Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 14, 2024 1:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 pytanie do moderatorow 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt paź 19, 2007 23:36
Posty: 39
Post pytanie do moderatorow
w regulaminie jest napisane ze jest to forum "wiara" tzn nt wiary bez wzgledu na religie wyznawana przez siebie
jednak jak sie nie jest chrzescijaninem, to zaraz zaczyna sie "wsiadanie" i obrazanie
ja jako muzulmanka nikogo nie obrazam, przyszlam na forum w pokojowych zamiarach bo myslalam ze osoby wierzace zawsze sie dogadaja, jednak od moich pierwszysch chwil na forum powstala jakas nagonka na mnie i religie przeze mnie wyznawana, caly czas musze odpierac ataki
myslalam ze spokojnie poczytam, dowiem sie czegos, jednak jest mi to uniemozliwiane
prosilabym zeby moderacja albo zareagowala albo zmienila nazwe forum i regulamin


Wt paź 23, 2007 16:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Nie myśl, że jesteś wyjątkiem, tutaj każdy od czasu do czasu jest atakowany za swoją religię - nawet chrześcijanie. Ot, taka specyfika tego forum, że bywa tu niespokojnie. No i nie przesadzaj z tym obrażaniem - kto Cię obraził i kiedy?


Wt paź 23, 2007 17:03
Zobacz profil
Post 
Zencognito ma rację, kazdy jest tutaj czasem atakowany...

Ateiści atakują katolików, katolicy- buddystów i vice versa... :-(


Wt paź 23, 2007 19:07
Post 
Atakowany... może nie aż tak. Czasem zdażają się wypowiedzi, które mogą zaboleć - trzeba też mieć nieco dystansu. Czasem bywają też wypowiedzi ludzi, którzy jedyne co robią na forum to obrażają.

Krótki ich żywot. (na forum) :P


Crosis


Wt paź 23, 2007 20:00
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL