Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 8:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Ave cenzura 
Autor Wiadomość
Post 
Asienkka napisał(a):

Frigid - wychodzi na to, że moderacja na tym forum jest niereformowalna ;)
I w sumie to się cieszę, że można o nas powiedzieć, że nie jesteśmy tendencyjnymi modami
:shock: .......Nic dodać, nic ująć.

Jeśli to Cię cieszy i czujesz się z tego dumna, to faktycznie dalsza rozmowa nie ma sensu... :?


N gru 09, 2007 19:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 

Nigdzie nie napisałam, że jestem z tego dumna, czytaj moje wypowiedzi uważniej ;)
Ano - dalsza rozmowa i moim zdaniem nie ma sensu :)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


N gru 09, 2007 19:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 18:09
Posty: 1227
Post 
Frigid napisał(a):
(Cytowany przez Ciebie kawałek pisałem pod wpływem emocji. Kiedy się z kimś kłócisz, a ten nie daje za wygraną i nadal przekręca, lawiruje i udaje, że nie wie, o co chodzi - w pewnym momencie zirytuje Cię i odpowiesz "głupi jesteś". Daliście mi świetny powód do takiego zachowania drocząc się bez sensu, jak dzieci.)


I kogo obchodzi to dlaczego napisałeś obraźliwy post? Liczy się fakt, że był obraźliwy.

Frigid napisał(a):
Przypominam - rozmawiamy o moich usuniętych postach. Postach, które nie łamały regulaminu, a zostały ocenzurowane ze względu na nieodpowiedni wydźwięk. Ktoś je usunął, bo nie zgadzały się z jego światopoglądem !!


A teraz zadanie dla Ciebie. Wejdź na wątek w którym każdy wypisuje swój światopogląd oraz/lub przynależność do określonej denotacji chrześcijańskiej i zsumuj posty wszystkich ateistów, którzy tam się wpisali.

Frigid napisał(a):
NIE umieszczałem tam wulgaryzmów, gróźb i obelg (to, że niektórzy poczuli się obrażeni, świadczy jedynie o złym stanie ich psychiki).


No to obraziłeś znowu osoby, które się obraziły. Mówiłem Ci już o tym, że szacunek jest podstawą dialogu?

Frigid napisał(a):
Piszę kulturalny tekst, nie mając na względzie obrażania kogokolwiek. Jak już mnie przyzwyczailiście - bez powodu, bez poinformowania usuwacie go :x Odkrywam to i cytuję usunięty post, bo pragnę się dowiedzieć, co w nim takiego bulwersującego - usuwacie całość :x Pytam się po raz enty, dlaczego się tak zachowujecie, a któryś z cenzorów znów kasuje to bez odpowiedzi :x , jakby go matka mówić nie nauczyła, a tylko siedzieć od dzieciństwa przed klawiaturą i Delete wciskać. Niedługo będziecie szybciej kasować, niż ja wysyłać...


Nie ja je kasowałem, więc mnie to nie dotyczy. Jednak moderator nie ma obowiązku informować Cię o przyczynach usunięcia postu.

Frigid napisał(a):
Ustosunkuj się, do moich pytań, nie wywijaj kota ogonem i wbij sobie do łba (przepraszam, nie chciałem Cię obrazić - główeczki), że zachowanie tutejszych cenzorów jest ewenementem.


Jeśli chodzi o to dlaczego Twoje posty zostały usunięte przez moderatorów to weź i zadaj im takie pytanie na PW, w każdym dziale są określeni moderatorzy. Jeśli jednak uzyskana odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje to niestety jest już Twój problem, nikt nic na to nie poradzi.

Frigid napisał(a):
Zdaję sobie sprawę, że od tej chwili (jeśli mnie nie zbanujecie), będę bacznie obserwowany, a posty będą usuwane częściej, niż dotychczas. Wszystko dlatego, że nie widzicie tej patologii. Uważacie, że czynicie słusznie, ale zapewniam, że robiąc tak dalej będziecie uwłaczać nazwie "moderator", jeśli już nie uwłaczacie.


Jeśli będziesz się wypowiadał z zachowaniem szacunku dla rozmówców to nikt nie będzie ingerował w Twoje posty. Proste i skuteczne.

Frigid napisał(a):
Łamiesz własny regulamin, a wmawiasz mi, że źle postępuję. "Tak, więc na serio uważasz, że jest, o czym z Tobą gadać?" :?


Uzasadnij to twierdzenie.

Ja wskazałem, że nawet w tym poście obrażasz innych, tak więc postępujesz źle.

_________________
"Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny." (Mt 25,13)


N gru 09, 2007 19:53
Zobacz profil
Post 
Asienkka napisał(a):
dalsza rozmowa i moim zdaniem nie ma sensu :)
Dobrze, że przynajmniej tu się zgadzamy. Tak na przyszłość:
Cytuj:
Pomimo, iż moderator w świetle ustanowionych norm i reguł słownych jest podległy administracji danego forum i powinien dbać o jego dobre imię, to w jego interesie leży zachowanie bezstronności. Jeśli będzie on zawsze negował użytkowników, którzy pomimo autentycznych, merytorycznych, potwierdzonych wypowiedzi zostaną zaatakowani przez administrację forum, nie jest on moderatorem w pełnym tego słowa znaczeniu. Powinien przybrać rolę arbitra, a nie narzędzia władzy.

I trochę z regulaminu Forum WIARA.PL (aż przykro patrzeć, że Twojego autorstwa) :? :
Cytuj:
Forum stanowi zatem miejsce rozmowy katolików i niekatolików, chrześcijan i niechrześcijan, wierzących i niewierzących.

Cytuj:
Dyskusja zakłada dopuszczenie wyrażania własnych pogladów i przekonywania. W sposób kulturalny mogą być zatem wyrażane również poglądy kontrowersyjne.

Cytuj:
Poszczególne posty wyrażają poglądy i opinie ich autorów.

Cytuj:
Oznacza to, że żaden pogląd, choćby wydawał się dziwny i żadna wypowiedź, choćby świadczyła o niewielkiej wiedzy osoby wypowiadającej się, nie może być wyśmiewana czy atakowana.

Cytuj:
Argumenty stosowane w dyskusji powinny opierać się na faktach i sprawdzonych źródłach, a dowodzenie tezy powinno być logicznie spójne.
(tutaj na myśl mi nachodzą takie wypowiedzi, jak: "Bóg istnieje. To jest faktem. Jak udowodnić jego istnienie? Zacznij się do niego modlić" :-D , a więc
Cytuj:
Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich niezgodnych z regulaminem postów jak najszybciej
Zacząć zgłaszać? Myślę, że czasu by nie starczyło...
Cytuj:
nie będą pod szyldem "obrażania" usuwane poglądy sprzeczne z pogladami zainteresowanego czy negatywne (i uzasadnione) opinie na temat jego działań.

Cytuj:
7. Interwencje moderatora mogą przybierać następujące formy:
- publiczne zwrócenie uwagi użytkownikowi w danym temacie;
- upomnienie poprzez wysłanie PW lub e-mail’a;
- poproszenie użytkownika o wyjaśnienie stanowiska lub w skrajnych przypadkach przeproszenie przez użytkownika innych forumowiczów;
- zablokowanie tematu;
- wycięcie lub zmiana części postu użytkownika z wyraźnym zaznaczeniem, w którym miejscu nastąpiła ingerencja (w drobnych przypadkach interwencje moderatora są oznaczane przez [...] – (czyli nawias kwadratowy z wielokropkiem, pisany kursywą);
Doprawdy ?? :o Nie miałem okazji się przekonać.


snafu napisał(a):
I kogo obchodzi to dlaczego napisałeś obraźliwy post? Liczy się fakt, że był obraźliwy.

Po pierwsze - nie o nim rozmawiamy.
Po drugie - nie był obraźliwy, czego nie muszę nawet tłumaczyć, bo dowodem jest to, że w dalczym ciągu jest na forum, a usuwacie przecież nawet drobne, kulturalnie zadane pytanka.
snafu napisał(a):
Uzasadnij to twierdzenie.
Patrz na górę. A w szczególności na to:
Asienkka napisał(a):
w sumie to się cieszę, że można o nas powiedzieć, że nie jesteśmy tendencyjnymi modami
Ręce opadają :cry: Będziemy kontynuować? Nie musicie już stwarzać pozorów, ja wiem, co jest grane :)


N gru 09, 2007 20:11

Dołączył(a): Pn lut 05, 2007 18:09
Posty: 1227
Post 
Frigid napisał(a):
Po pierwsze - nie o nim rozmawiamy.
Po drugie - nie był obraźliwy, czego nie muszę nawet tłumaczyć, bo dowodem jest to, że w dalczym ciągu jest na forum, a usuwacie przecież nawet drobne, kulturalnie zadane pytanka.


Nie jest obraźliwy? Fakt, że ciągle jest w tym wątku nie dowodzi jego nieobraźliwości a co najwyżej tego, że moderatorzy mają w nosie to że ich obrażasz.

Frigid napisał(a):
snafu napisał(a):
Uzasadnij to twierdzenie.
Patrz na górę. A w szczególności na to:
Asienkka napisał(a):
w sumie to się cieszę, że można o nas powiedzieć, że nie jesteśmy tendencyjnymi modami


Rozumiem, że każesz mi obejrzeć zaprezentowany przez Ciebie wy ciąg z regulaminu.

A ja Ci zadam takie pytanie: jak to możliwe, że na tym forum jest spora grupka ateistów, którzy jakoś nie mają problemu z wyrażaniem własnego zdania i prowadzone są z nimi dyskusje na różnorakie, w tym kontrowersyjne tematy?

Odpowiedź jest taka, że oni potrafią się wypowiadać z zachowaniem kultury oraz szacunku dla wierzacych i ich poglądów. Ich posty rzadko kiedy są usuwane.

Z tego prosto wynika, że można mówić na rózne tematy. Problem więc jednak leży w Tobie.

Na dodatek, to co napisałeś było skierowane personalnie do mnie:

Frigid napisał(a):
Łamiesz własny regulamin, a wmawiasz mi, że źle postępuję.


Tak więc wskaż mi, gdzie wobec Ciebie złamałem regulamin. Czekam.

Frigid napisał(a):
Ręce opadają :cry: Będziemy kontynuować? Nie musicie już stwarzać pozorów, ja wiem, co jest grane :)


Już pisałem, nie musisz z nami gadać, nie musisz wcale się wypowiadać na tym forum. Skoro i tak "wiesz" co jest grane.

_________________
"Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny." (Mt 25,13)


N gru 09, 2007 20:33
Zobacz profil
Post 
snafu napisał(a):
Już pisałem, nie musisz z nami gadać
Dziękuję bardzo, skorzystam z tego prawa. Dla mnie, temat jest już zamknięty. Dowiedziałem się wielu rzeczy i zażenowany, ale uświadomiony w panujących tu praktykach i zaspokojony kończę dyskusję o cenzurze. Jeśli nadal nie rozumiesz niektórych aspektów...
snafu napisał(a):
to niestety jest już Twój problem
:-D


N gru 09, 2007 20:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 29, 2006 12:06
Posty: 4608
Post 
Frigid napisał(a):
Proszę bardzo - usunięte posty mojego autorstwa już niedługo sięgną liczby 20. Czy poznamy nick szczęśliwca, który się na to załapie?

Mnie wycięto 99 postów ;]

A za takie chamskie teksty jak Ty rzucasz to katolicy też stąd wylatywali z bananem w plecach, więc to nie tak, że ktoś się uwziął na Ciebie boś atei :D

_________________
"Diabolus enim et alii daemones a Deo quidem natura creati sunt boni, sed ipsi per se facti sunt mali"
Obrazek
"Inter faeces et urinam nascimur".


Pn gru 10, 2007 9:42
Zobacz profil

Dołączył(a): So cze 17, 2006 0:36
Posty: 1414
Post 
Drogi Frigid;

Jako 70 letnia moherowa babcia, chętnie nabiłbym Ciebie na pal,
obdarł ze skóry, powoli soląc każdą ranę, aby nastepnie pokrajać
na kawałki i rzucić na pożarcie dzikiemu.

Jeśli tego nie zrobię, to tylko kierowany Miłością Jezusa Boga a nie ze strachu przed prawem gawiedzi, które niewinnych zabija a winnym pomaga.
Nie ze strachu przed prawem ludzkim, które 70-cio letniej babci, może tylko naskakać.

Jako 70 letnia babcia moherkowa, powiem że miłować szydercę,
mordercę, podlca, bydlaka, gwałciciela ciała i umysłu MOŻE tylko
ten kto ma 70 lat lub więcej.

Aby to zrozumieć musisz drogi Frigid dorosnąć do tego sędziwego wieku,
poczuć tchnienie swojego końca...albo przeżyć ten koniec i powstać do życia.

Tam po drugiej stronie końca jest już tylko Prawda, ... jednak Ty, drogi, młody,obojętny egoisto-ateisto,masz za prawdę tylko siebie i swój nieopierzony tyłek,który co rano rodzi się aby swawolić w pieluchy.

Więc nieatakuj 70- letnich babć "baranów", bo choć są pełne miłości,
mogą Tobie nakierować spojżenie na takie punkty, których Twój mózg
jeszcze nie rejestruje.

Choćby parasolką....made in china.

Pozdrawiam w imieniu 70-letnich babć moherkowych...oraz swoim.

Mark moherkowy ...prawie 70-letni,
:-)


Pt gru 14, 2007 19:44
Zobacz profil
Post 
Tematu miałem nie podejmować, przyzwyczaić się i ze strachu nie narzekać, ale nurtuje mnie wciąż wasza nieświadomość błędu.

Woda sodowa uderza do głowy! Korea Północna to przy was Holandia. Dyskusja nie polega na tym, że jedna z osób pisze, pyta, woła, a druga bez słowa to ignoruje i zamiata pod dywan, prawda? Kiedy pojmiecie, że jesteście idealnym przykładem niekompetencji i zacietrzewienia?


( :) ;) Pytanie z powodów oczywistych nie tyczy się Asienkki :) , która jest z panującej tu tradycji jakże zadowolona i dumna :) ;) :) .) :-D


Wt gru 18, 2007 21:22
Post 
Ach, jaka ze mnie niezdara :-D Zapomniałem - NIE MIAŁEM ZAMIARU NIKOGO OBRAZIĆ !! :x :x :x


Wt gru 18, 2007 21:26

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Frigid, skonkretyzuj, o co dokładnie Ci chodzi, będzie prościej...


Wt gru 18, 2007 22:26
Zobacz profil
Post 
Kamyk napisał(a):
Frigid, skonkretyzuj, o co dokładnie Ci chodzi, będzie prościej...

O to, że po raz kolejny tracę czas na pisanie odpowiedzi, bo ktoś usuwa post w całości, bez ostrzeżenia, nie podając powodu, ani w temacie, ani na PW (oczywiście oficjalnie post poleciał za "obrazę", bo jakże inaczej :-D Nie znam niestety prawdziwej przyczyny :-( ). Nie zamierzam jednak dochodzić, czemu tak, a nie inaczej się stało, ponieważ cenzura jest tematem oklepanym i doszliśmy do porozumienia. Zadałem pytanie moderatorom mającym jeszcze krztę przyzwoitości, "czy są świadomi, że panujące tu praktyki nie są normalne?" Mam na myśli zastraszającą ingerencję moderacji na posty użytkowników i niespotykane natężenie, pomijając, czy chodzi o wierzących w boga, czy ateistów, bo bezmyślne kasowanie dotyczy wszystkich. :-|


Wt gru 18, 2007 22:59

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Jeśli po raz kolejny wpisujesz ten sam post, to nie dziw się, że jest on kasowany bez powiadomienia


Wt gru 18, 2007 23:10
Zobacz profil
Post 
Kamyk napisał(a):
Jeśli po raz kolejny wpisujesz ten sam post, to nie dziw się, że jest on kasowany bez powiadomienia
Nie chodzi o kasowanie, tego, co już było. Napisałem tekst po raz pierwszy, a jednak został usunięty. W takim przypadku chyba przyzwoitość nakazuje powiadomić o wątpliwościach? Ale koniec !! Nie chcę po raz n-ty gadać o tym samym. Tak, z czystej ciekawości się spytałem. Kto chce, ten odpowie. Tak, nie lub nie wiem :-D


Wt gru 18, 2007 23:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 05, 2006 12:24
Posty: 3666
Post 
Frigid, to przecież oczywiste. Jeśli kolejne posty danego usera lądują z ten samej przyczyny w moderatorskim Archiwum to zakłada się, że jego autor ma świadomość za co. Twój post, o którym piszesz, poleciał za to co większość twoich poprzednich postów czyli za niski niemerytoryczny poziom i za to, że jest personalną wycieczką i to w dość osobliwym stylu. Dyskusja nie jest o Lucynie i o tym czy czerpie swą wiedzę z takiego lub innego radia, ale o etyczności jedzenia karpia i o tym czy go nie lepiej wypuścić na wolność.

Zresztą z rozmowy z adminem wiem, że Asienkka będzie chciała porozmawiać m.in. o takich twoich postach jak tamten, więc będziesz miał okazję szerzej tę kwestię poruszyć.

_________________
www.onephoto.net


Śr gru 19, 2007 0:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL