Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 6:42



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Niech moderatorzy ocenią 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 18:45
Posty: 156
Post 
Dodam tez, ze reklama i to w sensie pozytywnym,jest tutaj bardzo skuteczna, szczegolnie jesli sie okaze zaineresowanie. Jesli sa tez jakies pytania i problemy, to moderatorzy i administrator, odopwiedza, nawet jesli sie pozniej okazuje,ze to i tak pisze w Faq. Za co tez dziekuje, bo w sumie nie bylo takiego obowiazku by odpowiadac, jesli wszystko jest napisane. :D :)

_________________
Zycie to wielkie i wspaniale plotno, nanies na nie wszelka i mozliwa farbe jaka zdolasz.
(mi autor nieznany)


Wt lip 20, 2004 13:06
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 19, 2003 8:14
Posty: 487
Post 
Elko napisałaś:

Cytuj:
może jako moderator nie powinnam sie wypowiadać w tak delikatnej materii, ale nim zostalam moderatorem, byłam zwykłym userem - i nadal staram sie nim byc


Elko mam pytanie proszę odpowiedz mi , co to znaczy być :
1. moderatorem
2. zwykłym userem
3. jaka jest różnica między niezwykłością moderatora a zwykłością usera
4. w jaki sposób starasz się być zwykłym userem

Bardzo mnie zainteresował taki podział – i myślę, że gdyby zatrzymać się tym jednym Twoim zdaniu, to istotnie coś jednak Alus dostrzegła i wyraziła po swojemu… Chciałbym i ja czegoś się dowiedzieć. :D :o :D
Z tym, co napisałaś poniżej zgadzam się, ponieważ forum tworzą głównie piszący posty. ….
Ale jedno Twoje stwierdzenie :
Cytuj:
że Polacy nie potrafią i nie chcą dyskutować konkretnie


jest również uogólnieniem, takim samym jak „zarzut” Alus dot. forum. :PPPP

Do poszukiwania wiedzy, to forum jedynie może inspirować – trudno zdobywać wiedzę z postów nawet jak temat ciągnie się przez kilka stron. …

Jeśli poziom na forum jest słaby, to też ilość piszących i odwiedzających go będzie malała – niezależnie od zaproponowanych tematów. To jest tak jak z gazetami czy książkami – jak są dobre, to czytelnicy sami oczekują na następną książkę, czy gazety.
Do poszukiwania wiedzy, to forum jedynie może inspirować – trudno zdobywać wiedzę z postów nawet jak temat ciągnie się przez kilka stron. …


Alus, :) przelicz sobie ilość Twoich postów i podziel przez 30 dni czyli miesiąc Twojego pobytu na forum. więc jeśli tu jest ”””elitarny klub dyskusyjny”””, to sama do niego należysz.. … :D :) :D gdyż ilość Twoich postów na to wskazuje. :mruga:
;) :mruga:

Dobrze , że podzieliłaś się swoimi uwagami, bo poza pewną krytyką wskazałaś możliwość zastanowienia się nad metodami, które uatrakcyjnią i zadowolą większość odwiedzających. Mam taką nadzieję :D

Pozdrawiam :3majsie:

_________________
Bóg zna Twoją przeszłość, ofiaruj mu teraźniejszość a On zatroszczy się o twoją przyszłość.


Wt lip 20, 2004 15:49
Zobacz profil
Post 
Larsie

sprawa jest calkowicie prosta......i jestem zdumiony, ze akurat ty nie zalapales tej roznicy. Tymbardziej, ze ja w swoim poscie poruszalem to.

Jestem moderatorem....OK. Nie znaczy to jednak, ze mam rzadzic tutaj w sposob bezwzgledny dyskusja.

Bledy popelnia kazdy i nie jest istotne czy jest moderatorem czy tez zwyklym userem-dyskutantem.
Sprawy usuniecia postu lub tez calkowitego wykluczenia jakiegos usera. To nie decyzja jednego tylko osobnika-moderatora. To decyzja calego grona zarzadzajacego tym Forum.

Posty, ktore ja pisze, pisze jako zwykly user. Jezeli korzystam z "wladzy" moderatorskiej, wtedy to wyraznie zaznaczam. Nigdy nie zdarzylo mi sie usunac jakiegokolwiek postu, ktory bylby niezgodny z moim swiatopogladem i moim patrzeniam na religie. Jedyne posty jaki9e usuwalem, to posty chamskie, obrazliwe i wyjatkowo kretynskie.
Z kazdego usunietego przez siebie postu, jestem gotow sie rozliczyc.

Dlatego, uwzam, ze ta dyskusja jest po to by uwlaczac moderatorom, przez ososby, ktore nie maja zielonego pojecia na czym to polega.

Z najwieksza ochota , oddalbym na miesiac moje moderatorstwo jakiejs innej osobie i z najwieksza rozkosza, krytykowalbym kazde jej poczynania.

Nie ma to jak siedziec z boku i krytykowac innych.,...ach w tym to kazdy jest wspanialy......gorzej gdy taka osoba musialaby podjac jakas konkretna decyzje........wtedy co?........ano ....zazwyczaj NIC

pozdrowka


Wt lip 20, 2004 16:12
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
Cytuj:
Elko mam pytanie proszę odpowiedz mi , co to znaczy być :
1. moderatorem
2. zwykłym userem
3. jaka jest różnica między niezwykłością moderatora a zwykłością usera
4. w jaki sposób starasz się być zwykłym userem


jak dla mnie, to co piszesz larsie to zwykle czepianie sie slowek ;)
i podaj choc jedno moje zdanie, w ktorym napisalam o "niezwyklości moderatorów"...

Cytuj:
Dobrze , że podzieliłaś się swoimi uwagami, bo poza pewną krytyką wskazałaś możliwość zastanowienia się nad metodami, które uatrakcyjnią i zadowolą większość odwiedzających

i jesli mozesz - podaj gdzie konkretnie Aluś wskazała możliwość zastanowienia sie nad metodami, które uatrakcyjnią i zadowolą większość odwiedzających - jakoś mi to umknęło ;)
chyba że też uogólniles swoje wnioski z postu Aluś ;)


Wt lip 20, 2004 16:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
Belizariusz napisał
Cytuj:
Nie ma to jak siedziec z boku i krytykowac innych.,...ach w tym to kazdy jest wspanialy......gorzej gdy taka osoba musialaby podjac jakas konkretna decyzje........wtedy co?........ano ....zazwyczaj NIC

Nie czarujmy się bywanie moderatorem to też nie żadna sztuka ?

A starzy górale powiadają tak
Jak nie potrafis nie pchej się na afis
Pozdrawiam wakacyjnie wszystkich moderatorów, adminów. No i Was userzy którzy fanaberie tych pierwszych musicie znosić!!!!
Pozdrówka


N lip 25, 2004 6:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2004 3:18
Posty: 267
Post 
Zazwyczaj krytykuja ci co nie maja nic do powiedzenia!

Bardzo niesluszne spostrzezenie. Troche do powiedzenia mialem. Agnieszka tez miala. Niestety, Saxon uniemozliwia nam pisanie na tym forum, bo jestesmy niewygodni. To jest zlo. On tego nie rozumie, ale to jest zlo. Przez takie zachowanie ksieza odstraszaja ludzi od wiary. Ludzie w Polsce robia rownanie KK=wiara i, gdy ksiadz zrobic cos nie tak, staja sie ateistami. Prawdziwy ksiadz zrobilby to, co zrobilby Chrystus, a Chrystus nie izolowalby nikogo.

Saxon pisze, ze nie podaje odsylaczy do tekstow, ktore wkleja... Niby ich nie pamieta... To na jakiej podstawie zada tych odsylaczy od innych piszacych??? Za kogo on sie uwaza?

Forum sporo stracilo przez usuniecie Agnieszki. Nie mial Saxon na nia argumentow, to ja wlozyl do satanistow. Wiesz co, Saxon? Daj ludziom pogadac o wierze, a sam idz sie Jezusa zapytac, jak masz glosic Jego chwale...

_________________
Panie Boże! Proszę Cię: spraw, żeby mi się chciało tak bardzo jak mi się nie chce...


Pn sie 02, 2004 1:20
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Jacku i właśnie przez takie zachowanie jakie ty pokazujesz rodzą się oszołomy takie jak Agni. Od tego już tylko jeden krok do nienawiści i całkowitego zatracenia wartości , które powinny być cenne dla kazdego człowieka. Agni będąc tu na forum uważała się za wszystkowiedzącą i mającą zawsze rację. Osądzała wszystkich oprócz siebie. Zarzucała ludziom kłamstwa , obłudę , zakłamanie , a sama wg. mnie jest najbardziej obłudną osoba jaką spotkałem na tym forum. Bardzo dobrze się stało , że została z tego forum wyrzucona uważam , że i tak za długo pozwolono jej tu być. Co do saxona i innych moderatorow na tym forum to ja też mam do nich sporo uwag i nie zgadzam się z nimi bardzo często. Z tego co pamętam to wycięta 4 moje posty. Jednak ja uważam się na tym forum za gościa i jeśli chce tu przebywać to muszę akceptować zasady tu panujące. Jeśli mi się coś nie podoba to staram się rozmawiać ale prywatnie z daną osoba. Jacku w internecie jest mnóstwo poddobnych for i naprawdę nikt cię tu nie trzyma i zamiast co chwila atakować innych na tym forum zmień otoczenie albo zacznij normalnie rozmawiać , a nie rób z siebie kozła ofiarnego. Pozdrawiam

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Pn sie 02, 2004 14:34
Zobacz profil
Post 
Jacku !
Ja złapałem "Agni" kilkakrotnie na dyskusji bez znajomości tematu - w sposób, jaki opisał powyżej Wizard.
Ciebie również kiedyś "przycisnąłem" i próbowałeś się wykręcać -na konec pozostawiłeś post bez odpowiedzi. A poszło o to, że próbowałeś dawać kłam rzetelnym materiałom z "Gościa Niedzielnego", na które się powoływałem - nie mając jakichkolwiek kontrargumentów - oprócz "własnego mniemania" na ten temat... I nikt Cię za to nie wyrzucił z tego forum. POwinno chyba Ci to powiedzieć o tym, jak daleko posunięta jest tolerancja na tym forum.
Więcej już tolerancji okazać chyba po prostu - nie można. Chyba, żeby ryzykować rozmycie wszelkich dyskusji - w imię tolerancji dla jednej lub małej garstki osób ...

Jeżeli chcecie "ateizować" - to nie tymi metodami, Jacku ... :(
Trzymajcie się przynajmniej jakichś podstawowych zasad ...


Pn sie 02, 2004 17:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2004 3:18
Posty: 267
Post 
Jacku i właśnie przez takie zachowanie jakie ty pokazujesz rodzą się oszołomy takie jak Agni.

Nazwanie Agnieszki oszolemem jest obraza. Brakuje Ci kultury mlody czlowieku. Tego Cie uczyli na lekcji religii? Gratuluje.

_________________
Panie Boże! Proszę Cię: spraw, żeby mi się chciało tak bardzo jak mi się nie chce...


Śr sie 04, 2004 23:11
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2004 3:18
Posty: 267
Post 
Ciebie również kiedyś "przycisnąłem" i próbowałeś się wykręcać -na konec pozostawiłeś post bez odpowiedzi.

Nie wiem do czego pijesz. Ale skoro gdzies mnie przycisnales, to Ci fantazji burzyl nie bede. Niech ma.

Nie jestem ateista wiec wypraszam sobie.

A zreszta... Niech Wam Bozia rozumu doda... Trzymajcie sie.

_________________
Panie Boże! Proszę Cię: spraw, żeby mi się chciało tak bardzo jak mi się nie chce...


Śr sie 04, 2004 23:18
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Cytuj:
Nazwanie Agnieszki oszolemem jest obraza. Brakuje Ci kultury mlody czlowieku. Tego Cie uczyli na lekcji religii? Gratuluje.

Nazwanie Agnieszki czy jak tam ona sie zwie oszołomem jest prawdą i naprawdę niewielu rzeczy na świecie jestem pewien jak to. Co do kultury to oczywiście , że mi jej brakuje ale jak słusznie zauważyłeś jestem mlodym człowiekiem więc mam szanse te braki powoli uzupełniać czego tobie i wszystkim proponuje.

Cytuj:
A zreszta... Niech Wam Bozia rozumu doda... Trzymajcie sie.

Nawzajem dobry człowieku .

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Śr sie 04, 2004 23:42
Zobacz profil
Post 
Nie wypada mi nic innego, tylko odświeżyć Ci pamięc:
Odpisałeś mi na mój argument"
JacekN napisał(a):
KrK jest bezpośrednim kontynuatorem nauki Chrystusa - podziały nastąpiły w zasadzie przez odejście od tego poszczególnych odłamów Chrześcijan właśnie z tego "pnia".
Tak Ci powiedzial jakis autorytet czy sama to wymyslilas? :)


(cytat z Twojego postu viewtopic.php?p=20043#20043 - proszę o przeczytanie całości

Dałem Ci na ten post odpowiedź: viewtopic.php?p=20244#20244 - powołując się na materiały z "GN"
Po czym:
Ponaglałem Cię w liście : viewtopic.php?p=20383#20383
oraz: viewtopic.php?p=20485#20485
viewtopic.php?p=20517#20517
Twoja odpowieź brmiała:
JacekN napisał(a):
ddv, propaganda jest taka, ze chwali swojego sponsora. :) Nie wiem czy jest sens, zebysmy sie sprzeczali o to konkretnymi dowodami. Gdyby to mialo sens, to trzeba by zawolac prawoslawnego, swiadka Jehowy i oczywiscie adwentyste. :) Cos mi sie jednak wydaje, ze spisalibysmy tomy, a do niczego bysmy nie doszli. Poprzestanmy wiec na tym co pisze w tym artykule. Czy nie widzisz jak ludzie odwaznie przeinaczaja nauke Chrystusa? Przeciez ja nie rownam z blotem KK, chwalac Lutra czy prawoslawie... Czuje, ze gdyby Chrystus wrocil teraz na ziemie, to nie bylby zadowolony z kontynuacji jego nauczania. Krytycznie odnioslby sie i do Konstantynopola i do Watykanu. A Ty co sadzisz? Pytam o prawdziwy osad z serca - nie chce odpowiedzi poprawnie politycznej.

list : viewtopic.php?p=20549#20549

viewtopic.php?p=21077#21077
( to ostatni post w temacie - jak do tej pory - mojego zresztą autorstwa. )
Zatem - przedstawiłeś własne "widzimisię zamiast skontrować mnie konretnym materiałem ...
A nie skontrowałeś - bo nie ma rzetelnych materiałów, które by przeczyły faktom, które podałem (sprawdzałem we wszelkich dostępnych mi niezależnych źródłach)
Wolałeś filozofować i przedstawiać własne "widzimisię" ... :(


PS. Jeżeli chodzi o te dane statystyczne dot. religijności w Hiszpanii i td - przestawię Ci je - w owym temacie jeżeli tylko zechcesz ...


Cz sie 05, 2004 14:49
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL