Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 10:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
 Edycja 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lis 21, 2004 21:15
Posty: 70
Post Edycja
Moje pytanie moze nie jest bezpośrednio związane z ludzkimi (albo i nie) ingerencjami w treść moich czy cudzych posótw, jednak nie zauważając forum takiego jak "Forum" czy "Uwagi", musze napisać to tutaj, albo w jakimś innym, zapewne jeszcze mniej odpowiednim miejscu.
Otóż, dlaczego nie można edytować swoich postów? Jest to niesamowite utrudnienie! Osobiście popełniam wiele błędów, które później wymagają korekty, juz nie tyle nawet ortograficznycn co składniowych. Nie wiem w czym edycja własnych wiadomości moze w poprawnym i szybkim funkcjonowaniu serwisu przeszkadzać. Prawde mówiac z podobnym ograniczeniem spotykam się po raz pierwszy, zarówno na polskim jak i zagranicznym forum. Wielokrotnie zamiast pisać dwa posty pod sobą lub czekać na ripostę, można pewne treści dodać poprostu do pierwszego postu, co jest teraz niemożliwe.

Z niecierpliwością czekam na wyjaśnienia. Dziękuje.

_________________
Obrazek
"Łaska Boża jest zbawienna, lecz nie zbawia ona nas bez nas"


Śr lis 24, 2004 17:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Witam

Dyskusja na ten temat toczyła się już tutaj:

viewtopic.php?t=201

Tam również zostały podane argumenty przemawiające za takim stanem rzeczy.
Każde forum rządzi się własnymi zasadami - tutaj między innymi taka została ustalona.

Pozdrawiam


Śr lis 24, 2004 18:01
Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 21, 2004 21:15
Posty: 70
Post 
Ja mimo wszystko ciągle obstaje (dziękuje za odnośnik) przy swojej opinii. Jest to poprostu bezmyślne, każdemu zdarzy się jakaś pomyłka, ot błąd ortograficzny, zjedzona literka, ma chyba prawo to poprawić? Poza tym zadaj pytanie:
Jaki zły wpływ na funkcjonowanie serwisu (tu: sprawy techniczne, treści) ma możliwość edycji SWOICH postów przez użytkowników?

W ostateczności proponowałbym dodanie tej możliwości osobom, które napisały już powiedzmy 50/100 postów i mają odpowiednią rangę.

_________________
Obrazek
"Łaska Boża jest zbawienna, lecz nie zbawia ona nas bez nas"


Śr lis 24, 2004 18:08
Zobacz profil
Post 
Phosius napisał(a):
W ostateczności proponowałbym dodanie tej możliwości osobom, które napisały już powiedzmy 50/100 postów i mają odpowiednią rangę.



A od kiedy to ilość przechodzi w jakość ..? :? Mogę napisać kilkadziesiąt postów w jeden dzień grając w kółko w trzy słowa :-D

A jeżeli ktoś nawet pisze dobrze ( =mądrze), nie mamy gwarancji, że nie zmieni stylu wypowiedzi po nadaniu mu takich uprawnień - wg mnie obecne zasady są jasne , dobre ... i sprawiedliwe. Bo sprawiedliwie, też nie znaczy równo. :D


Pn gru 27, 2004 15:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
jesli chodzi o edycje postow... uwazam ze powinno zostac tak jak jest, z tym ze przeciez zanim sie wysle tekst na forum mozna zrobic podglad wtedy mopzna zauwazyc ewentua;ne bledy... innej opcji bym nie przewidywala

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Śr gru 29, 2004 16:58
Zobacz profil

Dołączył(a): So sty 15, 2005 11:24
Posty: 6
Post 
Nie mam złudzeń, że mój głos cokolwiek zmieni w tej materii, jednak dla porządku i "spokojności sumienia", chciałbym opowiedzieć się za możliwością edycji własnych postów. :)

_________________
"Piętnujcie zło nie żywiąc nienawiści, nienawiść bowiem jest przyczyną zła" (Bertold Brecht)
http://www.mormoni.pl/


N sty 16, 2005 21:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 08, 2004 23:56
Posty: 573
Post 
JA rowniez jestem za edycja swoich postow :D

_________________
Obrazek


Pn sty 17, 2005 2:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
No wiecie co ... właśnie zauważyłem, że nie można eedytować postów :shock: Duuuży minus dla tego forum

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Pn sty 17, 2005 15:24
Zobacz profil
Post 
Hmmmmmm


...a skad ty sie wziałes ? ...Skoro po 3 (słownie trzech) postach, wydajesz tak "wnikliwa" ocene Forum?

Napisałes 3 posty...... a ile przeczytałeś? 6?


Pn sty 17, 2005 17:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
Belizariusz napisał(a):
Hmmmmmm
...a skad ty sie wziałes ?

Nie potrafisz czytać ? Z Raju ...

Belizariusz napisał(a):
...Skoro po 3 (słownie trzech) postach, wydajesz tak "wnikliwa" ocene Forum?

Gdzie ty zauważyłeś jakąś "ocenę forum", człowieku ? Forum dostało ode mnie "minus" za brak edycji postów. To wszystko.

Belizariusz napisał(a):
Napisałes 3 posty...... a ile przeczytałeś? 6?

A co ma do tego ilość napisanych lub przeczytanych postów ? Jeśli jest tutaj więcej tobie podobnych, to współczuję.

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Wt sty 18, 2005 10:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 12, 2004 7:42
Posty: 320
Post 
Ziobro, tu tylko tacy sie ostali :x , reszta nieprawomyslnych juz uciekla :clever:

_________________
słowa są dla mnie ważne, jestem w połowie drogi:)))Obrazek


Wt sty 18, 2005 21:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Agatka napisał(a):
Ziobro, tu tylko tacy sie ostali :x , reszta nieprawomyslnych juz uciekla :clever:


To znaczy jacy? :D

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Wt sty 18, 2005 21:28
Zobacz profil
Post 
Na przykłąd :
Agatka i salcie

Wieczne marudy, które juz 10 razy rezygnowały z tego Forum....a mimo wszystko wracaja po to by wbijac szpile.......

Jakies nieslowne te kobitki.....


Wt sty 18, 2005 21:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 15:31
Posty: 111
Post 
W sprawie edycji postów chciałabym powiedzieć, że to czy można je edytować, czy nie, jest mi kompletnie obojętne.
W sprawie mechanizmów obronnych Belizariusza chciałabym powiedzieć, że tym razem jest to projekcja.


Śr sty 26, 2005 22:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL