Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:13



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Użytkownik Seweryn 
Autor Wiadomość
Post 
Jesteście pewni, że to nie jest jakiś podszywający się pod katolika troll? :P


Crosis


Pt paź 26, 2007 10:49
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
To znowu ja :)
Uprzejmie proszę o zaprzestanie tej jałowej wymiany zdań. W przeciwnym wypadku nie będę wycinać postów, ale po prostu temat zablokuję.

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


Pt paź 26, 2007 11:49
Zobacz profil
Post 
Jeżeli mogę się wtrącić.
Od pewnego czasu cały dział Wiara a nauka, który kiedyś był bardzo ciekawy i przyjemny zamienił się w totalne bagno. Nie chodzi mi o to, że rani mnie wzajemne wyzywanie się od głupków i matołków. Jak ktoś chce, to proszę bardzo, ale dlaczego w dziale wiara a nauka? Czy nie można by wyciąć postów, które nie wnoszą nic do dyskusji? Zrobić z tym jakiegoś porządku. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co się tam teraz dzieje, bo w ogóle nie odwiedzam tego działu, bo tego co tam się dzieje w ogóle nie da się czytać.

Może należy założyć osobny dział pod tytułem "osobiste wycieczki" i niech każdy wyrzuci każdemu co do niego czuje, bo zaśmiecanie wątków stało się nałogowe i to zaśmiecanie nie OTami, ale zaśmiecanie prywatnymi uwagami... i to pełnymi agresji. Dla osób trzecich czytanie takich osobistych konwersacji pomiędzy innymi jest naprawdę średnio przyjemne.


Pt paź 26, 2007 12:42
Post 
Crosis,
zauwaz jedno, kiedy trwala na forym dyskusja o Twoim podpisie, ktory nie wszystkim uzytkownikom na forum sie podobal i proszono Cie abys go usunal, Ty jednak uparles sie i go zostawiles.
Dlatego tym bardziej powinienes rozumiec innych uzytkownikow forum, ktorych wypowiedzi z kolei Tobie sie nie podobaja.

p.s
Ja widze znaczna roznice miedzy wypowiedziami wojujacych ateistow a slowami Seweryna.


Pt paź 26, 2007 13:41

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Lucyna napisał(a):
zauwaz jedno, kiedy trwala na forym dyskusja o Twoim podpisie, ktory nie wszystkim uzytkownikom na forum sie podobal i proszono Cie abys go usunal, Ty jednak uparles sie i go zostawiles.
Dlatego tym bardziej powinienes rozumiec innych uzytkownikow forum, ktorych wypowiedzi z kolei Tobie sie nie podobaja.

Podpis Crosisa to była kwestia estetyki. Zachowanie Seweryna to zaś kwestia kultury i utrudniania dyskusji.


Pt paź 26, 2007 13:44
Zobacz profil
Post 
Komu utrudnia Seweryn dyskusje? (A moze zmusza do myslenia?)
Jezeli utrudna Tobie Zencognito, wyjscie jest proste, nie dyskutuj z ta osoba.

Podpis Crosisa to tez kwestia kultury.


Pt paź 26, 2007 13:49

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
Cytuj:
Podpis Crosisa to tez kwestia kultury.


Co w nim niekulturalnego? ;s

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Pt paź 26, 2007 13:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Lucyna napisał(a):
Komu utrudnia Seweryn dyskusje? (A moze zmusza do myslenia?)

Chyba do myślenia o skopaniu mu tyłka.
Lucyna napisał(a):
Jezeli utrudna Tobie Zencognito, wyjscie jest proste, nie dyskutuj z ta osoba.

Nie dyskutuję, jednak mimo to Seweryn mi przeszkadza, bo robi śmietnik w tematach w których się wypowiadam, wstawiając te swoje pełne kolorów i cytatów posty nie mające nic wspólnego z treścią wątku.


Pt paź 26, 2007 13:56
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Jezeli utrudna Tobie Zencognito, wyjscie jest proste, nie dyskutuj z ta osoba.

Utrudnianie głównie polega na ciągłym zmienianiu tematu i pisaniu kilku postów pod rząd, które nie mają związku z dyskusją. Na dodatek to jest powtarzanie cały czas tego samego, jak katarynka. Żeby było gorzej niektórzy w ogóle nie przyjmują do świadomości kontrargumentów. Przedzieranie się przez kilka stron rozmowy nie na temat jest znacznym utrudnieniem.
Zabranie głosu w dyskusji jeszcze pogarsza sytuację, bo niektórzy w ogóle ignorują treść merytoryczną i rzucają się na nową ofiarę.


Pt paź 26, 2007 13:58
Post 
Zencognito, czy czasem nie kierujesz sie egoizmem?

Nie mozesz narzucac innym stylu wypowiedzi. Tobie przeszkadza cos u danej osoby, Sewerynowi tez moze cos u Ciebie przeszkadzac, Ricie rowniez u kogos, mnie takze. I co, bedziemy mnozyc watki, co u kogo nam przeszkadza?

Oczywistym jest, ze trzeba przestrzegac regulaminu forum ale kazdy ma mozliwosc wypowiedzenia sie w roznych formach, i jezeli nie obraza to innych, jest to w porzadku.

***
Tu na mysl mi przychodzi wiersz Witkacego "Do przyjaciol gowniarzy".


Pt paź 26, 2007 14:05
Post 
Rito, odpowiedz tak szczerze, czy Twoje wypowiedzi musza sie wszystkim podobac?
A moze jest na forum osoba ktora denerwujesz i utrudniasz jej dyskusje?
I co wtedy, zamknac jej usta, wyrzucic ja z forum,
bo Rita, Zencognito, X, Y, czy tez Lucyna musza miec komfort wypowiedzi?

Roznorodnosc mysli nas ubogaca a niedoskonalosc ludzka powinna uczyc nas cierpliowsci bo sami tez jestesmy niedoskonali i mozemy innych denerwowac.


Pt paź 26, 2007 14:10

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Lucyna napisał(a):
Zencognito, czy czasem nie kierujesz sie egoizmem?
[...]
Oczywistym jest, ze trzeba przestrzegac regulaminu forum ale kazdy ma mozliwosc wypowiedzenia sie w roznych formach, i jezeli nie obraza to innych, jest to w porzadku.

Gdybyś spotykała się ze znajomymi i chciała z nimi porozmawiać o czymś, a za każdym razem podchodziłby do was jakiś facet i zaczynał nadawać jakieś osobiste uwagi, to Twoim zdaniem by to było w porządku? Niech sobie do piaskownicy idzie jak chce się pobawić, a nie przeszkadza. Nie wiem czy Ty po prostu nie chcesz tego zauważyć, czy też tak bardzo się czujesz związana do koalicji z katolikami wszelkiej maści, nawet najbardziej podłymi, że bronisz i outsidera, i teraz Seweryna, ale zwróć uwagę na to, że nikt nie czepia się tego, że Seweryn w ogóle pisze na forum. Chodzi tylko o to, że notorycznie pisze on nie na temat i ciągle wstawia jakieś osobiste wycieczki, a do tego specjalnie robi na złość, np. Ninie.


Pt paź 26, 2007 14:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Lucyna napisał(a):
I co wtedy, zamknac jej usta, wyrzucic ja z forum,
bo Rita, Zencognito, X, Y, czy tez Lucyna musza miec komfort wypowiedzi?

Tak. Nie ważne czy to będzie Rita, Zencognito czy Lucyna, jeśli będzie notorycznie robić offtopiki z atakami osobistymi, to wywalić z forum raz na zawsze.


Pt paź 26, 2007 14:16
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Rito, odpowiedz tak szczerze, czy Twoje wypowiedzi musza sie wszystkim podobac?

Nie muszą
Cytuj:
A moze jest na forum osoba ktora denerwujesz i utrudniasz jej dyskusje?

A może jest
Cytuj:
I co wtedy, zamknac jej usta, wyrzucic ja z forum,

Nie
Cytuj:
bo Rita, Zencognito, X, Y, czy tez Lucyna musza miec komfort wypowiedzi?

Dobrze by było. To jest w końcu forum a nie piaskownica.

Cytuj:
Roznorodnosc mysli nas ubogaca a niedoskonalosc ludzka powinna uczyc nas cierpliowsci bo sami tez jestesmy niedoskonali i mozemy innych denerwowac.

No to niech Seweryn czy inny zapaleniec powie coś, czego już wszyscy użytkownicy nie słyszeli tysiąc razy, nikt mu nie broni. Niestety posty Seweryna to jedno i to samo.


Pt paź 26, 2007 14:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 10:35
Posty: 273
Post 
Czy ktoś z moderatorów nie może zrobić porządku z tym? Przykłady, które podał Zen w pierwszym poście nie są wystarczające? Są to przecież nie dojść, że ogromne odejścia od tematu to jeszcze złośliwości. I to notoryczne. Naprawdę nie da się czegoś z tym zrobić? Już nie wspomnę o tym, że zostałam przez niego obrażona kilkakrotnie i na okrągło mnie atakuje (nie ważne co napiszę on przytacza jeden mój post i uważa że wszystko inne co pisze nadaje się do śmieci bo on nie zgadza się z moim zdaniem, co do jednego tematu). Naprawdę nie rozumiem dlaczego ktoś się tym nie zajmie.

Bardzo dziękuję Zen :) Naprawdę nie ma już do niego siły... To wcale nie jest miłe gdy ktoś sugeruje Ci, że będziesz wyrodna matka podającą dzieciom narkotyki... A najgorsze jest to, że on wywnioskował to chyba z księżyca. I przekręca moje słowa. Posty nie wnoszące nic do tematu powinny być usuwane. A już szczególnie gdy ktoś pisze w nich same złośliwości. Skargi na niego nie zdarzają się po raz pierwszy i nie pochodzą tylko od jednego użytkownika.

_________________
"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
Antoine de Saint Exupery


Pt paź 26, 2007 16:31
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL