Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 7:40



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Crosis 
Autor Wiadomość
Post 
Kamieniołom to moze byc Crosis, który robi szum wokół siebie jak przystało na samca alfa + szykuje sobie miękkie lądowanie i mozliwość pisania dalej po zbanowaniu...


Śr kwi 02, 2008 13:39

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Teresse napisał(a):
Kamieniołom to moze byc Crosis, który robi szum wokół siebie jak przystało na samca alfa + szykuje sobie miękkie lądowanie i mozliwość pisania dalej po zbanowaniu...


Mocno wątpliwe ;) Ala jak lubisz domysły, to proponuję kliknąć Profil i "znajdź wszystkie posty". A jak ten styl nie wyda Ci się dostatecznie znajomy, to proponuję zwrócić uwagę na podpis. A jak i to niewiele Ci powie, to proponuję wpatrzeć się w awatarka.


Śr kwi 02, 2008 14:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Teresse - szum to Ty lubisz robić - czasami warto dłuższą chwilę się zastanowić i przeanalizować kilka rzeczy, zanim się coś zasugeruje... :?

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Śr kwi 02, 2008 14:30
Zobacz profil
Post 
Podoba mi się jak moderacja a nawet sam admin wyrywa się przed szereg by tylko Crosisowi włos z głowy nie spadł...

Przydzielcie mu jeszcze stały felieton w "Gościu Niedzielnym"...



Cytuj:
Mocno wątpliwe Ala jak lubisz domysły, to proponuję kliknąć Profil i "znajdź wszystkie posty". A jak ten styl nie wyda Ci się dostatecznie znajomy, to proponuję zwrócić uwagę na podpis. A jak i to niewiele Ci powie, to proponuję wpatrzeć się w awatarka.


Eeeh, chyba mam zły dzień, bo nie wiem o kogo chodzi...nigdy nie byłam zbyt bystra...

Ale wiesz, Sweetchild- to moze byc tak jak u Agaty Christie - nic nie jest takie oczywiste... :-)


Śr kwi 02, 2008 16:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 9:41
Posty: 1728
Post 
Ja tutaj mało piszę, ale co to będzie za forum bez Crosisa? :(

Z tego, co wiem, to jestes, Crosis, ateistą, ale niejeden z NIEateistów mogłby się od Ciebie uczyć obiektywizmu i dystansu. I mimo, że to forum raczej katolickie, cieszę się, że tu jestes. :) Wow, ale nacukrowałam :x :D ale cóż, tak czuję.

_________________
Za snem tęskniąc pisarz przytula butelkę,
Tak, jakby spirytus mógł mu dodać ducha.
Słowa - kiedyś wielkie - stały się niewielkie;
Choćby wykrzyczanych - mało kto dziś słucha.
/Jacek Kaczmarski/


Śr kwi 02, 2008 22:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Owieczka_in_black napisał(a):
Z tego, co wiem, to jestes, Crosis, ateistą, ale niejeden z NIEateistów mogłby się od Ciebie uczyć obiektywizmu i dystansu.

Crosisowy dystans sprowadza się do tego, że każda opinia jest bez znaczenia. Według Crosisa bowiem nie ma opinii lepszych czy gorszych - nie ma więc zatem znaczenia co się wybierze. Wszystko jest tak samo dobre, czyli tak samo bezwartościowe.
A jaki był ostatnio rozeźlony, że nie mam zamiaru jego doktryny wszystkojednyzmu przyjmować! Nawet mi mantrę wymyślił pan obiektywny, cobym się nawrócił na jego jedyne słuszne i jedyne dojrzałe podejście obojętności i przymrużania oka.


Śr kwi 02, 2008 22:51
Zobacz profil
Post 
wiesz co, Zen, naprawdę nie sądziłam, że przyjdzie mi się wtrącić do tej sytuacji i bardzo Ci dziękuję, że mi to swoim postem tutaj umożliwiłeś.

jeżeli słowa pożegnania Crosisa odebrałeś tak:
Zencognito napisał(a):
Crosisowy dystans sprowadza się do tego, że każda opinia jest bez znaczenia. Według Crosisa bowiem nie ma opinii lepszych czy gorszych - nie ma więc zatem znaczenia co się wybierze. Wszystko jest tak samo dobre, czyli tak samo bezwartościowe.

to jedyne, co mnie przychodzi do głowy to stwierdzenie: każdy mierzy własną miarką.
oraz, jak wynika z dalszej części Twojego postu, w dalszym ciągu posługujesz się stylem, który Ci Crosis ładnie wytknął i skomentował w innym miejscu. prowokujesz.
mam tylko wielką nadzieję, że wszyscy forumowicze tamtą Waszą rozmowę przeczytają.

na marginesie - nie zgadzam sie z dużą częścią opini Crosisa, ale za powiedzenie Ci prawdy chyba mu kwiaty wyślę...

baw się dobrze, pozdrawiam!


Śr kwi 02, 2008 23:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Temat już chyba nie jest aktualny :)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Śr kwi 02, 2008 23:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL