Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 11:10



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
 Prośba o opinię forumowiczów 

Czy popierasz zakaz zakładania "wątków prasowych" przez Jajko?
Tak, bezwzględnie 50%  50%  [ 14 ]
Tak, ale pod warunkiem utworzenia specjalnego działu 7%  7%  [ 2 ]
Nie, powinien móc to robić nawet jeśli komuś się to nie podoba, przecież można ich nie czytać 39%  39%  [ 11 ]
Jest mi wszystko jedno 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 28

 Prośba o opinię forumowiczów 
Autor Wiadomość
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Soul33 napisał(a):
Val napisał(a):
Soul33 napisał(a):
Uściślijmy - doniesienia prasowe wyłącznie w jednym wątku. Nie w kilku starych naraz.

Może pisać o wszystkim, tylko chodzi o sprawy technicznie tj. pisanie w jednym wątku bądź w już istniejących, gdyż o ile pamiętam @Soul33, moderacja nie zabroniła mu pisać w już istniejących wątkach.

Czy w takim razie moderacja mogłaby się do tego odnieść? Efekt byłby w zasadzie bez zmian względem obecnego.


Magdalena_i napisał(a):
Nie ma dyskusji (...) - był po prostu atak na jajko.

Dopiero po pewnym czasie zaczęło tak coraz częściej być. W bardzo wielu tematach Jajko była dyskusja. Teraz będzie najwyżej w jednym.

Problem jest taki sam, jak z brukowcami. Ile można trąbić dookoła o samych brudach innych ludzi (i to w sporej części nieprawdziwych brudach) i niemal niczym więcej?

Działania Jajko sprawiają fałszywe wrażenie, że w Kościele jest dużo więcej grzechu i problemów niż jest w rzeczywistości. O tym, co dobre, Jajko i brukowce nie piszą, bo żadna prawda ich nie obchodzi



Dlaczego zmieniasz znaczenie zdania które napisałam?

Nigdy nie napisałam też - że trąbi o samych brudach innych ludzi.
Zawsze na uwadze mam - " uczynek"


Śr sty 30, 2013 16:47
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Magdalena_i napisał(a):
Soul33 napisał(a):
Val napisał(a):
niech pisze w wątkach już istniejących.

Uściślijmy - doniesienia prasowe wyłącznie w jednym wątku. Nie w kilku starych naraz.

Magdaleno, dlaczego uważasz takie rozwiązanie za kneblowania i tłumienie prawdy?



W większości przypadków z tego co zauważyłam, nie ma dyskusji jeśli chodzi o tematy jajko, lecz jest atak na jajko.
Nie ma dyskusji , dlaczego tak a nie inaczej się stało, bądź co mogło być powodem tego, że stało się tak a nie inaczej - był po prostu atak na jajko.

Ileż razy i o czym dyskutować w przypadku kolejnego księdza prowadzącego samochód po pijaku.
Zwłaszcza o przypadku proboszcza z Anopola, który został przez kurię za to zawieszony, o którym doniosły niemal wszystkie media.
A który to przypadek zaanonsował Jajko.


Śr sty 30, 2013 16:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Skoro rzeczywiście nie ma o czym dyskutować, dlaczego każdy z tematów Jajka rozciąga się na kilka co najmniej stron?

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Śr sty 30, 2013 16:51
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Kael napisał(a):
@Magdalena_i widze, ze wchodzisz w maniere Jajka i chcesz udowodnic, ze tez nie musisz zadnych regul przestrzegac...
Co tam opcja edytuj? Przeciez mozna robic blog.
Co tam regulamin, ze nalezy sprawdzic, czy podony temat istnieje i pisac w watkach istniejacych? Gospodarz ma psi obowiazek zapewnic mi maksimum komfortu, tak jak ja to rozumiem.
Zaprosiliscie mnie? Sami sobie jestescie winni. Udowodnie wam, ze jestescie niemili i nietolerancyjni bo moich fochow nie akceptujecie.

Co tam dobre wychowanie? Ja tu rzadze.


No coz, teraz rozumiem, dlaczego bys sobie milo z Jajkiem dyskutowala ...
Nic tak nie bawi jak zabawa czyims kosztem.



Ojj Kael - Wydaje mi się , że mijamy się odnośnie " znaczeń" wypowiedzi.
Nie bawię się w " zwroty " typu - udowodnij mi, przekonaj mnie, przekonam ciebie,nie masz racji, masz rację.
Niczego nie muszę nikomu udowadniać - nie widzę w tym po prostu żadnego celu i sensu.
Udowadniają Ci którzy potrzebują jakiegokolwiek dowodu .
Wydaje mi się, że zostałam źle zrozumiana , lecz to też nie ma większego znaczenia.
Każde środowisko , zaznaczam każde kieruje się pewnymi zasadami i prawami. Ważne jest by w tych zasadach i prawdach nie przeoczyć istotnej rzeczy " bycia człowiekiem"
Bez znaczenia jest czy jest to forum, czy są to realia naszego środowiska.
Nie uważam , że jajko w 100tu % ma rację, ponieważ też wskazuje na człowieka.
Główną rzeczą jest to , by nie wskazywać na człowieka lecz na uczynek który czyni z człowieka winowajce.
Wszędzie jest to właśnie pomijane.
Wskazuje się na człowieka jako na głównego winowajce.

Gospodarz nie ma psiego obowiązku jak to nazwałeś zadbać o komfort gości.

Goście z zasady też są wdzięczni za gościnę, ponieważ nie są u gospodarza z psiego obowiązku


Śr sty 30, 2013 17:02
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Lurker napisał(a):
Skoro rzeczywiście nie ma o czym dyskutować, dlaczego każdy z tematów Jajka rozciąga się na kilka co najmniej stron?


Zwróć jednak uwagę na - dyskusję.


Śr sty 30, 2013 17:03
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Lurker napisał(a):
Skoro rzeczywiście nie ma o czym dyskutować, dlaczego każdy z tematów Jajka rozciąga się na kilka co najmniej stron?

Każdy temat po kilku postach odbiega od wrzuty i toczy się własnym torem.
Więc podobne dysputy mogą się toczyć w jednym dziale.
Ja akurat nie unikam rozmowy z Jajko.


Śr sty 30, 2013 17:05
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Magdalena_i napisał(a):
Dlaczego zmieniasz znaczenie zdania które napisałam?

Chciałem tylko skrócić cytat. Widać cały tuż wyżej. Poza tym nie dostrzegam wyraźnej zmiany znaczenia.

Magdalena_i napisał(a):
Nigdy nie napisałam też - że trąbi o samych brudach innych ludzi.

To ja napisałem i taki jest fakt - o niczym dobrym Jajko nie pisze.

Magdalena_i napisał(a):
Główną rzeczą jest to , by nie wskazywać na człowieka lecz na uczynek który czyni z człowieka winowajce.
Wszędzie jest to właśnie pomijane.

No a Jajko zawsze wskazuje na "Kościół" lub "religie".

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr sty 30, 2013 17:15
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Jajko wskazuje na kościół stworzony ręką ludzką, jajko wskazuje na kościół który tłamsi i brudzi obraz Prawdziwego Kościoła Chrystusowego , jajko wskazuje na zakłamanie i obłudę ludzkich uczynków ukrytych pod płaszczykiem dobra w imię człowieka.Jajko wskazuje Mocarstwo materialne które rozłożyło swój " płaszcz" nad Prawdziwym przesłaniem Chrystusowym.


Dobrego dnia Wam życzę ....i dobrych dyskusji.


Śr sty 30, 2013 17:24
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
No tak. I dlatego, ze Jajko spelnia swoja "misje" akurat tu, musimy to cierpliwie i z pokora znosic w takim wydaniu, jak Jajko i ty sobie tego zyczycie.

Bo akurat Jajko(!) wie jakie jest prawdziwe przeslanie Chrystusowe i przeciez jemu tylko o to chodzi, zeby nam oczy na to otworzyc. Tylko sobie nie.
Ze tez nam to do glowy nie przyszlo.

No ale Jajko, jak sam przyznal ma wlasne forum, gdzie moze misjonowac caly swiat, jak mu sie zywnie podoba. I nikt mu zlego slowa nie powie, bo bedzie "u siebie".
To znaczy, ze nie zla administracja tu mu przeszkadza wypelnic te wiekopomna liste, tylko, jego ... wygodnictwo? Bo tu juz kto inny zadbal o frekwencje, a tam musialby sam cos zrobic?


Śr sty 30, 2013 17:31
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Cytuj:
Główną rzeczą jest to , by nie wskazywać na człowieka lecz na uczynek który czyni z człowieka winowajce.
Wszędzie jest to właśnie pomijane.
Wskazuje się na człowieka jako na głównego winowajce.


A co to za pokręcona filozofia? Dawno czegoś takiego nie słyszałem :shock:

To co? Zło samo jest winne, a biedny człowiek to taki nieszczęsliwy aniołek, którego nalezy tylko głaskac po główce i współczuć mu za to, ze zło kazało mu robic cos złego?

Kobieto! Co ty za pseudomadrości tworzysz? Czytasz to co piszesz?

Zlo samo sie nie rozprzestrzenia...ale robi to własnie człowiek i nikt inny.

Tyle offtopu....ale nie mogłem zdzierżyc kolejnego popisu "filozofi domowej".

Co do Jajka....dajcie mu otworzyc jeden jedyny wątek (pozostałe które otworzył zamknijcie) o tematyce, która tak go fascynuje i będzie spokój. Tak jak jest watek "Nadużycia Liturgiczne", tak niech se założy "Nadużycia moralne" czy cos w tym rodzaju i niech sobie tam wkleja co chce z jednym warunkiem. Jeżeli "news" zostanie negatywnie zweryfikowany to wklejający bedzie miał obowiązek sprostowania.
No i bedzie wilk syty i Jajko całe.... czy jakos tak :D


Śr sty 30, 2013 17:36
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Ale on przeciez takie pozwolenie na jeden watek ma od dawna.
On chce dzial.

To jedyne ustepstwo, na jakie gosc na tym forum - Jajko - jest sklonny isc.


Śr sty 30, 2013 17:38
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
I teraz Jajko będzie walczył o dobro Kościoła Chrystusowego w jednym wątku.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr sty 30, 2013 17:42
Zobacz profil
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Kael napisał(a):
Ale on przeciez takie pozwolenie na jeden watek ma od dawna.
On chce dzial.

To jedyne ustepstwo, na jakie gosc na tym forum - Jajko - jest sklonny isc.


Dział? No to chyba tylko w Erze...pfyy T-Mobil'u :D

Dlatego własnie porponuje "kanalizacje". Otwarcie jednego watku ( o tego typu tematyce) i zamknieciu wszystkich innych. Tak by nie mozna było ich wyciagać na wierzch....a z tego jedynego otwartego poza Jajkiem niech sobie korzystaja takze ci, którzy akurat poczuja taka potrzebę.
Niech to bedzie taki specyficzny "wentyl bezpieczeństwa" :D

To tylko moja propozycja, nic innego. Martwie sie tez o Jajka...no bo jak sie bedzie tak gorączkował to wiadomo.....gorąc jajkom nie słuzy, moga sie stac zbukami :D

P.S.
Tak przy okazji! Może by tak "slanalizowac" też wszystkie wątki o homoseksualiźmie...znów sie kolejny tworzy. Ilez kurna mozna?


Śr sty 30, 2013 17:52
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Kael napisał(a):
zakladania tysiaca watkow o kazdym sensacyjnym niusie z prasy, dotyczacym Kosciola (ale tylko negatywnie).


To może kolega będzie zakładał watki ukazujace pozytywny obraz Kościoła. :-D

Przecietny człowiek swój obraz kościoła tworzy na podstawie tego co ujrzy w mediach, w prasie czy w internecie a zatem ten obraz musi byc negatywny.
Sam bym chetnie zobaczył tą druga strone, jasną, pozytywną tylko nie wiem gdzie miałbym szukac by to ujrzeć.
Skoro nie Wyborcza, nie TVN-y bo kłamią to gdzie?
Tygodnik Powszechny? - przeciez to tam pisze ten liberał i "kolega" satanisty Nergala zatem odpada. ;)

Byłem na katoliku - atmosfera nie do wytrzymania i wiekszości tych którzy maja w opisie pełną łączność z papiezem nawet bym do domu nie wpuścił.
Poświęcony portal Fronda? Wylew podziałow, pogardy, nienawiści, wstrętu - to tez raczej nie jest pozytywny obraz Kościoła.
Wierzący w tzw. przestrzeni wirtualnej w wiekszości równiez nic pozytywnego nie pokazują. A sama perspektywa przebywania z takimi wiecznośc całą w Niebie jawi mi sie jako koszmar, piekło...

Więc prosze, niech kolega sie zgodzi i w ramach przeciwwagi dla tego co pokazuje @jajko sam niech pokaże nam (albo chociaz mi) drugą strone medalu.


Śr sty 30, 2013 18:10
Post Re: Prośba o opinię forumowiczów
Aby dostrzec pozytywy wpierw należy mieć ochotę je dostrzec.
Wskaże się konkretnego człowieka, jego dzieło, to ci których rajcuje zło wynajdą wiele opinii deprecjonujących, oszczerczych, tworzonych przez współczesnych "światłych proroków".


Ostatnio edytowano Śr sty 30, 2013 18:46 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Śr sty 30, 2013 18:23
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL