Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt cze 04, 2024 5:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 436  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
pławikonik napisał(a):
Dziwnym trafem nie moge umieszczać postów w tym wątku.
Jak wątek nie jest zablokowany to możesz zawsze w nim umieszczać swoje posty. Nie ma technicznej możliwości aby jednemu użytkownikowi pozwalać na pisanie postów w danym wątku a innemu blokować taką możliwość, chyba ze dostał bana czasowego lub stałego. Pisałem już o tym parę razy.
pławikonik napisał(a):
A jak dam w innym z prośbą o przeniesienie- znikają.
Ostatnio jeden zdublowany post poszedł do archiwum, zapytałem Ciebie gdzie mam przenieść ten post, który pozostał, bo chciałaś aby go przenieść, do tej pory nie dostałem odpowiedzi.
pławikonik napisał(a):
Zresztą znikające posty to tutaj norma.
Znowu kłamiesz. Za to kłamstwo i awanturnictwo powinnaś dostać ostrzeżenie.
Zastanów się jeszcze raz czy to forum jest dla Ciebie.

_________________
ksiądz


Pt lip 07, 2023 14:45
Zobacz profil
Post Re: Z życia Kościoła w Polsce
Jezeli Jasna Gora, polscy biskupi i o.Rydzyk nie sa czescia Kosciola w Polsce to faktycznie, post byl nie na temat.


Wt lip 11, 2023 7:47
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Cały artykuł jest o wypowiedzi Kaczyńskiego. Tytuł artykułu: Śmietanka PiS na Jasnej Górze. Kaczyński grzmiał przed tłumem zebranych.

_________________
ksiądz


Wt lip 11, 2023 7:53
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mogles wyrzucic link. Faktw jakie byly to nie zmieni. Moze TVP albo TV Trwam pominely Kaczynskiego, agitke i miecz dla o Rydzyka z publicznych pieniedzy?

Niestety system wkleil nie to co chcialam tu napisac, wiec uzupelnie

Pozwole sobie tutaj szerzej skomentowac polityczna poprawnosc moderatora bramina
viewtopic.php?p=1099007#p1099007

Jezeli Jasna Gora, polscy biskupi i o.Rydzyk nie sa czescia (oficjalnie wedlug siebie samych - najwazniejsza) Kosciola w Polsce i jezeli jezyk uzywany przez gosci, ktorych paulini (wbrew oficjalnie gloszonej regule niedopuszczania swieckich do przemow - ks Stopka w 2007 juz o tym w GN pisal) i biskupi dopuscili do przemowien jest jezykiem milosci, zgody i pojednania, a nie czyms wrecz przeciwnym, uzywajacym chrzescijanstwa jako listka figowego zeby siac niechrzescijanskie tresci, to nie mam pytan do moderacji.

To jest jedna z twarzy Kosciola w Polsce. Ta, ktora odstrasza od Kosciola ludzi przyzwoitych.
Ale mozna unikac nazywania szamba szambem, parafrazujac klasyka


Wt lip 11, 2023 8:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Kael, przeczytałem co mówił Kaczynski, można się z nim nie zgadzać lub nawet powiedzieć, ze gada niemądre rzeczy. Natomiast to co napisałaś w tym poscie jest nie do przyjęcia, jeszcze jeden taki wybryk i będą ostrzeżenia. Nie obchodzi mnie czy kogoś lubisz czy nie, obowiązuje Cię uczciwość a jak masz problemy z emocjami do idź do specjalisty. Cytuję:
Cytuj:
(...)wierchuszka partii rzadzacej pluja nienawiscia i klamstwem na Jasnej Gorze.
A kiedys to bylo swiete miejsce wszystkich Polakow. Dzis tylko klamcy, zlodzieje, oszusci i nacjonalisci moga tam czuc sie u siebie.

W innym wątku zamieszczę regulamin Jasnej Góry dotyczący przemówień ludzi świeckich.

_________________
ksiądz


Śr lip 12, 2023 14:06
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jesli nie masz problemu z emocjami patrzac na niszczenie (autorytetu) Kosciola, machlojki wsrod biskupow, beztadnosc i zamykanie oczu na rozne przekrety, to ... nie zazdroszcze ci obojetnosci.

Niedlugo bedzie mi pewnie tez wszystko jedno, kiedy dojde do przekonania, ze zbyt trudno jest odnalezc Jezusa w Kosciele.
Na razie jeszcze probuje i nie jest mi obojetne dzialanie na Jego szkode.

Paulini sie odezwali
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... r-AA1dLYcR

Beda dalej "uwrazliwiac". Zapewne tak skutecznie jak do tej pory.

A to juz (lekka) kpina
Cytuj:
Samo miejsce wygłoszenia przemówienia nie było również związane z przestrzenią wyłącznie liturgiczną (nie było amboną czy ołtarzem, jak piszą niektórzy), jest ono miejscem dla kantora lub animatora spotkań


Pisze tu, zebys nie musial wyrzucac z watku o Kosciele w Polsce.
W ogole mozesz wreszcie przestac patrzec mi na rece.
Zycze wielu sukcesow w zamykaniu ust uzytkownikom!


Śr lip 12, 2023 21:50

Dołączył(a): N maja 22, 2011 20:08
Posty: 96
Post Re: Nagonka na Jana Pawła II
Caps Lock jest uwazany zwyczajowo na forach jako cos akceptowalnego, jesli stosowane w moderacji. Oznacza to ni mniej ni wiecej tylko podkreslenie jakiegos wyrazu. Rownie dobrze mozna by zastosowac pogrubienie lub podkreslenie ale poniewaz trzeba wiecej zachodu zeby to zrobic, przyjelo sie wlasnie stosowanie wielkich liter. Co innego w przypadku calych wypowiedzi, lub zdan. To juz jest uwazane jako, tak jak powiedziales, krzyki i cos czego moderatorzy nie lubia. Do tego sie przyzwyczailem przez ponad 20 lat obecnosci na forach.

Ale jak wspomnialem, Wasze zasady, wiec nie pozostaje mi nic innego tylko sie dopasowac. Z gory przepraszam, jesli mi sie jeszcze to wymsknie tu czy tam. Kwestia nawyku parunastoletniego.

bramin napisał(a):
Idea tego spotkania była taka aby przedstawiciele różnych religii modlili się posługując się swoimi modlitwami i rytuałami.

Na tym powinienem zakonczyc temat.

Co do misjonarzy z krajow/obszarow gdzie chrzescijanie sa przesladowani, zagrozeni smiercia, to chyba nie myslisz ze jestem idiota zeby takim misjonarzom kazal nie uzywac rozumu i nie bycia ostroznym? Przeciez mowilismy o modlitwach w Asyzu, ktorych Papiez mogl po prostu nie organizowac.


Pn lip 17, 2023 19:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
W netykiecie na całym świecie użycie caps lock uważane jest za krzyk i jest wyrazem braku kultury.
Papież zorganizował takie modlitewne spotkanie mając na uwadze, ze tylko drogą dialogu a nie konfrontacji można dojść do porozumienia z ludźmi innych kultur i religii.

_________________
ksiądz


Pn lip 24, 2023 15:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 31, 2023 5:49
Posty: 2104
Post Re: Miłość Boga i Jego Sposób Działania, interpretacje i roz
bramin napisał(a):
Nolda, jesteś recydywistą
- a czy nie: recydywistką?
Poważnie pytam, bo widzę rozbieżności w określaniu płci nolda... Nolda jest facetem, bramin

_________________
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" (Rz 12,21).
Gdy ROZUMIESZ, że DOBRO jest CENNIEJSZE od zła — to WYBIERAJĄC DOBRO, zwyciężasz zło…
+++
"Tak, wkrótce przyjdę. Amen, przyjdź, Panie Jezu!" (Ap 22,20).


Pn sie 07, 2023 6:55
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
bramin napisał(a):
Nolda, post jest w koszu. Uzasadnienie poniżej w osobnym poście.
Zacytowanie jednego zdania z Biblii, wyrwanie z kontekstu jest nieuczciwe i niepoważne. Interpretujemy Biblię jak i inne święte księgi w całości a nie po kawałkach, biorąc pod uwagę kontekst historyczny, kulturowy, religijny etc.

Wy interpretujecie, to znaczy kto? ŚJ, Protestanci, Katolicy, Prawosławni…? Czyją interpretację pozostawisz, nie wyrzucisz do kosza?

bramin napisał(a):
Przeemek, założyłeś ten wątek więc proszę trzymać się tematu!
Jak w każdej dyskusji dozwolone są małe dygresje ale one nie mogą wykraczać poza temat i być OT. Tematem wątku jest miłość Boga a nie sprawiedliwość lub kara. Nolda, jesteś recydywistą jeśli chodzi o robienie OT, jeśli nie zaprzestaniesz tej praktyki będą ostrzeżenia.

Mam wrażenie, że nie doczytałeś do końca, tematem wątku jest: Miłość Boga i Jego Sposób Działania, interpretacje i rozbież ( prawdopodobnie chodziło Przemkowi o rozbieżności). Gdybyś doczytał, zapewne nie pisałbyś o OT, ja go nie widzę, co nie oznacza, że go Ty nie widzisz i nie wskażesz.
PS
Mam wrażenie, że stajesz się upierdliwie namolny, ale może to tylko takie chwilowe odczucie.


Pn sie 07, 2023 19:19

Dołączył(a): Cz lut 23, 2017 0:53
Posty: 1505
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nolda słusznie zauważyła, bo celowo tak zatytuowałem wątek aby objął więcej kwestii, wiedziałem że będzie OT, a raczej rozszerzyłem temat aby nie robić OT. Domyśliłem się jakie pytania prawdopodobnie zadawać będzie Nolda, takie rozmowy z ateistami - z doświaczenia - często tak wyglądają, więc temat to obejmuje. Ale na pewno nie pasował do tematu "czy człowiek to małpa".


Wt sie 08, 2023 8:43
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 10, 2017 20:32
Posty: 1484
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Przemek
nolda jest facetem, powinieneś już to wiedzieć :-)


Wt sie 08, 2023 9:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 31, 2023 5:49
Posty: 2104
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Ciekawe, że nolda nie protestuje, gdy się GO za kobietę uważa... ;) [ja tylko kwituję fakty, niczego nie sugeruję!]

_________________
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" (Rz 12,21).
Gdy ROZUMIESZ, że DOBRO jest CENNIEJSZE od zła — to WYBIERAJĄC DOBRO, zwyciężasz zło…
+++
"Tak, wkrótce przyjdę. Amen, przyjdź, Panie Jezu!" (Ap 22,20).


Wt sie 08, 2023 11:19
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
@Swołocz i @Jerzy_67
To jest wątek do dyskusji z moderacją. Uwagi względem siebie należy umieszczac we Wzajemnych uwagach między użytkownikami.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sie 08, 2023 11:41
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 10, 2017 20:32
Posty: 1484
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No tak, nazwałbym to dużym i zupełnie nieuzasadnionym formalizmem.

Jednak zastosuję się.


Wt sie 08, 2023 13:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 436  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL