Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 7:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Ave cenzura 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N gru 02, 2007 21:51
Posty: 54
Post 
Wyciag z regulaminu. Zeby byla jasnosc, stoje po stronie Figrid ;)

Regulamin napisał(a):

W sposób kulturalny mogą być zatem wyrażane również poglądy kontrowersyjne. Nie oznacza to jednak prawa do prowadzenia agitacji na rzecz poglądów i działań, które są sprzeczne z zasadami wyznawanymi przez gospodarzy forum (np. rozpowszechnianie informacji o akcjach propagujących aborcję, związki homoseksualne itp.)

[...]

Poszczególne posty wyrażają poglądy i opinie ich autorów.

[...]

Zobowiązuje się wszystkich dyskutantów do poszanowania poglądów innych[b] oraz rzeczowości w dyskusji i sporach. Oznacza to, że żaden pogląd, choćby wydawał się dziwny i żadna wypowiedź, choćby świadczyła o niewielkiej wiedzy osoby wypowiadającej się, nie może być wyśmiewana czy atakowana.

[...]

[b]Moderacja będzie starała się usuwać określenia powszechnie uważane za obraźliwe, natomiast nie będą pod szyldem "obrażania" usuwane poglądy sprzeczne z pogladami zainteresowanego czy negatywne (i uzasadnione) opinie na temat jego działań.

_________________
"... myśleć, mówić i kształtować się na zasadzie autonomii i odwagi intelektualnej bez ograniczenia ideologiczną poprawnością"


So gru 08, 2007 21:53
Zobacz profil
Post 
Seweryn napisał(a):
...........
Pozwól, że z Tobą nie będę się wdawał w dyskusję. Jesteś osobą ograniczoną i nic nie zrozumiesz, co już na wstępie zaczynasz udowadniać. Zajmij się żyjącym Jezusem.
Kamyk napisał(a):
ogólnie to oczekujemy od nich tego samego, czego od wszystkich - dyskusji merytorycznej i na poziomie,
Zawsze rozmawiam na temat, a jeśli chodzi o dyskusję na poziomie, to jeśli tylko pragniesz, będę zawiadamiał o jej niskim położeniu. Zastanawiam się jednak, kto i w jaki sposób definiuje, czy rozmówcy zachowują klasę i odpowiednią elokwencję?
Kamyk napisał(a):
bez kłamstw i obrażania

Konkrety proszę... Kiedy i gdzie. A jeśli według Ciebie skłamałem, czy nie powinieneś żądać ode mnie dowodów, a w przypadku nieścisłości - sprostowania? Nieee, skądże. Wolicie usunąć post bez wyraźnej przyczyny, nawet o tym nie informując. Amatorszczyzna, braki w wychowaniu, niewiedza, czy chamsto i podłość?


So gru 08, 2007 21:57

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
Frigid napisał(a):
......Pozwól, że z Tobą nie będę się wdawał w dyskusję. Jesteś osobą ograniczoną i nic nie zrozumiesz, co już na wstępie zaczynasz udowadniać. Zajmij się żyjącym Jezusem.


Jeśli nie rozumiem to oświeć mnie swoim dowodem .
Frigid napisał(a):
mam takie poglądy podparte licznymi dowodami .

W końcu masz ich wiele ,czyżbyś nie znalazł ani jednego?

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


So gru 08, 2007 22:03
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Pisałem ogólnie, nie mając na myśli żadnych konkretnych Twoich postów, tym bardziej usuniętych


So gru 08, 2007 22:19
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
Dobranoc jak znajdziesz Frigidu to napisz :spioch:

:gazeta:

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


So gru 08, 2007 22:19
Zobacz profil
Post 
Dziwię się, że takie typy jak zielona_mrówka są moderatorami. Rozumiem, że póki się nie nawrócę, nie zagoszczę w żadnym jego dziale. I jak to się ma do regulaminu? Taki osobnik nigdy nie zrozumie, że jego zadaniem jest dbanie o ład i porządek, a nie poprawność ideologiczną objawiającą się w kasowaniu wszystkiego, co niekatolickie. Szkoda słów...... (jeśli za chwilę je wyżre.)


So gru 08, 2007 22:34

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
Frigid napisał(a):
Dziwię się, że takie typy jak zielona_mrówka są moderatorami. Rozumiem, że póki się nie nawrócę, nie zagoszczę w żadnym jego dziale. I jak to się ma do regulaminu? Taki osobnik nigdy nie zrozumie, że jego zadaniem jest dbanie o ład i porządek, a nie poprawność ideologiczną objawiającą się w kasowaniu wszystkiego, co niekatolickie. Szkoda słów...... (jeśli za chwilę je wyżre.)


Myślałem ,że podasz mi jakiś bardziej racjonalny dowód ,a ty mi piszesz o mrówkach.

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


So gru 08, 2007 22:47
Zobacz profil
Post 
Seweryn napisał(a):
.............
Staraj się, staraj :-D :-D :-D


So gru 08, 2007 22:59

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
Frigid napisał(a):
Seweryn napisał(a):
.............
Staraj się, staraj :-D :-D :-D


I tak pewnie nic z ciebie nie wyciągnę . Coś wiesz ale nie powiesz. :x

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


So gru 08, 2007 23:04
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Cytuj:
Taki osobnik nigdy nie zrozumie, że jego zadaniem jest dbanie o ład i porządek, a nie poprawność ideologiczną objawiającą się w kasowaniu wszystkiego, co niekatolickie

Obawiam sie, że moderator lepiej od Ciebie wie, co jest jego obowiązkiem, tym bardziej, że zajmuje się tym od dość dawna, a Ty na tym forum jesteś od bardzo niedawna :) Nie ucz ojca jak dzieci robić


So gru 08, 2007 23:04
Zobacz profil
Post 
Kamyk napisał(a):
Cytuj:
Taki osobnik nigdy nie zrozumie, że jego zadaniem jest dbanie o ład i porządek, a nie poprawność ideologiczną objawiającą się w kasowaniu wszystkiego, co niekatolickie

Obawiam sie, że moderator lepiej od Ciebie wie, co jest jego obowiązkiem, tym bardziej, że zajmuje się tym od dość dawna, a Ty na tym forum jesteś od bardzo niedawna :) Nie ucz ojca jak dzieci robić
Bywam na wielu forach od bardzo dawna. Wiem, jakie panują zasady i standardy, dlatego mam pełne prawo do oceniania zachowania tutejszych osób, choć jestem nowy. Mam porównanie i widzę, że dzieją się rzeczy niedopuszczalne w normalnym środowisku.


So gru 08, 2007 23:10
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Frigid - typie jeden, ja się dziwię, że wciąż jesteś na tym forum ;)
Podaj definicję, z łaski swojej - "normalnego środowiska" bo aż ciekawość mnie zżera - co takiego nienormalnego jest w "naszym" środowisku :D
Frigid napisał(a):
Asienkka napisał(a):
Frigid - szczerze mówiąc - nie zauwazyłam zniechęcenie ze strony ateistów ;)

To przeleć trochę w górę. I uwierz, że gdybyśmy mieli pisać to co naprawdę myślimy, szczerze i bez owijania w bawełnę, zawału byście dostali. Ale jesteśmy tego świadomi, więc zachowujemy się nadzwyczaj delikatnie, co i tak powoduje represje.


Czy Ty masz na myśli świeżą trójkę ateistów, którzy są nikłym procentem ateistów na tym forum? ;) Poprzeglądaj sobie niektóre działy - zobacz ilu ateistów i od jak długiego czasu przebywa na tym forum - a przecież mają drogę wolną - nikt ich nie zmusza, aby tutaj siedzieli ;)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So gru 08, 2007 23:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 05, 2006 12:24
Posty: 3666
Post 
Frigid napisał(a):
Asienkka napisał(a):
Frigid - szczerze mówiąc - nie zauwazyłam zniechęcenie ze strony ateistów ;)

To przeleć trochę w górę. I uwierz, że gdybyśmy mieli pisać to co naprawdę myślimy, szczerze i bez owijania w bawełnę, zawału byście dostali. Ale jesteśmy tego świadomi, więc zachowujemy się nadzwyczaj delikatnie, co i tak powoduje represje.


O, to żeś walnął jak dzik w sosnę. Mam spore doświadczenie w dyskusjach z ateistami na tym forum więc radzę ci: poczytaj sobie posty w "Wierzyc" i w "Wiara i Prawda" zanim zaczniesz się rozpisywać o prześladowaniu ateistów na tym forum. A potem zapytaj Crosisa, Tommy'ego, No, czy Azteca, czy nie mogą pisać na tym forum tego co naprawdę myślą i muszą się kamuflować ze swoimi prawdziwymi poglądami. :D

_________________
www.onephoto.net


So gru 08, 2007 23:30
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Frigid napisał(a):
Kamyk napisał(a):
Cytuj:
Taki osobnik nigdy nie zrozumie, że jego zadaniem jest dbanie o ład i porządek, a nie poprawność ideologiczną objawiającą się w kasowaniu wszystkiego, co niekatolickie

Obawiam sie, że moderator lepiej od Ciebie wie, co jest jego obowiązkiem, tym bardziej, że zajmuje się tym od dość dawna, a Ty na tym forum jesteś od bardzo niedawna :) Nie ucz ojca jak dzieci robić
Bywam na wielu forach od bardzo dawna. Wiem, jakie panują zasady i standardy, dlatego mam pełne prawo do oceniania zachowania tutejszych osób, choć jestem nowy. Mam porównanie i widzę, że dzieją się rzeczy niedopuszczalne w normalnym środowisku.

Również jestem obecny na różnych forach, i wspólną cechą jest jedno - nie zezwala się na wypowiedzi oczerniające, kłamliwe, a wszelkie tematy, które już się przewijały, zostają zamykane. Szczerze mówiąc to uważam, że na tle innych to wypadamy dosyć liberalnie

Zresztą głosy oburzenia zarówno ze strony pewnych ateistów, jak i pewnych katolików, na sposób działania moderacji utwierdzają mnie w przekonaniu, że linia moderacyjna jest dobra :) bo znaczy to, że utrzymane jest pewne wypośrodkowanie, które nie dopuszcza oszczerstwa pod adresem Boga i Kościoła, a jednocześnie nie zamyka się na dyskusję z innymi światopoglądami i opiniami

P.S - Frigid, wchodzisz na katolickie forum i obrażasz wiarę katolików, nazywając ją praniem mózgu i ogłupianiem innych. Czego Ty się spodziewałeś, że Ci przyklaśniemy? Miałeś katolików za tępych baranów, którzy nie potrafią się bronić przed takimi jak Ty? Proszę Cię, odpowiedz mi, tylko tak szczerze


So gru 08, 2007 23:46
Zobacz profil
Post 
Asienkka napisał(a):
Frigid - typie jeden, ja się dziwię, że wciąż jesteś na tym forum Podaj definicję, z łaski swojej - "normalnego środowiska" bo aż ciekawość mnie zżera - co takiego nienormalnego jest w "naszym" środowisku


Tego forum nie nazwę normalnym, przeciętnym, nieodstępującym od reszty, ponieważ zachowanie niektórych jego moderatorów jest niedopuszczalne, jest oczywistym odejściem od normy. Nie mam możliwości szczerego wypowiedzenia się w sposób, jaki uważam za odpowiedni, nadal nie łamiąc żadnego regulaminu, tylko dlatego, że prezentuję poglądy inne, niż jedynie słuszne. To, co robią niektóre osoby odpowiedzialne za owe forum jest najzwyklejszą cenzurą, a jeśli wykracza ona poza zakrywanie wulgaryzmów i skupia się na wydźwięku całego tekstu – jest czymś nienormalnym. Nienormalny jest też brak poinformowania o wątpliwościach, ostrzeżenia przed skasowaniem i zawiadomienia o usunięciu postu z danych powodów. Od dłuższego czasu przebywam na różnych forach. Są to zazwyczaj fora poruszające sprawy polityczne i religijne, a więc dotyczą tematów kontrowersyjnych. I mimo, że mam ostry język, do tej pory moderator usunął mi jedną (wyjątkowo zgryźliwą, a nawet chamską i obraźliwą – przyznaję się) wypowiedź. Nie licząc forum Prawa i Sprawiedliwości, z którego zrezygnowałem, ale tam dochodzi już do dewiacji, bo nie można umieścić żadnej krytyki, nawet w sposób wyjątkowo kulturalny. Jestem tu od miej-więcej tygodnia, a w koszu, tylko z kaprysu moderatorów jest już kilka moich postów.

Paschalis napisał(a):
zapytaj Crosisa, Tommy'ego, No, czy Azteca, czy nie mogą pisać na tym forum tego co naprawdę myślą i muszą się kamuflować ze swoimi prawdziwymi poglądami.


Oczywiście, że się nie kamuflują. Oczywiście, że piszą to, co naprawdę myślą. Chodzi mi po formę, w jaki to się odbywa. Ja muszę myśleć dwa razy dłużej, nad treścią, by była odpowiednia i nikogo wrażliwego nie uraziła. Przepraszam bardzo, ale te forum jest tak grzeczne, że się rzygać chce.

Kamyk napisał(a):
Zresztą głosy oburzenia zarówno ze strony pewnych ateistów, jak i pewnych katolików, na sposób działania moderacji utwierdzają mnie w przekonaniu, że linia moderacyjna jest dobra :) bo znaczy to, że utrzymane jest pewne wypośrodkowanie, które nie dopuszcza oszczerstwa pod adresem Boga i Kościoła, a jednocześnie nie zamyka się na dyskusję z innymi światopoglądami i opiniami


Głosy oburzenia wyglądają następująco: katolicy chcą kasować prawie wszystkie posty ateistów, a ateiści nie chcą, by ich posty kasowano. Faktycznie - jesteście po środku. Kasujecie jedynie część postów ateistów.

Kamyk napisał(a):
P.S - Frigid, wchodzisz na katolickie forum i obrażasz wiarę katolików, nazywając ją praniem mózgu i ogłupianiem innych. Czego Ty się spodziewałeś, że Ci przyklaśniemy?


Jeśli tylko chcesz, mogę Ci napisać, dlaczego uważam, że wiara katolicka (i wszystkie inne) to pranie mózgu i ogłupianie. To nie była obelga, lecz diagnoza i wyłącznie moje zdanie, z którym masz prawo się nie zgadzać. Jeżeli tylko wytłumaczę, co miałem na myśli, można nad tym podyskutować. Nie oczekuję oklasków, lecz mądrej dyskusji, podczas której druga strona nie tchórzy i nie ucieka w regulamin od odpowiedzi. Wolicie usunąć taki post, nie dając możliwości obrony. Ba! Niekiedy nie wiem, że w ogóle był jakiś problem, bo moderator nie raczył zaalarmować o sprawie.

Kamyk napisał(a):
Miałeś katolików za tępych baranów, którzy nie potrafią się bronić przed takimi jak Ty? Proszę Cię, odpowiedz mi, tylko tak szczerze


Odpowiadam szczerze: za tępych baranów uważam 70-cio letnie babcie z moherowym nakryciem, których IQ jest nie większe od kartofla. Zachowanie "przeciętnych" katolików uważam za po prostu głupie, lecz być może, niezastanawiają się nad sensem wiary lub boją się pomyśleć i poznać prawdę. Mogą też być osoby ślepo przyjmujące, co im się wpoi podczas mszy - nie wiem, czy się śmiać na ich widok, czy płakać.
Katolikami nazywają się również ludzi wyznający "tajemniczą" siłę. Oni zaś np. wierzą w anioła stróża, ale nie w diabła. Wierzą w Adama i Ewę, ale nie w biblijne stworzenie świata. Takim odpowiadam, że katolikami na pewno nie są, ale to nie oznacza nic dobrego, bo tworzą własną, prywatną religię, a to jest głupsze, niż masowe czczenie jednego boga.
Dzisiejsza młodzież, w większości, z katolicyzmem ma wspólnego tyle, co ja, a że utożsamiają się z katolikami jest godne jedynie współczucia.Gratulacje należy kierować do kleru prowadzącego indoktrynację w szkołach. Głównie katolicy to przegrani w walce z katolicyzmem, ponieważ nie zapominajmy, że rodzimy się ateistami, a do religii jesteśmy przyuczani, w zależności, od zakątka świata, w jakim żyjemy. Niektórzy się nie dają, albo zyskują świadomość wraz z wiekiem i z powrotem stają się ateistami. I jeszcze jedno - katolik może być człowiekiem inteligentnym. To jedynie jego zachowanie -konkretnie- stosunek do wiary w boga jest według mnie głupi.


N gru 09, 2007 1:01
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL