Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 14:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Do pracownikow forum Wiara 
Autor Wiadomość
Post Do pracownikow forum Wiara
Moi drodzy,
Mam do was prosbę , ktorą rozważcie w swoich sumieniach.
1) Zaprzestancie wspierania swiatopoglądu ateistycznego na tym forum
2) Zaprzestancie dyskryminacji katolikow na tym forum
3)Zaprzestancie malostkowej vendetty na ludziach , ktorzy byc moze w ferworze dyskusji dali sie poniesc temperamentowi ale przeciez prezentuja tresci zgodne z dekalogiem i bez obscenizmow
4) Kurczowe trzymanie sie umownego przecież regulamninu prowadzi do arbitralnych baniji , tych ktorzy "nie caluja du*py Panstwu cenzorom".
5) Nie macie , zadnej władzy - więc mniej nabzdyczania sie, wiecej katolickiej pokory oraz więcej poczucia humoru
6) Co do mnie to oczekuje od Was zaprzestania tej waszej chamskiej nagonki na mnie - gdzie tolerujecie każdą napasc na mnie i kazdą agresję przeciwko mnie.
Ządam przywrocenia mi pelnych praw dyskutanta.
Andrew Leonard P. Md PhD
Praktykujący katolik. Obywatel Polski i USA
Ojciec czworga dzieci. Lat 55


N paź 26, 2008 12:46

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Forum to nie państwowa ulica i jego prywatni właściciele mogą wyrzucić kogo chcą. Śmieszne jest gdy banita-recydywista nie akcpetujący tutejszych zasad wysuwa jakieś żądania. Przestań zakładać kolejne konta i spadaj do swoich czworga dzieci, zamiast nahalnie wpychać tu swoją żenującą osobę, której nikt z tu obecnych oglądać nie chce.


N paź 26, 2008 13:02
Zobacz profil
Post 
Poza tym jako członek mensy który ma 167 IQ nie trać czasu na przeciętniaków :-)


N paź 26, 2008 13:11
Post 
czy to chodzi o stanislawa adama?


N paź 26, 2008 13:16

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
dziękuję - już rozważyłem :)

i nie chodzi o Stanisława :)


N paź 26, 2008 13:21
Zobacz profil
Post 
20 Cze 2008, nie. Tu chodzi o Leonarda3, tudzież chyba z 10 innych kont- wszystkie w wątku "banici" w dziale Moderacja. Przy tym gościu SA to wzór zachowania! To jest zupełnie coś innego.


N paź 26, 2008 13:23

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
To jest jakiś chory psychicznie człowiek - wielu miejscach na necie pojawił się jako Leonard3 - na tym forum to już chyba z rok temu. Pamiętam, że gdy przy pierwszych jego postach poszukałem o nim informacji na necie i znalazłem jakiś wpis na blogu przywołujący jego wypowiedzi z forum wyborczej, gdzie się chwalił jakim to jest reproduktorem i że ma 50 cm penisa. :doubt:
Tak jak pisałem, chory człowiek.


N paź 26, 2008 13:33
Zobacz profil
Post 
A nie można go jakoś trwale zablokować? Nie znam się na tym, ale chyba jak ktoś pisze z jednego kompa to można?


N paź 26, 2008 13:36

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Jak ma zmienne IP to nie. Zresztą w sieciach lokalnych czasami wszyscy użytkownicy mają ten sam zewnętrzny adres IP, czyli blokując jego zablokowałoby się wszystkich.


N paź 26, 2008 13:37
Zobacz profil
Post 
A, no to chyba się nie da rzeczywiście. Czyli nie ma żadnego sposobu, a człowiek może sobie zakładać 100 kont do woli?

W takim razie skąd moderacja wie, że to ten sam użytkownik (z ciekawości pytam).


N paź 26, 2008 13:41

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Gościu ma swój specyficzny styl i jest dość monotematyczny.


N paź 26, 2008 13:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Rita napisał(a):
człowiek może sobie zakładać 100 kont do woli?


może - jeśli sprawia mu przyjemność wywalanie po 2-3 postach :)

Rita napisał(a):
skąd moderacja wie, że to ten sam użytkownik (z ciekawości pytam).


nie sądzisz chyba, że moderacja będzie upubliczniać swoje "metody operacyjne" ;) :D

Tym bardziej, że nasz "kolega" przegląda właśnie stronę główną :D


Ostatnio edytowano N paź 26, 2008 13:52 przez saxon, łącznie edytowano 1 raz



N paź 26, 2008 13:50
Zobacz profil
Post 
istnieje cos takiego jak numer IP, można dać bana na cały zakres ip, ale i tak nic to nie da bo trol wejdzie przez proxy, albo znajdzie inny sposób.

pisuje na jednym z wiekszych for nie dotyczącym wiary, pełno tam takich "psówwojny", rozwiązaniem okazoł sie być sie limit, który polegał na tym, że nowo zarejestrowani userzy nie mogli napisać posta przez okres 1 miesiąca.

takie ograniczenie mocno zniecheca troli do tworzenia kont, bo choc narobią kont to i tak nie mogą pisać, a dla moderatorów ułatwienie jest takie, że biorą i banują po ip wszystkie konta (gdy sie już takie zdarzą).


N paź 26, 2008 13:50
Post 
Cytuj:
nie sądzisz chyba, że moderacja będzie upubliczniać swoje "metody operacyjne"

No nie nie, po prostu jeżeli to jest taki "automatyczne" to można by to wykorzystać do zablokowania konta. Ale widzę, że to raczej inaczej działa, że tak powiem manualnie 8) . W takim razie coś mi mówi, że to nie ostatni post Leonarda3...


N paź 26, 2008 13:53

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
prędzej jemu znudzi się wchodzenie niż mnie wycinanie - chociaż poprawka, mnie się znudziło już dawno, tyle, że to mój obowiązek :D


N paź 26, 2008 14:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL