Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 3:17



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
 Dlaczego kasujecie posty? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 15:28
Posty: 5
Post Dlaczego kasujecie posty?
Forum jest miejscem przenaczonym na dyskusję, dlatego nie rozumiem dlaczego kasuje się posty, które nikogo nie obrażają, są pisane na temat ale wyrażają odmienne zdanie niż to "właściwe jedynie słuszne"? Moderatorzy powołują się na regulamin.. Po co ta cenzura?


Pn maja 18, 2009 23:13
Zobacz profil
zbanowany na stałe

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 11:06
Posty: 561
Post 
Porządek utrzymuje świat! A ludzi...BAT!

Wytłumaczenie jest proste: By nie było bałaganu.
To Forum specyficzne z określonymi zasadami, skoro ktoś się tutaj zalogował to zaakceptował regulamin. Jeżeli mimo to mu sie nie podoba, to droga wolna.
Zawsze można pójść na onet, wp, interię itp. Tylko, ze tam też istnieje moderacja i cenzura.

_________________
Właściciele agencji towarzyskiej tym się różnią od polityków, że posiadają
umiejętność ogarnięcia bur..lu.


Wt maja 19, 2009 9:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 15:28
Posty: 5
Post 
eu_geniusz napisał(a):
Porządek utrzymuje świat! A ludzi...BAT!

Wytłumaczenie jest proste: By nie było bałaganu.
To Forum specyficzne z określonymi zasadami, skoro ktoś się tutaj zalogował to zaakceptował regulamin. Jeżeli mimo to mu sie nie podoba, to droga wolna.
Zawsze można pójść na onet, wp, interię itp. Tylko, ze tam też istnieje moderacja i cenzura.
A to ciekawe.. Moderator może przecież przenieść dany post do właściewgo tematu informując przy tym autora, zamiast tego kasuje się posta bez słowa. O jakim bałaganie piszesz? moj post dotyczący masturbacji został skasowany mimo, że temat właśnie tego dotyczył.


Wt maja 19, 2009 10:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 22:30
Posty: 1191
Post 
Najlepiej jak napiszesz do danego moderatora (tego, który opiekuje się konkretnym działem) z prośbą o słowo komentarza ;)

_________________
O Tobie mówi serce moje;
szukaj Jego oblicza...


Wt maja 19, 2009 15:36
Zobacz profil
Post 
gnu napisał(a):
eu_geniusz napisał(a):
Porządek utrzymuje świat! A ludzi...BAT!

Wytłumaczenie jest proste: By nie było bałaganu.
To Forum specyficzne z określonymi zasadami, skoro ktoś się tutaj zalogował to zaakceptował regulamin. Jeżeli mimo to mu sie nie podoba, to droga wolna.
Zawsze można pójść na onet, wp, interię itp. Tylko, ze tam też istnieje moderacja i cenzura.
A to ciekawe.. Moderator może przecież przenieść dany post do właściewgo tematu informując przy tym autora, zamiast tego kasuje się posta bez słowa. O jakim bałaganie piszesz? moj post dotyczący masturbacji został skasowany mimo, że temat właśnie tego dotyczył.


A ile byłbyś gotów płacić składki miesięcznej na pensję dla moderatora za wstawianie tam gdzie trzeba tego, co źle wstawiłeś przez własne niechlujstwo?


Wt maja 19, 2009 17:01
Post 
W takim razie to nie jest forum.

Forum internetowe (wikipedia):
Cytuj:
forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach


a tutaj co? przesiewane są informacje, które się nie podobają. Nikt nie może dzielić się własnym zdaniem jeżeli jest inne niz to jedyne sluszne.

Pełna cenzura.

Nie macie prawa nazywać tego forum.
Zmieńcie nazwę na "cenzurowane pogadanki o wierze"

Życze powrotu do normalności.[/b]


Wt maja 19, 2009 18:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
hehehe czytaj ze zrozumieniem hehehe
Cytuj:
forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Wt maja 19, 2009 19:04
Zobacz profil
Post 
zielona_mrowka zainteresowania tutaj wszycy mają podobne. "Forum" dotyczy tematu wiary. Nie ma to nic do rzeczy.

Ale jak sie nie ma argumentow to się odwraca kota ogonem, czyż nie zielona mrówko?


Wt maja 19, 2009 19:11

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 15:28
Posty: 5
Post 
Jakie niechlujstwo? w temacie dotyczącym masturbacji napisałem, że nie zgazam się z wyrażanymi w nim poglądami. Mój post w 100% odnosił się do tematu. Tymczasem jakiś "inkwizytor" skasował moje 2 posty tylko dlatego, że miałem inne zdanie. Czy jakby w jakimś temacie twierdzono, że Ziemia jest płaska napisałbym, że się z tym nie zgadzam, moj post również zostałby skasowany? Proszę nie zasłaniać się regulaminem. Jeśli nie chcecie,żeby na tym forum toczyła się prawdziwa dyskusja na ważne tematy to po co to forum?


Wt maja 19, 2009 20:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Na 37 działów na forum, w trzech obowiązują szczególne zasady. Temat był w jednym z nich, czyli "Żyć wiarą"

Cytuj:
Żyć wiarą to dział, w którym jest miejsce na dzielenie się swoją wiarą katolicką, jej przeżywaniem na co dzień i związanymi z tym radościami, a także trudnościami.

Dlatego, wszelkie uwagi krytyczne, jak również polemika osób niewierzących są nie na miejscu i będą konsekwentnie usuwane.


Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania i ponoszenia konsekwencji. Więc może lepiej najpierw zorientować się gdzie się jest i jakie obowiązują zasady niż się rzucać?


Wt maja 19, 2009 20:45
Zobacz profil
Post 
gnu napisał(a):
Jakie niechlujstwo? w temacie dotyczącym masturbacji napisałem, że nie zgazam się z wyrażanymi w nim poglądami. Mój post w 100% odnosił się do tematu. Tymczasem jakiś "inkwizytor" skasował moje 2 posty tylko dlatego, że miałem inne zdanie. Czy jakby w jakimś temacie twierdzono, że Ziemia jest płaska napisałbym, że się z tym nie zgadzam, moj post również zostałby skasowany? Proszę nie zasłaniać się regulaminem. Jeśli nie chcecie,żeby na tym forum toczyła się prawdziwa dyskusja na ważne tematy to po co to forum?


Ciekawe fora tworzą ludzie, kiedy oni się przenoszą, nawet najciekawsze forum blednie. Podobnie jest z tym forum, kiedyś mi się podobało, teraz uważam, że straciło swój blask po odejściu "starej gwardii".
W każdym razie na każdym forum są ludzie-spadochroniarze, którzy swój występ zaczynają i kończą na rzucaniu się, że ma miejsce inkwizycja. Takie zachowanie jest chyba zjawiskiem nieuniknionym. Idź więc człowieku ze swymi argumentami w krzaki, bo póki co występowanie tych argumentów w przyrodzie opisuje zwykła statystyka. Jak możesz w ogóle obiektywnie oceniać cokolwiek w tak krótkim czasie i tak pobieżnie. Nie zawracaj głowy takimi banałami. Jestem tu od 5 lat, widziałem wszystko, znam słabsze i silniejsze strony tego własnie forum światopoglądowego. Mam porównanie z innymi forami o innej opcji światopoglądowej. Tak naprawdę na żadnym forum nie ma inkwizycji (za wyjątkiem pewnego wyjątku gdzie moderatorzy naprawdę usuwają posty niezgodne z ich opcją). Te całe gadanie o cenzurze to zwykłe pitolenie. W praktyce i tak jacyś ludzie muszą jakoś jakiegoś porządku pilnować. A że na forum zarejestrować się jest łatwo, ale regulaminu się nie czyta (sam nie czytam), to automatycznie rodzi to konflikty. Mówię Ci gościu - idź w krzaki ze swoimi problemami, że ktoś Cię cenzuruje. Przejrzyj po prostu pierwsze 4. działy tego forum i poczytaj zacięte dyskusje na linii religia/ateizm i pomyśl czy na forum gdzie mają one miejsce, rzeczywiście mody kierują się prymitywnym ograniczaniem wolności słowa.


Wt maja 19, 2009 21:21

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 15:28
Posty: 5
Post 
No dobra.. powiedz mi tylko jaki ma sens prowadzenie wątku, w którym z góry zakłada się kasowanie postów o odmiennym zdaniu?ja takiego sensu nie widzę


Wt maja 19, 2009 21:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Dlatego, że katolicy też mają prawo na założonym przez siebie forum mieć miejsce gdzie będą mogli porozmawiać o problemach swojej wiary między sobą, bez wtrącających się co chwila w rozmowę i piszących, że to głupie, niepoważne itp itd. - na forum są 34 inne działy, w których można wyrażać swoje poglądy.


Wt maja 19, 2009 21:31
Zobacz profil
zbanowany na stałe

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 11:06
Posty: 561
Post 
gnu napisał(a):
No dobra.. powiedz mi tylko jaki ma sens prowadzenie wątku, w którym z góry zakłada się kasowanie postów o odmiennym zdaniu?ja takiego sensu nie widzę


Tyle postów tłmaczenia, a ty nadal nie rozumiesz.
Przeczytaj wszystko jeszcze raz i naprawdę sie postaraj.
No i pozwól, ze powtórze słowa PTR-a - Nie pitol... :D

_________________
Właściciele agencji towarzyskiej tym się różnią od polityków, że posiadają
umiejętność ogarnięcia bur..lu.


Śr maja 20, 2009 9:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL