Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 13:42



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
 Pytania do moderatora 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Pytania do moderatora
Pewnie tak ze np ja nie siedzę tu non stop. Zanim zdążyłem doczytać do końca kawałek tej dyskusji musiałem wyjść z domu. Teraz też nie za bardzo wiem czy karać wszystkich za prowokowanie klotni czy upomnieć.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Śr kwi 15, 2015 16:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 19, 2015 13:00
Posty: 80
Post Re: Pytania do moderatora
Dlaczego mój temat o tym, że matka próbuje mnie zamknąć w szpitalu został dwukrotnie usunięty czyżby moderatorzy mają w tym jakiś cel, żeby nie pozwalać mi pisać o tym jak bezprawnie trafiam do szpitala i pod groźbą hospitalizacji zmusza się mnie do leczenia? No bo dlaczego mieliby by usuwać dwukrotnie temat, który nie łamie regulaminu?

_________________
http://mateuszhandzlik.blog.pl/


Śr sie 05, 2015 21:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Pytania do moderatora
Powiem Ci tyle co sam się mogę domyśleć, a niedługo odpowie zapewne moderator cenzor. Otóż moderator nie po to usuwa temat, abyś na nowo go wkleił. Chyba że bardzo chcesz popsuć humor moderatora i zmusić go do dalszych kroków. Osobiście podziwiam wiarę w to że nikt nowego starego tematu nie zauważy.

Po drugie umieszczanie na publicznym forum tego typu danych jest co najmniej nieodpowiedzialne. Brakuje tylko żebyś zeskanował swój dowód. Daj pesel i nr dowodu, a ktoś chętnie weźmie na Ciebie porządną pożyczkę w parabanku.

Nie trudno się domyśleć że forum nie jest miejscem od roztrząsania tego typu spraw. Jeśli masz problem to dzwonisz do skutku na policję, telefony zaufania itp. Pisanie tutaj... zupełnie bez sensu. Myślisz że ktokolwiek nawet jeśli byłby w stanie coś zrobić, zrobi to bo tak piszesz? Nikt nie wie jaka jest sytuacja, ani kto ma tu rację. To naprawdę nie jest konfesjonał, poradnia, telefon zaufania, encyklopedia jak się coraz większej liczbie ludzi wydaje, ale forum dyskusyjne.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Śr sie 05, 2015 21:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 19, 2015 13:00
Posty: 80
Post Re: Pytania do moderatora
Jeżeli to forum dyskusyjne to nie rozumiem dlaczego bawisz się w cenzora, który nie pozwala na dyskusje i przeczy tym samym idei forum. Uważanie, że gdybym podał te dane to bym się naraził jest faktem, ale ja tych danych nie podałem. Więc wytłumacz mi co było złego w tym wątku poza tym, że podważam intencje moich rodziców i kompetencje lekarzy, bo tobie to chyba nie odpowiada. Dlaczego nie na drodze dyskusji w temacie udowodnisz mi, że nie mam racji tylko po prostu kończysz temat zamykając go uważając, że masz racje za nim mi ją udowodniłeś?

_________________
http://mateuszhandzlik.blog.pl/


Śr sie 05, 2015 22:07
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Pytania do moderatora
A tak właściwie to co by miało Cię przekonać, że jednak jesteś chory?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr sie 05, 2015 22:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 19, 2015 13:00
Posty: 80
Post Re: Pytania do moderatora
Gdybym umiał kłamać.

_________________
http://mateuszhandzlik.blog.pl/


Śr sie 05, 2015 22:17
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Pytania do moderatora
Każdy zdrowy człowiek umie kłamać. Nie ma żadnej takiej możliwości, aby nie potrafił.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr sie 05, 2015 22:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 19, 2015 13:00
Posty: 80
Post Re: Pytania do moderatora
Twój post a raczej wniosek jaki z niego wynika prowadzi do konkluzji, że ludzie chorzy nie kłamią. Który jest błedny. Dlatego można twierdzić, że twoj wniosek również.

_________________
http://mateuszhandzlik.blog.pl/


Śr sie 05, 2015 22:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Pytania do moderatora
Po pierwsze, z pierwszego zdania wynika że nie ja pierwszy usunąłem wiadomość. Po drugie to bzdura - nie ma tu żadnego tematu do dyskusji. Po trzecie, nie mamy możliwości oceny kto jest tu kim, kto robi coś źle, kto mówi prawdę. Zresztą zwykła uczciwość wymaga aby nie sugerować się zdaniem jednej osoby.
Osoba która twierdzi że nie umie kłamać, sama z góry sugeruje że coś nie gra i nie jest osobą albo prawdomówną celowo, albo coś tam jednak nie gra. Nie nam oceniać, nie mamy ku temu podstaw. Podobnie nie ma podstaw aby wywlekać takie sprawy na publicznym forum. Nad czym ma tu być dyskusja? W tym wypadku postanowienia moderatora są zupełnie słuszne i nie ma z nimi żadnej dyskusji.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Śr sie 05, 2015 22:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 19, 2015 13:00
Posty: 80
Post Re: Pytania do moderatora
Dyskusja miała by na celu zadawania rzeczowych pytań, które by miały pomóc ustalić fakty i wyciągnąć wnioski, które ty wyciągasz bez tych pytań.

_________________
http://mateuszhandzlik.blog.pl/


Śr sie 05, 2015 22:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Pytania do moderatora
My nie mamy potrzeby ustalać żadnych faktów, o czym zresztą pisałem że w takim kształcie nie jest nawet możliwe. Sam fakt że wywlekasz takie sprawy na forum dyskusyjnym i właściwie nie wiem czego oczekujesz, już zapala czerwoną lampkę. Dla mnie sprawa zakończona.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Śr sie 05, 2015 23:10
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Pytania do moderatora
NieUmiemKlamac1 napisał(a):
Twój post a raczej wniosek jaki z niego wynika prowadzi do konkluzji, że ludzie chorzy nie kłamią. Który jest błedny. Dlatego można twierdzić, że twoj wniosek również.

Z mojej wypowiedzi wcale taki wniosek nie wynika. Są różne choroby i różni ludzie. Przypadek, że ktoś nie potrafi skłamać, to coś bardzo rzadkiego. Z pewnością większość chorych nie ma z tym problemów. Natomiast zdrowi ludzie zawsze są w stanie skłamać, bo niby czemu nie?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr sie 05, 2015 23:16
Zobacz profil
Post Re: Pytania do moderatora
NieUmiemKlamac1 napisał(a):
Dlaczego mój temat o tym, że matka próbuje mnie zamknąć w szpitalu został dwukrotnie usunięty czyżby moderatorzy mają w tym jakiś cel, żeby nie pozwalać mi pisać o tym jak bezprawnie trafiam do szpitala i pod groźbą hospitalizacji zmusza się mnie do leczenia? No bo dlaczego mieliby by usuwać dwukrotnie temat, który nie łamie regulaminu?

Forum nie jest miejscem na tego typu tematy. Wszelkie naruszenia prawa należy zgłaszać do odpowiednich służb (policja, prokurator), a nie na forum portalu wiara.pl

EOT.


Cz sie 06, 2015 8:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 19, 2015 13:00
Posty: 80
Post Re: Pytania do moderatora
Ja niczego nie zgłaszam. Po prostu założyłem temat o tym jak matka próbuje mnie zamknąć w szpitalu psychaitrycznym i chciałem zapoczątkować dyskusje na temat psychiatrii represyjnej https://pl.wikipedia.org/wiki/Psychiatr ... jna_w_ZSRR, która nie jest tylko pieśnią przeszłości o czym choćby świadczy ta historia - http://natemat.pl/132196,nieslusznie-pr ... czyli-mnie.

Gdyby ten pan chciał wyjaśnić sprawę za pośrednictwem prokuratury,a nie mediów, to myślisz, że by ją wyjaśnił?

Jesteście żałośni i obleśni, bo nawet nie potraficie uzasadnić odpowiednio dlaczego temat został zamknięty, a to co robicie świadczy, że celowo zamykacie mi usta.

_________________
http://mateuszhandzlik.blog.pl/


Cz sie 06, 2015 11:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Pytania do moderatora
EOT.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz sie 06, 2015 12:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL