Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:39



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Paulito napisał(a):
To co zacytowałem, to synteza tematyczna


Ot nowomowa płaszczakowa: "cytowanie syntez tematycznych" :yes:

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Śr lut 14, 2018 8:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
To się robi coraz bardziej żałosne. Jest jednak zarazem zrozumiałe: Paulito przypełzł tu z forum, na którym kwestionowanie płaskoziemczego bełkotu jest zwyczajnie zabronione, toteż konfrontacja z faktem, iż światłe tezy, spotykające się tam z powszechnym uznaniem, tu są z dziecinną łatwością obalane, musi przyprawiać go o rozstrój poznawczy, stąd nieustanne skargi do moderacji, by cos z tym zrobiła, w tym te oparte - jak na powyższym przykładzie widać - na kłamstwach.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr lut 14, 2018 8:43
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Paulito napisał(a):
Małgosiaa.

Podaje przykład łgarstwa chwata:

Na moje pytanie

Cytuj:

Czyżby kolejna karykatura?
Proszę uzasadnić, czego ma dowieść, że słońce (w model płaskiej ziemi) nie ma szansy doświetlić krawędzi przeciwległej dysku i obszarów po drodze ( jakich konkretnie).


Sfabrykował moje poglądy

Cytuj:


Ale to jeszcze nic. Wg teorii łgarza, Słońce nie sięgające "środka Ziemi", zdoła sięgnąć jednak Antarktydy, czyli "krawędzi dysku" i to wszystkich "krawędzi dysku" na jego "obwodzie", bo tam właśnie występuje dzień polarny. Najdalsza "krawędź" leżąca po przeciwległej "stronie dysku" jest wtedy oddalona od Słońca o około 33 tyś km i mimo tej odległości Słońca od "krawędzi", zostaje bez problemu oświetlana.

Na podstawie takich informacji, które nawet w przybliżeniu nie zgadzają się z rzeczywistymi pomiarami i obserwacjami, można stwierdzić, że Paulito łże jak pies, czyli trolluje


Czyli chwat jest ŁGARZEM

Mam nadzieję, że tym razem nie wymigasz się aby dać temu łgarzowi ostrzeżenie.Zresztą, większość jego wypowiedzi, to albo insynuacje, albo manuipiulacje.I to ja jestem podobno prowokatorem.Kpina.

To nie jest dowód. Proszę podać linki do konkretnych postów i wykazać, że jest to rzeczywiście odpowiedź na Twoje pytanie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lut 14, 2018 8:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 07, 2017 15:14
Posty: 415
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Paulito napisał(a):
Małgosiaa.

Podaje przykład łgarstwa chwata:

Na moje pytanie

Cytuj:

Czyżby kolejna karykatura?
Proszę uzasadnić, czego ma dowieść, że słońce (w model płaskiej ziemi) nie ma szansy doświetlić krawędzi przeciwległej dysku i obszarów po drodze ( jakich konkretnie).


Sfabrykował moje poglądy

Cytuj:


Ale to jeszcze nic. Wg teorii łgarza, Słońce nie sięgające "środka Ziemi", zdoła sięgnąć jednak Antarktydy, czyli "krawędzi dysku" i to wszystkich "krawędzi dysku" na jego "obwodzie", bo tam właśnie występuje dzień polarny. Najdalsza "krawędź" leżąca po przeciwległej "stronie dysku" jest wtedy oddalona od Słońca o około 33 tyś km i mimo tej odległości Słońca od "krawędzi", zostaje bez problemu oświetlana.

Na podstawie takich informacji, które nawet w przybliżeniu nie zgadzają się z rzeczywistymi pomiarami i obserwacjami, można stwierdzić, że Paulito łże jak pies, czyli trolluje


Czyli chwat jest ŁGARZEM

Mam nadzieję, że tym razem nie wymigasz się aby dać temu łgarzowi ostrzeżenie.Zresztą, większość jego wypowiedzi, to albo insynuacje, albo manuipiulacje.I to ja jestem podobno prowokatorem.Kpina.

To nie jest dowód. Proszę podać linki do konkretnych postów i wykazać, że jest to rzeczywiście odpowiedź na Twoje pytanie.


A czy ja napisałem, że nie odpowiedział? Odpowiedział.

Przecież wyraźnie określiłem, że sfabrykował moje poglądy.

Uczynił to zapewne na podstawie swojej teorii i moich pytań. Ale to nie jest istotne. Niech teraz on się tłumaczy.

chwat napisał(a):

Ale to jeszcze nic. Wg teorii tego łgarza Słońce nie sięgające "środka Ziemi", zdoła sięgnąć jednak Antarktydy, czyli "krawędzi dysku" i to wszystkich "krawędzi dysku" na jego "obwodzie", bo tam właśnie występuje dzień polarny. Najdalsza "krawędź" leżąca po przeciwległej "stronie dysku" jest wtedy oddalona od Słońca o około 33 tyś km i mimo tej odległości Słońca od "krawędzi", zostaje bez problemu oświetlana.

Na podstawie takich informacji, które nawet w przybliżeniu nie zgadzają się z rzeczywistymi pomiarami i obserwacjami, można stwierdzić, że Paulito łże jak pies, czyli trolluje


Proszę w takim układzie zmobilizować tego oszczercę, aby podał źródło "mojej teorii".

I jeszcze jedna sprawa.

Manipulacje moimi wypowiedziami przekroczyły dopuszczalne normy, dlatego zgłaszam postulat , zamknięcia wątku: "Kształt Ziemi".


Śr lut 14, 2018 9:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
dlatego zgłaszam postulat , zamknięcia wątku: "Kształt Ziemi"


Mówiłem? Rozstrój poznawczy. :)

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr lut 14, 2018 10:00
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Paulito napisał(a):
A czy ja napisałem, że nie odpowiedział? Odpowiedział.

Przecież wyraźnie określiłem, że sfabrykował moje poglądy.

Uczynił to zapewne na podstawie swojej teorii i moich pytań. Ale to nie jest istotne. Niech teraz on się tłumaczy.

Nie ze mną takie numery. Prosiłam o wskazanie linków do konkretnych wypowiedzi chwata i wykazanie, że jest to odpowiedź na Twoje pytanie. To nie dyskusja o kształcie ziemi, gdzie lecisz w kulki. Wobec wymigania się od odpowiedzi (wiem, że zrozumiałeś moją poprzednią prośbę)- ostrzeżenie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lut 14, 2018 10:12
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cytuj:
Prowadze terapie zaburzeń min. depresja, schizofrenia, nerwica, borderline. Zajmuje się również opresjami demonicznymi i opętaniami. Za leczenie nie pobieram żadnych opłat. Jeśli masz jakiś problem napisz do mnie dodając do tytułu wiadomości tag [terapia] 😺


To podpis użytkownika Samoluub - wytłuszczenie moje. Czy użytkownik jest egzorcystą, że się tak reklamuje?
myślę, że niektórzy tak właśnie mogą ten podpis odebrać


Cz lut 15, 2018 13:46
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dzięki. Zajmiemy się tym.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz lut 15, 2018 16:12
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 05, 2012 16:34
Posty: 858
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Paulito napisał(a):
Manipulacje moimi wypowiedziami przekroczyły dopuszczalne normy, dlatego zgłaszam postulat , zamknięcia wątku: "Kształt Ziemi".
Może wydawać się to dziwne, ale chciałbym przyłączyć się do tego postulatu, lecz z innego powodu. Temat został otwarty, bo chiałem przedstawić nowe dowody, nad którymi sądziłem, że odbędzie się merytoryczna dyskusja. Był to głównie dowód z obserwacji ruchu słońca (szczególnie jego zachodu), który nie jest możliwy na płaskiej Ziemi. Nastąpiła wymiana zdań, dyskutowaliśmy nad "perspektywą". Okazało się, że argumenty tłumaczące, że "perspektywa tak nie działa" nie zostały (w mojej ocenie) zrozumiane. Nie zostały też podjęte kwestie związane z Księżycem, zamiast tego temat przekształca się w coś zupełnie innego. Użytkownicy obrażają się na siebie, stają się "internetowymi wrogami". Myślę, że w dyskusji już przestało chodzić o prawdę, tylko o to, by "nie wyjść na głupka". Temat też zaczyna się napełniać inwektywami i oskarżeniami. Myślę, że to niechrześcijańskie. Może warto "wypauzować", zastanowić się nad tym wszystkim. Raz samemu ZOBACZYĆ zachód słońca i spróbować sobie odpowiedzieć, czy oddala się ono w wyniku perspektywy, czy naprawdę kryje się za horyzontem, w wyniku obrotu Ziemi. Myślę, że zamknięcie tematu choćby na 3 tygodnie to nie będzie zły pomysł. Wypocznijmy.

_________________
Cogito ergo credo. / Dei servitus vera libertas.


Pt lut 16, 2018 22:46
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
https://moja.wiara.pl/info/AveSatan


N lut 18, 2018 23:17
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Na forum mamy mistrza, który robi moderacji czarny PR za pomocą sygnaturki. Trzeba mu przyznać, że jest dzielny, gdyż pomimo fatalnej opinii o forum, nadal walczy z systemem:
Cytuj:
System kar na tym forum to parodia. Nagminnie daje się ostrzeżenia za wyimaginowane wykroczenia, zwłaszcza Yarpen Zirgin. Braki w wiedzy biblijnej nadrabia karaniem osób które nie lubi. Ogólnie żenada. Podobnie inni moderatorzy - żenujący poziom.

viewtopic.php?p=995913#p995913

Czy ktoś z moderatorów wchodzi czasem do działu Żyć Wiarą? Zgodnie z regulaminem są dwa miejsca na forum, gdzie użytkownicy mogą porozmawiać w duchu katolickiej nauki, a tymczasem czytając zalinkowany temat trudno dostrzec wyjątkowy charakter działu, z pozycji przeciętnego użytkownika nie różni się od pozostałych i -być może- z przyzwyczajenia piszą w nim stali userzy, którzy nie ogarniają charakteru działu. Nie sądzę jednak, aby potencjalni userzy, którzy założą temat w tym dziale, oczekiwali krytyki prezentowanych przez nich wątpliwości, ponieważ zgodnie z duchem działu, celem jest wsparcie katolików w ich codziennym życiu z wiarą. To nie pierwszy taki temat, gdzie zabrakło moderatora, który dbałby o porządek, dyscyplinując userów, którzy nie orientują się, gdzie są, dlatego proszę o rozważanie problemu i podjęcie działań, które zwrócą użytkownikom uwagę na charakter działu.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Cz lut 22, 2018 19:49
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Już nie mamy. Przynajmniej przez miesiąc: viewtopic.php?f=18&t=12869&p=995920#p995920
A sygnaturkę przeoczyłam, bo byłby stały. Nic straconego. Jak wróci...

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz lut 22, 2018 20:06
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mrs_Hadley napisał(a):
Czy ktoś z moderatorów wchodzi czasem do działu Żyć Wiarą? Zgodnie z regulaminem są dwa miejsca na forum, gdzie użytkownicy mogą porozmawiać w duchu katolickiej nauki, a tymczasem czytając zalinkowany temat trudno dostrzec wyjątkowy charakter działu, z pozycji przeciętnego użytkownika nie różni się od pozostałych i -być może- z przyzwyczajenia piszą w nim stali userzy, którzy nie ogarniają charakteru działu. Nie sądzę jednak, aby potencjalni userzy, którzy założą temat w tym dziale, oczekiwali krytyki prezentowanych przez nich wątpliwości, ponieważ zgodnie z duchem działu, celem jest wsparcie katolików w ich codziennym życiu z wiarą. To nie pierwszy taki temat, gdzie zabrakło moderatora, który dbałby o porządek, dyscyplinując userów, którzy nie orientują się, gdzie są, dlatego proszę o rozważanie problemu i podjęcie działań, które zwrócą użytkownikom uwagę na charakter działu.

Masz 100% racji.
Zabrakło interwencji moderatorów w tym dziale.
Być może wynikło to z faktu, że w ostatnich 2 tygodniach część moderacji była w rozjazdach i nie interweniowała.
Teraz nie ma sensu usuwanie niemieszczących się w regule działu postów, ale obiecuję ze swojej strony większą uwagę i bezwzględne usuwanie nieregulaminowych wpisów.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So lut 24, 2018 10:08
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
viewtopic.php?p=996276#p996276

Aż miło popatrzyć na taką reakcję moderacji, pozamiatane jednym ruchem.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pn lut 26, 2018 20:12
Zobacz profil
Post Re: Gry o zabijaniu.
Soul dlaczego dyskutujesz z użytkownikiem, który twierdzi, że ma dowody na to, że jesteś debilem, zamiast wywalić go z forum?


Cz mar 01, 2018 12:55
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL