Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 7:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Ave cenzura 
Autor Wiadomość
Post 
Serdecznie żałuję i postanawiam poprawę, apelując jednak o zdrowy rozsądek.
Po raz trzeci także chcę podkreślić, że nie miałem ochoty rozmawiać o stylu moderacji. Toż to kotlet odgrzewany i na starym oleju :? Kochajmy się, wesołych świąt! :-D


Śr gru 19, 2007 0:27
Post 
Alez ja podalam skad czerpie swoja wiedze na temat godziwego traktowania zwierzat sa to: Encyklika EVANGELIUM VITAE Jana Pawla II,
Katechizm Kosciola Katolickiego,
"Ja czlowiek" O.prof M. A. Krapiec,
Tekst O. Jacka Salij z cyklu "Praca nad wiara",
dlatego tez Frigid jest w bledzie doszukujac sie innego zrodla mojej wiedzy na ten temat.


Śr gru 19, 2007 0:31
Post 
Lucyna napisał(a):
(...) dlatego tez Frigid jest w bledzie doszukujac sie innego zrodla mojej wiedzy na ten temat.
A kto zabronił mi się mylić? :shock:


Śr gru 19, 2007 13:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Jest wątek Uwagi do moderacji II - więc po co zakładać kolejny :?:

Tam można śmiało wyrażać swoje poglądy - nikt za to nie gryzie. Inna rzecz - są postulaty, które nie są spełniane.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


N gru 23, 2007 14:31
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 22:33
Posty: 470
Post 
Frigid napisał(a):
zielona_mrowka napisał(a):
Widzisz Frigid w moich działach możesz zapomnieć o propagowaniu stanowiska, że nauczanie Kościoła jest ogłupianiem :]
Cóż... ja w dyskusji będę wymagać pewnych postaw :]

Tylko, że mam prawo tak twierdzić. Mam prawo takie założenie rozpowszechniać, choćbym się mylił.
Jakich ty chcesz postaw wymagać od ateisty i antyklerykała?

Tyle, że nie ty jesteś tu gospodarzem i powinieneś sie dostosować do wymogów gospodarza. Kiedyś sam zachowywałem się źle względem katolików. Dużo zrozumiałem, gdy katolicy zaczęli stawiać wobec mnie żądania, abym dostosował się do nich na swoim własnym gruncie. Owszem - poszli o krok dalej niż ja w bezczelności, ale dzieki temu ja coś zrozumiałem. Sprawa jest prosta - jeśli przekraczasz pewne granice, to nie dziw się. A jeśli chcesz je przekraczać rób to na odpowiednim forum, a nie tutaj. Masz prawo do swych poglądów, ale człowiek mądry powinien też wiedzieć kiedy mówić a kiedy milczeć i gdzie się w danej sprawie wypowiadać, a gdzie człowiek kulturalny powinien się powstrzymać.

_________________
"I nie masz w żadnym innym zbawienia; albowiem nie masz żadnego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które byśmy mogli być zbawieni." (Dzieje Apostolskie 4, 12)

Pomóż naszej Elizce! - http://www.baptist.gniezno.pl/aktual/Elizy2


Pn gru 24, 2007 2:04
Zobacz profil
Post 
"Tylko, że mam prawo tak twierdzić. Mam prawo takie założenie rozpowszechniać, choćbym się mylił"

A kto Ci takie prawo ustanowil, ty sam?


Pn gru 24, 2007 2:38

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
Lucyna napisał(a):
"Tylko, że mam prawo tak twierdzić. Mam prawo takie założenie rozpowszechniać, choćbym się mylił"

A kto Ci takie prawo ustanowil, ty sam?


A kto Tobie ustanowił prawo do wygłaszania swoich twierdzeń? Pomyśl plz zanim zadasz pytanie.

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Pn gru 24, 2007 11:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL