Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 17, 2024 12:44



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Moderatorzy i władza. 
Autor Wiadomość
Post 
Droga To Jo.
W tamtym temacie poleciały również moje wpisy, mimo że spotkałem się z Twojej strony z nadinterpretacją i to ja się ostatecznie musiałem bronić. Przy czym cały czas wiedziałem, gdy rozmawialiśmy, że to się tym skończy, bo znam akurat regulamin tego forum.
Dla Ciebie to będzie trudna lekcja, bo zdaje się, że Ty masz taki charakter, że sposób w jaki piszesz jest lekko emocjonalny, co Cię posuwa do pewnych zabiegów w dyskusji, które są normalnie usuwane.


So gru 02, 2006 19:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Byłem już na kilku forach i nigdzie się chyba nie spotkałem jeszcze z takimi użytkownikami jak tutaj:/ Wszędzie są off-topy, etc. I wszędzie moderacja to zwalcza. I jakos wszędzie była jedna zasada dla użytkowników- "nie podoba Ci się to spadaj, nikt płakać nie będzie".

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


So gru 02, 2006 20:47
Zobacz profil
Post 
No właśnie.... n-ty raz wałkowanie tematu pt: "jacy to my jesteśmy biedni, jaka to moderacja jest zła". Ludzie... dawno nie spotkałem tak roszczeniowego i problemowego podejścia jak Wasze. Nawet wykładowcy nie są tak .... zabrakło mi słowa.


Crosis


So gru 02, 2006 20:52
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 22, 2006 15:18
Posty: 318
Post 
Hmm... na "Katoliku" gdzie moderuję problem identyko :D


So gru 02, 2006 21:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Wiesz, to nie takie proste...

Bo te uwagi nie zawsze płyną tylko z pretensji. Czasem zwyczajnie świadczą o zaangażowaniu i chęci, by to w czym uczestniczę, było jeszcze lepsze.

Problem tylko rozumienia słowa "lepsze"...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N gru 03, 2006 6:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Moim zdaniem - problem polega na tym, że czasami moderacja w ogóle nie zastanawia się nad racjami użytkowników.

Po prostu - za wszelką cenę chce pokazać, że "moje (moderatora) zdanie jest lepsze". Nawet gdy nie jest.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


N gru 03, 2006 11:02
Zobacz profil WWW
Post 
ToMu - ale moderatorzy stosuja regulamin, a nie staja sie strona w dyskusji. Nie zauwazylem, by ktorykolwiek moderator cial czyjes posty z dyskusji, w ktorej sam bierze udzial. No chyba, ze byly oczywiscie sprzeczne z regulaminem. Ale wlasnie tutaj, przy tak pretensjonalnym i malkontenckim nastawieniu zaraz robi sie szum.

Brak slow.


Crosis


N gru 03, 2006 12:09

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 4:23
Posty: 1814
Post 
Na pewno to znacie, ale wkleję:
Cytuj:
W spiekocie dnia pewien mężczyzna przemierzał wraz ze swoim synem ulice miasta Keszan. Syn prowadził osła, na którym jechał ojciec.

„Biedny chłopiec"- powiedział jeden z przechodniów – „Ledwie może nadążyć. To niebywałe, że możesz patrzeć, jak twoje dziecko tak się meczy."

Ojciec wziął sobie tę uwagę do serca. Za najbliższym rogiem zsiadł z osła i posadził na nim chłopca. Wkrótce jednak inny przechodzień wykrzyknął:

„Co za wstyd! Brzdąc siedzi sobie wygodnie jak sułtan, a jego ojciec musi dreptać obok."

Słowa te bardzo chłopca poruszyły, wiec poprosił ojca, aby usiadł za nim. Nie ujechali jednak daleko, gdy zbeształa ich jakaś zawoalowana kobieta:

„Czy ktoś widział coś podobnego? Co za okrucieństwo wobec zwierząt! Ten nicpoń i jego synalek myślą pewnie, ze siedzą sobie na latającym dywanie. Biedne stworzenie ugina się prawie do ziemi i ledwie powłóczy nogami."

Obaj jeźdźcy bez słowa zeszli z osła i dalej szli pieszo. Po kilku chwilach jakiś mężczyzna zaczął się z nich wyśmiewać:
„A to dopiero! Nie widziałem jeszcze takiej głupoty. Po co wam to zwierzę, skoro wcale z niego nie korzystacie, zdzierając sobie nogi na tych zakurzonych drogach?"

Ojciec podał osłu garść siana, po czym zwrócił się do syna:

„Niezależnie od tego, co byśmy uczynili, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie miał coś przeciwko temu. Musimy więc sami decydować o tym, co jest dla nas najlepsze."


Bez względu na to, co zrobicie, zawsze ktoś będzie niezadowolony.


N gru 03, 2006 13:18
Zobacz profil
Post 
Uffff, a się nazbierało postów. Odpowiem tylko na te, które wydają mi się najważniejsze.

rozalka napisała:
Cytuj:
Słuchajcie, dla niektórych nasze decyzje są kontrowersyjne, a dla mnie osobiście, Wasze niektóre pretensje są właśnie takie. Tam, gdzie są ludzie, tam też są konflikty. Wszystkim się w życiu nie dogodzi.

No nie potrafię zrozumieć, że niektórzy forumowicze będący tutaj już kilka lat nie narzekają i potrafią przyjąć pewne zasady, a niektórzy są w tej kwestii zupełnie niereformowalni. Z czego to wynika?

Dlaczego niektórzy czekają tylko na każdy ruch moderatora i od razu piszą posty w tym dziale, a niektórzy, nawet, gdy moderator popełni błąd, nie napiszą złamanego słowa.

Szczerze mówiąc, nie sądzę, by wielu moderatorów wypowiedziało się w tym temacie. A wiecie dlaczego? Dlatego, że jest to kolejny topic założony przez osobę, której wycięto posty, a przecież były idealne, a ten który je wyciął jest zwyczajnym głupcem bez kompetencji, czyż nie?
:o i wbrew temu co piszesz to jest właśnie stronnicza ocena, zupełne poprzekręcanie moich słów, dodatkowo zwalanie winy na mnie bo niby pisałam obraźliwie - i tak pisze osoba, która na własne oczy nie widziała tamtych postów! [ :shock: ], ale wiadomo, "uderz w stół a nożyce się odezwą" i tak jest podobnie z postami innych moderatorów, niestety. Dość zaskakujący jest post anguy: dla niej post ziobry jest z humorem :shock: i nie ma w nim żadnej aluzji czy zaczepki mimo, że powołuje się na mój post. Wyjątkiem są słowa jo_tki (szkoda, że takich moderatorów nie ma więcej na tym forum)

Crosis napisał:
Cytuj:
ToMu - ale moderatorzy stosuja regulamin
a który punkt regulaminu pozwala działać moderatorowi wbrew zdrowemu rozsądkowi?

PTRqwerty napisał:
Cytuj:
W tamtym temacie poleciały również moje wpisy, mimo że spotkałem się z Twojej strony z nadinterpretacją i to ja się ostatecznie musiałem bronić.
tia, jasne, rzeczywista ofiara (chyba dawnego ustroju...)

Cytuj:
Ty masz taki charakter, że sposób w jaki piszesz jest lekko emocjonalny, co Cię posuwa do pewnych zabiegów w dyskusji, które są normalnie usuwane.
rozumiem, że jako szary fumorowicz nie moge mieć własnej, subiektywnej oceny natomiast jako moderator miałabym taką możlwiość tak?

A. napisał:
Cytuj:
Byłem już na kilku forach i nigdzie się chyba nie spotkałem jeszcze z takimi użytkownikami jak tutaj:/ Wszędzie są off-topy, etc.
:o to na jakiś wyjątkowych forach bywasz bo ja spotkałam się z offtopami na innych forach i z "sensowniejszą "moderacją również

Cytuj:
jakos wszędzie była jedna zasada dla użytkowników- "nie podoba Ci się to spadaj, nikt płakać nie będzie".
nie bój się, nie będziesz się musiał wysilać, jak się zdecyduje to sama sobie "spadne".


N gru 03, 2006 15:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 9:08
Posty: 1456
Post 
Hmm, cały problem w tym, że jesteśmy tylko ludżmi. W związku z tym każdy ma swoje racje i swoje subiektywne spojrzenia na większość spraw.
Jednym słowem - konflikt tragiczny :D

_________________
Nie mam nic, co bym mogła Tobie dać,
Nie mam sił by przed Tobą, Panie stać...


N gru 03, 2006 15:52
Zobacz profil
Post 
A i zapomniałam o jeszcze jednej "złotej myśli anguy"
Cytuj:
Broniłaś się? Najwyraźniej uważasz, że najlepszą obroną jest atak...
ciekawe czym wg niej można się bronić na forum? bo przecie zgazu łzawiącego nie mam jak użyć przez monitor....

Ktoś tu chyba wspomniał (kolejna osoba) o moim podpisie: Otóż chyba nie musze się tłumaczyć z tego, że to jest już sprawa prywatna, jedyne co moge zrobić to wytłumaczyć, iż podpis ten jest po prostu wyjasnieniem i odpowiedzią dlaczego nie dyskutuje już z jakąś osobą, wyjaśniam jej dlaczego tak się stało, jest to również coś w stylu "mienia ostatniego słowa" ;)

re Kropka teraz możemy stworzyć dramat antyczny :D najlepszy z najlepszych :-D


N gru 03, 2006 16:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Cytuj:
to na jakiś wyjątkowych forach bywasz

Porządnych po prostu- gdzie moderator tnie wszystko co odbiega od tematu, lub tworzy inny, gdzie użytkownik może czerpać z ogromnych zasobów wiedzy(np. freha), ale w zamian po prostu przestrzega regulamin, a jak nie to ma wykop- i jest czysto, przejżyście i miło.

Cytuj:
nie bój się

Ależ się nie boje. Pomijając fakt, że jest to mi dokładnie obojętne czy tu jesteś czy nie, to denerwuje mnie tylko ta dziecinada- buuu, a moderator wyciął mój post!:/

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


N gru 03, 2006 18:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
Cytuj:
i tak pisze osoba, która na własne oczy nie widziała tamtych postów!


a skąd to wiesz? ;)

_________________
Staraj się o pokój serca, nie przejmując się niczym na świecie, wiedząc, że to wszystko przemija.[św. Jan od Krzyża]


N gru 03, 2006 18:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
To ja może coś wyjaśnie - To ja:) - moderatorzy mają dostęp do wyciętych postów - zatem rozalka też go ma :)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


N gru 03, 2006 19:09
Zobacz profil
Post 
Nie widzę sensu by się dopytywać czemu miałbym być To Jo ofiarą dawnego ustroju. Przecież nie napisałaś tego, bo tak uważasz z racji merytorycznych. Napisałaś tak dlatego, by wyrazić swoje emocje. Właśnie dlatego ciężkie będziesz miała życie na tym forum, bo Twój sposób "argumentacji" rozłoży dowolną dyskusję.


N gru 03, 2006 19:10
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL