Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 9:44



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Biada gorszycielom pośród nas - donos. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:36
Posty: 2041
Post 
Kamyk fajna była imprezka :-D :D Foty pierwsza klasa:)
Dobrze że ja nic nie publikuję (zdjęc z imprezek znaczy się)
Przypominam że hektolitr to 100 litrów. Trudno raczej zmieścić tą ilosć w półlitrowym kuflu. Tudzież w widocznym na innej fotce kieliszeczku napełnianym precyzyjnie przez niewątpliwie póki co trzeźwego moderatora :-D
Trudno też wypić 100 litrów płynu- chyba że przez pól roku....
Platon może się zdziwisz ale zdecydowana wiekszosć tu obecnych chrześcijan jak sądze dobrze się bawi na towarzyskich imprezkach.

_________________
Ania


N cze 07, 2009 21:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
No to wyjaśnijmy na początek tę sprawę:

Platon napisał(a):
saxon napisał(a):
Po trzecie - skoro już autor wątku powołuje się na Pismo Święte, to powinien pamiętać o:
Gdy brat twój zgrzeszy, idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa. Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik! (Mt 18,15-17)
Wątpię, żeby autor tematu spełnił dwa pierwsze warunki - w każdym razie przed napisaniem o tym publicznie z administracją forum się nie kontaktował.

Twoja wiara w ludzi jest niebezpiecznie niska. Tak się składa, że pisałem do tej osoby i nie uzyskałem odpowiedzi.



Kamyk napisał(a):
Cytuj:
Twoja wiara w ludzi jest niebezpiecznie niska. Tak się składa, że pisałem do tej osoby i nie uzyskałem odpowiedzi

Jeśli piszesz o mnie to:

Jest to nieprawda. Nigdy do mnie nie napisałeś w sprawie żadnego zdjęcia. Dostałem od Ciebie jedno PW, z którego treści nie wynika absolutnie nic. Akcja ze zdjęciami była niezła, ale teraz to już jest zwykłe kłamstwo, a na to nie pozwolę


Platon - poproszę zatem o wklejenie screena z tą wiadomością do Kamyka.


N cze 07, 2009 21:35
Zobacz profil
Post 
w tej wiadomości zwróciłem się z zapytaniem, dlaczgo moderator nie pozwolił mi tropić grzechu na tym forum i wzywać do nawrócenia. Kamyk nic nie odpowiedział, więc wytropiłem jego...


N cze 07, 2009 21:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 19, 2005 9:35
Posty: 365
Post 
Cytuj:
Te moherowe berety modlą się za Ciebie, dlatego w Polsce geje jeszcze NiE zwyciężyły!

A wiesz że urojenia to choroba? W twoim wypadku urojenia na temat homoseksualizmu. U Kamyka. Wszystko ci się kojarzy widzę ;-)
Cytuj:
]
Czyśbyś próbował zamaskowanych ataków ad persona, lękasz się merytorycznego starcia? Słabo bracie, słabo... (zupełnie jak Epikuros)

Ty nawet nie rozumiesz co to atak "ad personam" . Ja cie tylko zakwalifikowałem do określonego typu ludzi(słusznie jak widzę)
Wytłumacze jak dziecku:
W zdjęciach nie ma NIC NIESTOSOWNEGO,A JUŻ ZWŁASZCZA NIE MA W NICH PODTEKSTU SEKSUALNEGO.
Cytuj:
To wykorzystywanie alkoholu do siania fermentu.

Co? Możesz jaśniej? ;-)

Cytuj:
Sugerujesz, że Jezus się upijał tak, by miec kaca? Poza tym ta przypowieść ma służyć wyjaśnieniu głównie pozycji Maryjii w Kościele, nie zaś uzasadnieniu spożywania alkoholu i afiszowania się tym w miejscu publicznym.

A niby czemu miałby się tak nie napić? BYŁ CZŁOWIEKIEM , to prawda wiary ( oprócz tego ze i Bogiem) . A reakcja ludzkiego organizmu na alkohol jest kac. na pewno nie siedział tam o suchym gardle , nie smęcił jak ty i nie prawił dziwnych kawałków o moralnosci , tez jak ty. tylko sie bawił. Po to są wesela. A co do Maryi to widze że masz jakies nowe interprtacje, rodem z Torunia pewnie ....

_________________
"Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające".
Julian Tuwim


N cze 07, 2009 21:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Platon - czyli pisząc, że nie zwróciłeś Mu uwagi prywatnie miałem rację - i po mojej prośbie o screen wyszła manipulacja faktami z Twojej strony.

Coraz mniej mi się to podoba....


Ostatnio edytowano N cze 07, 2009 21:53 przez saxon, łącznie edytowano 1 raz



N cze 07, 2009 21:51
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Platon napisał(a):
w tej wiadomości zwróciłem się z zapytaniem, dlaczgo moderator nie pozwolił mi tropić grzechu na tym forum i wzywać do nawrócenia. Kamyk nic nie odpowiedział, więc wytropiłem jego...

Jeśli coś takiego wysłałeś - w co nie wierzę - to ja i tak nie dostałem


N cze 07, 2009 21:55
Zobacz profil
Post 
saxon napisał(a):
Platon - czyli pisząc, że nie zwróciłeś Mu uwagi prywatnie miałem rację - i po mojej prośbie o screen wyszła manipulacja faktami z Twojej strony.

Coraz mniej mi się to podoba....


Dość tej zasłony dymnej, poruszyłem tu poważny problem zgorszenia, a Ty się czepiasz dokładnego tekstu prywatnej wiadomoći. Nie chcę tego porównywać do masońskiej pomiędzy moderatorami.


N cze 07, 2009 21:58

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
i na tym myślę zakończymy


N cze 07, 2009 21:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 19, 2005 9:35
Posty: 365
Post 
KAMYKU,wojenka z moderatorem" bo nie pozwolił tropić zgorszenia" to jeden z największych absurdów jakie widziałem w życiu w necie , a netu używam od zarania jego historii w Polsce. Na początku to było śmieszne , ale teraz robi się straszne. I zaczynam się martwic o stan psychiczny człowieka który wypisuje takie rzeczy... Ktoś tu naskoczył na mnie kiedyś za używanie określenia "wściekły moher". Ale Platon to taki właśnie przypadek.
Postuluję zamkniecie wątku.

_________________
"Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające".
Julian Tuwim


N cze 07, 2009 22:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Platon zbanowany - temat zamykam.


N cze 07, 2009 22:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL