Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 15:19



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 Uwagi do Moderacji III 
Autor Wiadomość
Post Uwagi do Moderacji III
Chciałbym rzec, że nie podoba mi się, że nie ma funkcji umożliwiającej inwersję ekranu - chciałbym móc zobaczyć forum do góry nogami.
Nie wyczerpuje to moich oczekiwań. Brakuje mi możliwości ustawienia sobie kolorów forum albo co najmniej takiego stylu forum, gdzie obok siebie będą jaskrawo żółty i ciemno fioletowy.
Brakuje mi sygnalizacji dźwiękowej, że w czasie gdy piszę na forum ktoś zamieścił posta oraz wizualnego efektu polegającego na mrygnięciu cą przeglądarką w momencie, gdy na forum wkracza moderator.
Nie zaszkodziłoby gdyby były alerty informujące o tym, że wchodzą forumowicze których nie cierpię.
Poza tym forum mogłoby być wykonane we flashu. No i czemu nie wiem które moderatorki są zakonnicami?

Za możliwość wniesienia czegoś w rozwój tegoż forum, miksturka dziękuje.


Pn mar 03, 2008 23:07

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
A może sama ruszy du.pę i coś zrobi?

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Pn mar 03, 2008 23:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 09, 2008 16:40
Posty: 2603
Post 
"Chciałbym rzec, że nie podoba mi się, że nie ma funkcji umożliwiającej inwersję ekranu - chciałbym móc zobaczyć forum do góry nogami. "
Obróć se monitor. :)

"Brakuje mi możliwości ustawienia sobie kolorów forum albo co najmniej takiego stylu forum, gdzie obok siebie będą jaskrawo żółty i ciemno fioletowy."
Po to, żeby się oczy męczyły? Spoko mógłbyś dać biały i ostro żółty... ale po co? Kolory są dopasowane, żeby oczy się nie męczyły.

"Brakuje mi sygnalizacji dźwiękowej, że w czasie gdy piszę na forum ktoś zamieścił posta"
Teoretycznie byłoby to możliwe, ale wtedy strona musiałaby być aktualizowana bez przerwy.
(tzn ja nie jestem tu żadnym moderatorem :P ale mówię co by było potrzebne)

"oraz wizualnego efektu polegającego na mrugnięciu cą przeglądarką w momencie, gdy na forum wkracza moderator. "
No sama idea jest dobra, ale nie wiem czy musiałoby to być mrugnięcie.

"Nie zaszkodziłoby gdyby były alerty informujące o tym, że wchodzą forumowicze których nie cierpię. "
No niby dobry pomysł, ale po co. :) Żeby poczekać aż sobie pójdą? I wtedy napisać?

"Poza tym forum mogłoby być wykonane we flashu. No i czemu nie wiem które moderatorki są zakonnicami?"
Po co Ci to wiedzieć? :)

Nie no spoko pomysły przydadzą się na modernizację, ale te pomysły serio są no takie no... :P beznadziejne. :)

_________________
I pomyśleć, że na początku był tylko chaos... i komu to przeszkadzało?...
Tomasz Olbratowski.


Pn mar 03, 2008 23:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Chciałbym rzecz, że nie podoba mi się wypowiadanie własnego zdania przez świerszczącą miksturkę. Uważam, że klikanie przez nią przycisku "odpowiedz" lub "cytuj" powinno skutkować automatycznym banowaniem jej.

Za możliwość wniesienia czegoś w rozwój tegoż forum, Zencognito dziękuje.


Pn mar 03, 2008 23:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL