ja postuluję wyrzucanie ludzi za opinie. Więc idź się zajmij z łaski swej relacjonowaniem, co Duda zjadł na obiad, bo trollerka Ci nie wychodzi.
Cytuj:
PiS miał rządzić tylko do wiosny.
Kto tak twierdził?


Cz maja 05, 2016 10:51
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
spin napisał(a):
gita napisał(a):
Mam pytanie:dlaczego fanom totalnej opozycji puszczają nerwy: akruk,pilaster, zefciu, są tego ewidentnym przykładem.

Pytanie jest retoryczne.
PiS miał rządzić tylko do wiosny. A tu się zapowiada na kolejne 8-12 wiosen albo dłużej. ;)
Koryto wiadomych osób coraz dalej i dalej. :badgrin:

I to własnie wyprowadza ich z równowagi. Coraz realna, dzięki Bogu i mądrym ludziom, jest kolejna kadencja rządów Zjednoczonej Prawicy i nienawistnicy dobrych zmian w Polsce nie mogą się z tym pogodzić.
Jednego z nich-zefcia długo ignorowałam za chamskie odzywki, teraz zrobię to samo, niech się wyżywa do woli, mam w niskim poważaniu jego często, nawet wściekłe uwagi.


Cz maja 05, 2016 11:21
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
spin napisał(a):
Jak się usuwa konto, bo w profilu nie widzę takiej opcji :?:

Klikasz pod swoim wpisem na ikonke “profil“ (obok “pw“) i wchodzisz na twoj profil na portalu wiara. I tam klikasz na “usun konto“ w prawym dolnym rogu.

Co do realnej dobrej zmiany, to niedlugo i gite dotkna podwyzki i redukcja znizek..
Komus PiS musi zabrac na wypelnienie wlasnego koryta.


Cz maja 05, 2016 11:25
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
gita napisał(a):
I to własnie wyprowadza ich z równowagi.
Co "nas" wyprowadza? Nikt z "nas" nie twierdził, że PiS będzie rządził tylko do wiosny (zresztą wiosna jeszcze trwa). Jest to łgarstwo wymyślone na poczekaniu przez spina, któremu Ty przyklaskujesz.
Cytuj:
Coraz realna, dzięki Bogu i mądrym ludziom, jest kolejna kadencja rządów Zjednoczonej Prawicy
Nie wiadomo, w jakim kształcie ta zjednoczona "prawica" w ogóle przetrwa Ustawę Wieszakową. Istnieje prawdopodobieństwo, że sama będziesz gito pluła niedługo na Kaczyńskiego. Więc po co składasz takie deklaracje.
Cytuj:
Jednego z nich-zefcia długo ignorowałam za chamskie odzywki, teraz zrobię to samo, niech się wyżywa do woli, mam w niskim poważaniu jego często, nawet wściekłe uwagi.
W czym natomiast owa wściekłość, oprócz pytania się gity, dlaczego się drze się przejawia, tego już gita nie objaśni.
Cytuj:
Co do realnej dobrej zmiany, to niedlugo i gite dotkna podwyzki i redukcja znizek.
Ale wtedy gita zwali na pazerność supermarketów, spisek uniokratów, czy cokolwiek innego. Żeby gita zaczęła nienawidzieć PiS-u musi paść taki rozkaz na antenie Radia Maryja.


Cz maja 05, 2016 11:29
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Ale po co zaraz nienawidziec? Wystarczy przestac ignorowac rzeczywistosc.


Cz maja 05, 2016 11:31
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Kael napisał(a):
Ale po co zaraz nienawidziec? Wystarczy przestac ignorowac rzeczywistosc.
Przecież mówimy o osobie w 100% zewnątrzsterownej. gita takiej funkcji, jak analiza rzeczywistości nie posiada. Rydzyk każe chwalić obrońcę cywilizacji zachodniej Kim Dzong Una, to będzie chwalić. Rydzyk każe napluć na morderców dzieci z PiS-u, to gita napluje.


Cz maja 05, 2016 11:43
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Kael napisał(a):
spin napisał(a):
Jak się usuwa konto, bo w profilu nie widzę takiej opcji :?:

Klikasz pod swoim wpisem na ikonke “profil“ (obok “pw“) i wchodzisz na twoj profil na portalu wiara. I tam klikasz na “usun konto“ w prawym dolnym rogu.

Co do realnej dobrej zmiany, to niedlugo i gite dotkna podwyzki i redukcja znizek..
Komus PiS musi zabrac na wypelnienie wlasnego koryta.

A jednak masz obsesję na moim punkcie, a może miłość do mnie doprowadza do tego, że w co drugim komentarzu nawiązujesz do mnie?


Cz maja 05, 2016 11:45
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami.
Kael napisał(a):
@Koziol, przeoczylam twoje odejscie z forum. Przykro mi, ze nawet zlikwidowales konto. Nie wiem co ciebie do tego sklonilo.
Zycze ci wszystkiego co najlepsze. Moze wrocisz?

Przyłączam sie do opinii Kael :( :(


Cz maja 05, 2016 12:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL