Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 7:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
medieval_man napisał(a):
Post Alus nie na temat został usunięty.
Dla tych, którzy nie zdążyli przeczytać: żadna strata

Choćbyś 1000 razy usuwał, pogardy wyrażonej w poście MP pod moim adresem nie usuniesz i nie zdołasz zmienić - ....choćbym posiadł całą wiedzę....a miłości bym nie miał.....


So mar 25, 2017 15:56
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Alus napisał(a):
medieval_man napisał(a):
Post Alus nie na temat został usunięty.
Dla tych, którzy nie zdążyli przeczytać: żadna strata

Choćbyś 1000 razy usuwał, pogardy wyrażonej w poście MP pod moim adresem nie usuniesz.

Mało mnie interesują wasze relacje. Natomiast posty poza tematem są z reguły usuwane.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So mar 25, 2017 15:59
Zobacz profil WWW
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
medieval_man napisał(a):
Alus napisał(a):
medieval_man napisał(a):
Post Alus nie na temat został usunięty.
Dla tych, którzy nie zdążyli przeczytać: żadna strata

Choćbyś 1000 razy usuwał, pogardy wyrażonej w poście MP pod moim adresem nie usuniesz.

Mało mnie interesują wasze relacje. Natomiast posty poza tematem są z reguły usuwane.

Tylko z reguły....czyli osób, które M_M niezbyt dobrze toleruje :D


So mar 25, 2017 16:01
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Miłego popołudnia. EOT

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So mar 25, 2017 16:07
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Zwracam uwagę, że @wybrana po powrocie (nie wiem skąd) znów zaśmieca wątek uwagami ad personam i sprowadza temat do przepychanek słownych (nie rozumiejąc używanych przez siebie słów):
viewtopic.php?p=947267#p947267

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt mar 31, 2017 17:38
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
wątek został pozamiatany z personalnych uwag wybranej i Małgosii

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt mar 31, 2017 17:55
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Małgosiaa nie mogła się powstrzymać, ale teraz, wiedząc, że moderacja właśnie w ten sposób będzie reagowała (co Małgosia pochwala) na śmieci wrzucane przez wybraną, obiecuje, że zaprzestanie reakcji w wątkach (poza wątkiem "wzajemne uwagi", jeśli zajdzie taka potrzeba). :-D

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt mar 31, 2017 18:06
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Dziękuję moderacji za interwencję.
Mam ogromną prośbę, by zwrócono użytkowniczce Małgosi uwagę, by zaprzestała stosować swoje pełne złości osobiste wycieczki do mnie. To nie godzi się, by na forum wiary, rozmowa ograniczała się do osądu i wynoszenia swojego wyidealizowanego ego kosztem drugiej osoby.


Pt mar 31, 2017 18:15
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Otrzymałam dziś kolejne ostrzeżenie. Mój wątek w temacie - Nasze zbawienie - usunięto. Pytam dlaczego? Czy dlatego, żeby użytkownicy forum go nie przeczytali? Ja podałam tylko treść tematu w celu rozważenia jak tą kwestię widzą inni. Ja mam w tym temacie mieszane uczucia i dlatego zwróciłam się na forum z prośbą do użytkowników.
Dlaczego miałam podawać link i w jakim celu, skoro to było tylko naświetlenie treści tematu.
Odnoszę wrażenie, że na tym forum utworzył się chory system niszczenia każdego, kto się nie spodoba złośliwej Małgoś.
Mam pytanie, czy są tu zachowane granice złośliwości i przyzwoitości?
Przedstawiłam temat i poprosiłam użytkowników o większej wiedzy teologicznej o pomoc.
Moderacja jest niesprawiedliwa, bezwzględna i pełna złośliwości przekraczającej wszelkie granice przyzwoitości.


So kwi 01, 2017 15:19
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
Potwierdzam... wybrana otrzymała ostrzeżenie za copy-paste bez podawania linków i brak oznaczenia cytowania. Podpada to pod plagiat i jest naruszeniem Regulaminu
Cytuj:
§ II: Prawa i obowiązki użytkownika:

2. Poszczególne posty wyrażają poglądy i opinie ich autorów. Dla większej przejrzystości wypowiedzi wszelkie cytaty winny być używane w odpowiednim kodzie: „Quote”. Wypowiedź nie może się jednak ograniczać do podania cytatu. Każdy zamieszczony cytat powinien być skomentowany.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So kwi 01, 2017 15:22
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 9:13
Posty: 545
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
wybrana napisał(a):
(...) Mój wątek w temacie - Nasze zbawienie - usunięto. Pytam dlaczego? Czy dlatego, żeby użytkownicy forum go nie przeczytali? Ja podałam tylko treść tematu w celu rozważenia jak tą kwestię widzą inni. (...)
Odnoszę wrażenie, że na tym forum utworzył się chory system niszczenia każdego, kto się nie spodoba (...).
Mam pytanie, czy są tu zachowane granice złośliwości i przyzwoitości?
Przedstawiłam temat i poprosiłam użytkowników o większej wiedzy teologicznej o pomoc.
Moderacja jest niesprawiedliwa, bezwzględna i pełna złośliwości przekraczającej wszelkie granice przyzwoitości.

Co do bezwzględnej moderacji też się zgadzam, bo z niejasnych powodów moderator "medieval_man" zamknął temat o Radiu Maryja.
Mój krytycyzm okazał się niewygodny - a może "niepoprawny politycznie" według "m-m"?


Pn kwi 03, 2017 11:40
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 20:57
Posty: 462
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
ratio napisał(a):
Mój krytycyzm okazał się niewygodny - a może "niepoprawny politycznie" według "m-m"?


Zasmucę Twoje ego, ten krytycyzm był nudny jak skecze kabaretu Neonówka, które są zawsze tylko na jeden temat. Takich krytycyzmów w internetach są miliardy miliardów i tego już nawet nikt nie czyta. Nawet nikt Ci nie odpowiedział na te komentarze, dyskutowałeś sam ze sobą. Zieffff.


Pn kwi 03, 2017 12:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 9:13
Posty: 545
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
bylejaki napisał(a):
(...) Takich krytycyzmów w internetach są miliardy miliardów i tego już nawet nikt nie czyta. Nawet nikt Ci nie odpowiedział na te komentarze, dyskutowałeś sam ze sobą. Zieffff.

Zgadza się, bo tylko założycielka tego tematu miała coś do powiedzenia i gdy się obraziła, że ktoś inny jest krytyczny, to poszła w świat ...

A mnie zależy na poziomie audycji podawanych na antenie, w większości interesujących, a nie na czołobitności wobec Założyciela.
Niestety w Radio Maryja wyraźnie słychać, że "§1 - Kierownik ma zawsze rację", co świadczy o pewnym zakłamaniu.

Poza tym do dyskusji trzeba znać temat, a dla europejskości, słuchać Radio Maryja to obciach., ,.
A co do moich nudnych postów - mnie nudzą długaśne rozmyślania filozoficzno-teologiczne, ale nie wyzłośliwiam się co do ich wartości.
Po prostu nie czytam i ... nie krytykuję :)

Polecam "DESIDERATĘ":
"Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchając też tego, co mówią inni: nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swą opowieść."
Uczy szacunku do innych, a nie krytyki czyjegoś EGO ;-)


Ostatnio edytowano Pn kwi 03, 2017 13:40 przez ratio, łącznie edytowano 1 raz



Pn kwi 03, 2017 13:33
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
ratio napisał(a):
A mnie zależy na poziomie audycji podawanych na antenie, w większości interesujących, a nie na czołobitności wobec Założyciela.
Niestety w Radio Maryja wyraźnie słychać, że "§1 - Kierownik ma zawsze rację", co świadczy o pewnym zakłamaniu.

Skoro nikt z Tobą nie dyskutował, najwyraźniej nikogo ten temat nie interesuje ani w kwestii hurraoptymizmu, ani w kwestii krytyki. Załóż blog i tam wklejaj swoje przemyślenia, ile Ci się podoba. Tu jest forum dyskusyjne i m_m słusznie zamknął próbę blogowania.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn kwi 03, 2017 13:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 9:13
Posty: 545
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji.
"Każda nienawiść, każda pięść wyciągnięta przeciw bratu – jest przegraną." /S. Wyszyński/
"Tylko miłość jest twórcza. Nienawiść prowadzi donikąd". /Maksymilian Kolbe/

Ładne motto ma Małgosiaa wpisane w poście ...
A w życiu czym się kieruje :x ...


Pn kwi 03, 2017 13:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL