Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 6:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Ankieta .... 

Jak oceniasz działania admina i moderatorow na tym forum ?
Działają bez zarzutu 14%  14%  [ 3 ]
Nie mam wiekszych zastrzezen 24%  24%  [ 5 ]
Czasami przesadzają 14%  14%  [ 3 ]
Stają się coraz bardziej irytujący 10%  10%  [ 2 ]
Czas na zmiane ekpiy lub zmiane sposobu myślenia 38%  38%  [ 8 ]
Liczba głosów : 21

 Ankieta .... 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
Cytuj:
postuluję ogólny regulamin obowiązujący wszystkich BEZ WYJĄTKóW


mufko, wypowiedz sie wiec w tym temacie :)

viewtopic.php?t=630


Pt wrz 24, 2004 19:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Cytuj:
Czytając Twoje teksty pomyślałem, że czujesz się poddenerwowany tym, że zamknięto temat "South Park".

Nie czuje się podenerwowany. Dyskusja o SP miala niewielki wplyw na decyzje o stworzeniu tej ankiety. Takze uwazam iz zamkniecie tego tematu bylo dobrym posunieciem saxona.

Cytuj:
Zauważ, że to właśnie na tym Forum udało się utrzymać najwyższy poziom dyskusji z wszystkich "Forów" o tematyce religijnej, jakie poznałem ...

Mozliwe , ze tak jest ale potwierdzic nie mogę bo nie mam czasu by wlaczac sie w dyskusje na innych forach. Poziom dyskusji udalo się utrzymac jak sądze przez wycinanie i upominanie osob , ktore zachowuja sie wulgarnie i obrazają ludzi. Akurat wycinania postow w tych przypadkach nie kwestionuje.

Cytuj:
Podałeś sugestię wymiany "ekipy" Moderatorów ...
Nie wyobrażam sobie tego Forum bez fachowości Saxona, inteligentnych tekstów Jotki, Elki, czy Zielonej Mrówki i "Dzikiej" ...

Zeby pisac inteligentne posty nie trzeba byc moderatorem. Poza tym nie twierdzę kategorycznie iz trzeba wymienic ekpię. Raczej jestem za zmianą sposobu myslenia. Choć w ankiecie oddalem glos za tym iz moderatorzy mnie coraz bardziej irytują ( nie wszyscy oczywiscie ) .

Cytuj:
Ja uważam, że jeżeli chcesz coś zmienić - podaj to co konkretnie chciałbyś zmienić.

O tym co mi sie nie podoba ( inaczej co chcialbym zmienic ) juz pisalem.

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Pt wrz 24, 2004 19:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Poruszyliscie tutaj problem regulaminu :) Na forum, ku zaskoczeniu pewnie niektorych ;) jest takowy, co wiecej wszyscy powinniscie go znac (poniewaz znajomosc regulaminu jest obowiazkowa przy rejestracji). Jest to regulamin dosc ogolnikowy, jednak zawsze jakis tam jest, mozna go znalezc gdy rejestruje sie nowego nicka :)

Cytuj:
Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.


Pozdrawiam :)
oczywiscie nie glosuje, choc przydalaby sie odpowiedz ze "jestem moderem" ;) bo mi sie nie chce klikac za kazdym razem "pokaz wyniki" ;)

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Pt wrz 24, 2004 20:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Regulamin znam jednak mam prawo uważać iż moderatorzy go naduzywają np. przy wycinaniu lub przy usuwaniu obrazliwych postow.

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Pt wrz 24, 2004 20:47
Zobacz profil
Post 

Wizardzie tyle że ogólniki piszesz. Nie ma przykładów konkretnych, nie ma możności zastanowić się nad celowością moderatorów działań.


Pt wrz 24, 2004 22:00
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
A ja sobie siedzę cichutko jak myszka :D:P:D:P:D:P

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


Pt wrz 24, 2004 22:48
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
A ja sobie siedzę cichutko jak myszka

Ja rowniez :D
Bo "ja..ja..ko..byly" moderator, nie mam najmniejszego zamiaru brac udzial w tej ankiecie. Gdyz nie ma ona wiekszego sensu.
Lepiej swoje uwagi zglaszac na biezaca w przypadku, gdy z czyms sie nie zgadzamy.
Od tego w koncu jest TEN dzial !
Dlatego smiem stwierdzic, ze cala ta dyskusja mija sie z celem, gdyz jest dyskusja ogolnikowa.
W momencie gdy nam sie cos nie spodoba, piszmy tutaj swoje uwagi i miejmy nadzieje, ze odpowiedni moderatorzy odniosa sie do nich.
Swoista ankiete napisze CZAS.....i to on zweryfikuje dzialania poszczegolnych moderatorow.

Co tu wiecej gadac?

pozdrowka (Ja..ja...ko..byly) :D:D:D


Pt wrz 24, 2004 23:02
Post 
Czytają powyższe wypowiedzi odnosze wrażenie, że znów wraca sprawa jasnego i czytelnego okreslenia granic w jakich należy się poruszać na tym Forum i umieszczenia tego w widocznym miejscu ...
Beli - w czasach, gdy był moderatorem kiedyś twierdził, że Regulamin jest opracowywany ... Sądzę, ze naprawdę warto to zrobić - i to na tyle szybko na ile to jest możliwe ...
Ja dołozyłbym do takiego Regulaminu pewien punkt:
- zakaz jawnego, czy szyderczego obrażania osób wierzących (i niewierzących, ale to na tym Forum raczej nie występuje) tylko z racji światopoglądu oraz symboli religijnych ...
Kolejna moja sugestia - informowanie ( w celach wychowawczych) rodziców dzieci piszących jawne bzdury na Forum ...
Sądzę, że przydałoby się to paru osobom ...
Polecam do przemyślenia - i pozdrawiam :)


So wrz 25, 2004 11:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
nie rozumiem, dlaczego w tej ankiecie maja nie brac udzialu moderatorzy, przeciez kazdy z nich moze rowniez odniesc sie do poracy innych moderatorow. ja nie mam zastrzezen, wycinanie postow uznaje za uzasadnione, kiedy zaczyna sie prywatna rozmowa na foorum albo jakos tak, to nie jest czast tylko forum wiec...

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


So wrz 25, 2004 11:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Cytuj:
nie rozumiem, dlaczego w tej ankiecie maja nie brac udzialu moderatorzy, przeciez kazdy z nich moze rowniez odniesc sie do poracy innych moderatorow. ja nie mam zastrzezen,

Ponieważ ankietę utworzylem nie po to by moderatorzy oceniali siebie ale dlatego aby userzy mogli ocenic prace moderatorow.
Cytuj:
ja nie mam zastrzezen, wycinanie postow uznaje za uzasadnione,

Ja też nie mam zastrzeżeń gdy jest to uzasadnione. Wycinanie postow obrazliwych , wulgranych , niezgodnych z tematem uznaje jak najbardziej za uzasadnione ale wszystkich , a nie tylko częsci .

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


So wrz 25, 2004 12:54
Zobacz profil
Post 
elu, nie widzę potrzeby pisania nowego regulaminu, bo ten, który jest, jaet bardo dobry, szkoda że tak rzadko się doń stosują użytkownicy forum....
Dodałabym tylko 1 punkt, odnoszenie się z pogardą i lekceważeniem do innych... To nie musi być używanie wulgaryzmów, to może być zwyczjne dokopanie dla samego dokopania i brak szacunku dla innnych, albo ich uczuć! Nie trzeba wyzwisk, ani epitetów, wystarczy pogardliwy ton i traktowanie innych jak "podgatunku".... A to rani bardziej niż wyzwiska! I, jak pisałam wcześniej, regulamin ma być dla wszystkich, a nie jedynie dla niektórych!
Pozdrawiam :)
P.S. I niech się moderatorzy nie boją wycinać postów! Jestem za, niech tylko korzystają z tej opcji sprawiedliwie. Dobrze byłoby również informować na PW dlaczego post został usunięty (element edukacyjny ;) ) oraz przy przenoszeniu podac miejsce, do którego post został przeniesiony, co ma zwykle miejsce, ale nie zawsze.
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)


So wrz 25, 2004 13:31

Dołączył(a): Śr maja 21, 2003 16:12
Posty: 656
Post 
"Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził".
Rozumiem Cię Wizzard, iż wycięcie postu, do którego napisania być może się bardzo przykładałeś, bywa przykre. Niezależnie od tego zawsze działamy w jakiś strukturach, które polegają na tym, iż w jakieś hierarchii mając kogoś pod sobą, zawsze jest jeszcze ktoś, kto jest nad nami. Podobnie jest na forum. Forum działa na takich a nie innych zasadach od półtora roku. Składa się ono z uczestników i moderów. Ale nad nami wszystkimi jest jeszcze szef forum, administrator. Dokładnie oni obserwują, co się dzieje na forum i w razie potrzeby reagują. Zdarzyło się już tak, że ktoś przestał być moderem, więc nie jesteśmy nietykalni. Jednakże te przypadki oraz pojedyńcze zażalenia jeszcze nie skłoniły nikogo z szefostwa do tego, iż jest konieczny dokładniejszy regulamin. Jak na razie wystarczające jest to, co zacytowała mrówka i to obowiązuje.
A lekcja pokory każdemu się przyda...


So wrz 25, 2004 13:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Twoja interpretacja odnośnie mojej oceny moderatorow jest nietrafna.
Cytuj:
Niezależnie od tego zawsze działamy w jakiś strukturach, które polegają na tym, iż w jakieś hierarchii mając kogoś pod sobą, zawsze jest jeszcze ktoś, kto jest nad nami. Podobnie jest na forum.

Mimo tego iż ktoś stoi zawsze nade mną w hierarchi to demokracja ma to do siebie , ze mogę mieć wlasny poglad na daną sprawę i jesli nie podoba mi sie dzialanie jakiejs osoby czy grupy mam prawo by się wypowiedziec.
Cytuj:
Ale nad nami wszystkimi jest jeszcze szef forum, administrator. Dokładnie oni obserwują, co się dzieje na forum i w razie potrzeby reagują.

Zobacz dokladnie jakie pytanie jest w zawarte w ankiecie.
Cytuj:
Zdarzyło się już tak, że ktoś przestał być moderem, więc nie jesteśmy nietykalni

Nie twierdzę , ze jestescie nietykalni. Zreszta ja jak juz wspomnialem nie mam na celu robic tu czystek. Ankiete stworzylem po to by zobaczyc jak oceniają admina i moderatorow userzy.

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


So wrz 25, 2004 15:14
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
A lekcja pokory każdemu się przyda...


Buhahahahahaha....niby gdzie?....na Forum?

Przeciez to NET, a nie REAL....i prosze nie mylic tych dwoch rzeczy

Niepotrzebne "bzdryngolenie"...........od poltora roku nie powstal zaden regulamin i nie powstanie, bo takiej mozliwosci nie ma.
Moze tylko powstac szkielet regulaminu, ale nic scislego.
Gdyby ktos sie pokusil na stworzenie takowego, to i tak trzebaby go co jakis czas weryfikowac. Z prostego wzgledu.........Forum sie caly czas rozwija i jest stosunkowo mlode..
Za 10 lat....bedzie sie mozna pokusic na cos konkretnego. Na razie to tylko kolejna niepotrzebna dyskusja, ktora za kilka dni "zagubi sie" gdzies posrod innych tematow i nikt o niej nie bedzie pamietal...........az znow za kilka miesiecy ktos zalozy podobny topic.


pozdrowka :D


So wrz 25, 2004 17:16
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
Belizariusz napisał(a):
Buhahahahahaha....niby gdzie?....na Forum?

Przeciez to NET, a nie REAL....i prosze nie mylic tych dwoch rzeczy

Nie rozumiem Beli :? Wobec tego myślisz, że w necie nie można uczyć się pokory, że takie lekcje są tu niemożliwe? Chyba sobie żartujesz :D Przecież tu na forum rozmawia się z ludźmi a nie z nickami, a to, że w takiej formie to nie ma nic do rzeczy. Jest to więc doskonałą okazją do uczenia się pokory. Jedno nie wyklucza drugiego :)

To tak na marginesie, niezgodnie z tematem ;)

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


So wrz 25, 2004 18:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL