Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 20:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Ignore 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Paschalis napisał(a):
Gdybyś miał kupę roboty to na pewno nie byłoby ci wszystko jedno czy teraz spędzać tydzień na unowocześnianiu forum, czy w wolniejszym czasie.

Zdziwiłbyś się 8)


N lip 22, 2007 22:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 05, 2006 12:24
Posty: 3666
Post 
Już to widzę, jak nie śpisz przez tydzień, żeby unowocześnić forum przed czasem, bo paru userów się tego domaga. Ale z pozycji roszczeniowej zawsze łatwo jest tak na to patrzeć.

Żeby była jasność. To nie ja bym te nocki zarywał, a z ponad 2570 postów nierzadko musiałem cytować fragmenty postów i wiem czym jest brak selektywnego cytowania. Nie zmienia to faktu, że taka roszczeniowa, egoistyczna postawa domagająca się natychmiastowych zmian nie zważając na zapracowanie osoby, która ma tych zmian dokonać, budzi mój sprzeciw.

_________________
www.onephoto.net


N lip 22, 2007 22:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Paschalis

Nie chodzi o roszczenia, czy o reakcje natychmiastowe.

Chodzi o to, że postulaty o to, aby wprowadzić opcję cytowania selektywnego, ignorowania lub może np. opcji edycji postów przez kilka minut po wysłaniu (albo do wysłania następnego posta w wątku) już się pojawiały - a odpowiedzi były zbywające, lub też umotywowane w sposób dziwny do zrozumienia. I jakby brakowało w tym dobrej woli.

Zresztą - takie zmiany to uwagi i postulaty nie do Ciebie jako osoby - tylko, bodajże, Saxona :)

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


So lip 28, 2007 15:26
Zobacz profil WWW
Post 

Pogrzało Was ToMu i Zencognito. Wiecie co robicie? To jest porównywalne do telefonu do jakiegoś wielkiego operatora i przekonywanie pierwszej napotkanej telefonistki do dodania szeregu udogodnień dla klientów. Zencognito byłeś tu chwilę moderatorem. Wyobraź sobie, że wtedy ktoś tutaj Ciebie by przekonywał do dodania jakichś funkcji na forum. Na głównej stronie portalu jest coś takiego jak "Kontakt". Tam jest podany mail. Dużo więcej osiągniecie, gdy przygotujecie Apel od Forumowiczy i go tam poślecie.


So lip 28, 2007 15:33
Post 
ToMu napisał(a):

Zresztą - takie zmiany to uwagi i postulaty nie do Ciebie jako osoby - tylko, bodajże, Saxona :)


A co saxon ma z tym wspólnego ??


So lip 28, 2007 15:34

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
PTRqwerty napisał(a):
Pogrzało Was ToMu i Zencognito. Wiecie co robicie? To jest porównywalne do telefonu do jakiegoś wielkiego operatora i przekonywanie pierwszej napotkanej telefonistki do dodania szeregu udogodnień dla klientów.

Podaj fragment mojej wypowiedzi w tym temacie, w którym przekonuję jakiegoś moda do wprowadzenia nowej funkcji, panie "niepogrzany".


So lip 28, 2007 15:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 05, 2006 12:24
Posty: 3666
Post 
Tomu:

1. Wiem, że to nie są postulaty do mnie. Powyżej napisałem, że jeśli o mnie chodzi to mogłoby to unowocześnienie się zacząć od razu bo to nie ja będę się przy tym męczył, a i ja bym z tych udogodnień przecież korzystał jako osoba aktywnie pisząca na tym forum. Ale nie jestem egoistą więc staram się myśleć też o tym, który będzie tego dokonywał (zresztą nie Saxon, tylko Sky). Co było polemiką nie z tobą, ale z tym co napisał Zencognito, że jego nie obchodzi jak zapracowany jest forumowy informatyk.

2. Mówisz, że takie postulaty już się wcześniej pojawiały, ale ja nie widzę tu zbyt wielu postulatów od userów explicite odnoszących się do unowocześnienia forum. W gruncie rzeczy dopiero ostatnio tak naprawdę zostały one na poważnie podniesione. Postulujcie aktywniej, a może efekty będą bardziej widoczne. ;)

3. Kwestia edycji postów to inna para kaloszy. Nie potrzeba do niej unowocześniania forum.

_________________
www.onephoto.net


So lip 28, 2007 15:57
Zobacz profil
Post 
Zencognito napisał(a):
PTRqwerty napisał(a):
Pogrzało Was ToMu i Zencognito. Wiecie co robicie? To jest porównywalne do telefonu do jakiegoś wielkiego operatora i przekonywanie pierwszej napotkanej telefonistki do dodania szeregu udogodnień dla klientów.

Podaj fragment mojej wypowiedzi w tym temacie, w którym przekonuję jakiegoś moda do wprowadzenia nowej funkcji, panie "niepogrzany".

ups... rozpędziłem się


So lip 28, 2007 16:31

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Nu nu nu! :nonono:
;-)


So lip 28, 2007 16:39
Zobacz profil
Post 
Poczucie posiadania racji gubi ludzi :-D


So lip 28, 2007 16:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Ostatnie posty zostały przeniesione do odpowiedniego tematu:
viewtopic.php?p=270865#270865

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


N lip 29, 2007 0:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL