Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 13:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Moje najwyższe uznanie dla wlascicieli tego forum ;-))) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So cze 17, 2006 0:36
Posty: 1414
Post 
literówka :-(

......postponowane fraktaLe a'la cliche......


Pn sie 20, 2007 3:53
Zobacz profil
Post 
Mark Zubek napisał(a):
(...)
Inną techniką manipulowania, po którą sięga się coraz częściej, jest technika cliché. Oparta jest na wybiórczym traktowaniu określonych treści, np. w przekazie informacji, w formowaniu opinii, w relacjonowaniu wydarzeń. Nazwa techniki zapożyczona jest z dziedziny fotografiki i w języku francuskim oznacza "kliszę negatywną". Ma prowadzić do deformowania obrazu osoby, idei czy instytucji, ukazuje bowiem rzeczywistość wyłącznie negatywnie i z pominięciem jakichkolwiek cech pozytywnych.... ( Biskup Adam Lepa)

Hmm;

Gruby przedstawił...... postponowane fraktake a'la cliche.....
:-)



Nie ulega wątpliwości, że biskup Adam Lepa doskonale zna temat ;)

Szkoda tylko, że wyjaśniając jakiś czas temu technikę kliszy negatywnej, według niego permanentnie stosowanej w odniesieniu do Radia Maryja, biskup nie wspomniał, że Radio Maryja i inne organy medialne o. Rydzyka oraz ich czołowi propagandyści , tacy jak na przykład dr hab. J.R. Nowak, wielce umiejętnie i trzeba przyznać, że z dużym powodzeniem stosują te technikę wobec tych, których nie lubią – Kuronia, Kwaśniewskiego, Owsiaka i innych osób, ale oczywiście nie tylko osób, bo również wobec, np. TVN

Resztą może biskup Adam Lepa uczciwie o tym wspomniał, a tylko media o. Rydzyka, „zapomniały” to przekazać odbiorcom ;)

Mark Zubek napisał:
„Gruby przedstawił...... postponowane fraktake a'la cliche..... „Szkoda, że nie pokazał palcem, w którym miejscu, bo wtedy byłoby mi łatwiej odeprzeć zarzut lub przyznać się do winy i wyrazić skruchę.

Już teraz przyznaję, że jeżeli chodziło mu o plut. pchr „Irkę” to miał prawo odnieść takie wrażenie, gdyż wlazłem na to forum z kolejnymi odcinkami bez poinformowania dlaczego każdy odcinek kończę taka informacja o braku informacji.
Dla forumowiczów z forum TVN 24 jest to bardziej zrozumiałe, zwłaszcza jeżeli uczestniczyli w dyskusji w innym wątku, w którym chwalono bliżej nieznane zasługi „Irki”
Jeżeli będzie mi dane, to odnajdę to i przybliżę tę sprawę.

Ale z drugiej strony, dlaczego Mark Zubek z góry zakłada, że było toprzejawem mojej złej woli i chęci postponowania kogokolwiek :?:
Dlaczego Mark Zubek nie pomyślał, że jest to dążenie do prawdy, a przecież prawda nas wyzwoli :?:
Dlaczego Mark Zubek, a także moderatorzy, nie pomyśleli, ze te informacje o braku informacji zamieszczam po to aby uzyskać informacje o tym , co robił w powstaniu „Irka”, kiedy i za co został odznaczony Krzyżem Srebrnym orderu Virtuti Militari i Krzyżem Walecznych oraz kiedy i za co został awansowany do stopnia podporucznika :?:
Czy te pytania to coś zdrożnego :?:
Według mnie nie. Moja była teściowa- w Powstaniu sanitariuszka w Śródmieściu – stopień oficerski otrzymała dopiero parę lat temu. Co więc złego, że chce wiedzieć kiedy został awansowany Rajmund Kaczyński, dowódca drużyny w kompanii „K1” pułku „Baszta”, która to kompania po nieudanym ataku na tereny wyścigów konnych na Służewcu nie wróciła do miasta tylko odeszła do lasu kabackiego :?:

Dlaczego moderatorzy nie pomyśleli, ze ta uwaga na końcu opisu wydarzeń w konkretnym dniu Powstania Warszawskiego ma sprowokować do dyskusji :?:

I wreszcie pytanie ogólne ale wynikające z tej konkretnej sprawy,
Dlaczego na forum WIARA.PL tak często pod często niepoważnymi zarzutami utrudnia się lub knebluje dyskusję o najwyraźniej niemiłych dla kogoś sprawach :?:

Nie bójcie się prawdy, prawda Was wyzwoli :!:

No chyba, że wolicie żyć w kłamstwach takich, jakie na wielu forach tak zwani „Prawdziwi Polacy i Katolicy” rozpowszechniają na przykład o ojcu prezydenta Kwaśniewskiego - vide temat „Awers kwitów na prezydenta Kwaśniewskiego i jego rodzinę”

viewtopic.php?t=13192

Nawiasem mówiąc ten temat też już został przyblokowany i przeniesiony do innego działu, zanim zamieściłem kolejną wypowiedź dotczącą licznych toczących się obecnie, czesto absurdalnych śledztw przeciwko prezydentowi Kwaśniewskiemu i jego rodzinie, co by wyjaśniało i uzasadniało dlaczego ten watek umieściłem właśnie w dziale „Z kraju i ze świata”

Moderatorzy najwyraźniej nie wiedzą , że śpieszyć się należy tylko przy biegunce i łapaniu pcheł :razz:

No i pewnie lepiej ode mnie wiedzą, co ja chcę napisać i dlatego natychmiast przenieśli wątek do innego działu – zresztą nie po raz pierwszy w taki sposób i tak gwałtownie reagują na moje wypowiedzi

Pozdrowienia dla Wsiech


Pn sie 20, 2007 8:55
Post 
Suplement z forum TVN 24 Szkło kontaktowe

http://www.tvn24.pl/1,251,24,33001970,9 ... forum.html



20.08.2007 11:31~Gruby

Na forum o dumnej nazwie WIARA (polska of kurz) zablokowano mi po 2 odcinkach temat będący powtórzeniem tego co pisze tutaj, pod zarzutem, że to ma charakter informacyjny i nie ma o czym dyskutować, a forum jest przeznaczone do dyskusji ;-)
Z późniejszej dyskusji wynika, że chodziło także, a może nawet przede wszystkim o kończącą każdy odcinek informacje o braku informacji o tym, co tego dnia robił plut. pchor. `Irka'

Ci z Was, którzy śledzili moje wypowiedzi na temat Powstania Warszawskiego od początku, czyli od 1 sierpnia wiedzą, że te uwagi są kontynuacją tego, co na tym forum pisałem w założonym 1 sierpnia przez `1 głos wyborczy' temacie `Rajmund Kaczyński'
Podaje, link bo to na tym forum:
http://www.tvn24.pl/1,251,24,32953189,8958214 5,2119702,0,forum.html

A skoro już jestem przy tej sprawie chcę rozwiać podejrzenia i zapobiec nieuzasadnionym zarzutom

Nigdy i nigdzie nie podważałem zasług bojowych podchorążego `Irki', czyli Rajmunda Kaczyńskiego.
Ale skoro jego osoba i życiorys były publicznie używane dla podreperowanie opinii o rządzących obecnie nami jego synach, to mam prawo i chcę wiedzieć, jaki był dokładnie jego udział w Powstaniu, gdzie i w jakich oddziałach powstańczych walczył, kiedy, przez kogo i za co został odznaczony Krzyżem Walecznych i Krzyżem Srebrnym orderu Virtuti Militari.
A także, kiedy i przez kogo został awansowany do stopnia oficerskiego
.
Nie neguje jego ofiarności, bohaterstwa i zasług, ale chcę wiedzieć.
Na przykład moja była teściowa, która była sanitariuszka w śródmieściu, stopień oficerski otrzymała dopiero parę lat temu.
Skoro z `Irki ` niektórzy robią ikonę, to chce wiedzieć czy oficerem został mianowany jeszcze w AK, czy tak jak moja teściowa w znowu wolnej Polsce, czy tez może, co jest przecież całkiem możliwe wtedy, gdy Polska rządziła hołota - jak to po chrześcijańsku ocenił syn podchorążego `Irki'

Nie bójmy się prawdy - prawda nas wyzwoli! ;-)


Pn sie 20, 2007 11:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Widzę, że znalazłeś forum gdzie się dobrze odnalazłeś więc po co jeszcze tutaj płaczesz? Ech... ja niektórych nigdy nie zrozumiem... piszesz to, żeby ktoś Ciebie zauważył, czy co? Bo dyskusje na jednym forum o drugim i kolejnym jakoś chyba są dość schizofreniczne :?

No cóż życzę powodzenia na forum tvn'u ;)

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Pn sie 20, 2007 12:44
Zobacz profil
Post 
Zielona Mrówko :brawo:

No cóż widać, że niektórzy łakną męczeństwa siedząc na takich wrednych forach, gdzie ich tematy są zamykane...
Tyle, że jest to męczeństwo pluszowe a nie prawdziwe...


Pn sie 20, 2007 16:44
Post 
Teresse i Zielona Mrowko , uczyńcie miłosierny uczynek wzgkledem zbłakanej diszy "Gubego" i powiadomcie go, czy gdzie trafił.

Czyżby nie na forum a do kółka wzajemnej adoracji jakiegoś koscioła zamknietego dla myslacych samodzielnie zamiast powielać oszczerstwa i kłamstwa o innych :?: :twisted: :twisted: :twisted:


Pn sie 20, 2007 17:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Trafiłeś na forum dyskusyjne. Czego w wyrazie "dyskusyjne" nie rozumiesz? I czego nie rozumiesz w regulaminie tego forum? I czy jesteś w stanie rozróżnić słowa informacyjne od dyskusyjne oraz zrozumieć, że tematy bezsensowne, nie służące dyskusji i nie mające widoków, żeby dyskusja się rozwinęła są zamykane? Wątpie.

Zatem zacytuję zieloną_mrówke:
"No cóż życzę powodzenia na forum tvn'u"

Może choć to uda Ci się zrozumieć.

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Pn sie 20, 2007 19:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post 
Tak zerknąłem na ten temat Grubego i nie rozumiem po co wogóle cała ta sprawa. Moderator rozalka zadała proste pytanie, jak najbardziej uzasadnione, zgodnie ze swoją funkcją, na które można było odpowiedzieć prosto. Zamiast tego Gruby napisałeś jakieś zbędne pretensje, które nic do całości nie mają.

A tak przy okazji Gruby, czy przypadkiem jedym z tych forów na których pisałeś nie był Patriota.pl?


So wrz 08, 2007 20:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL