Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 16:37



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 O co tu chodzi ? [Skarga na moderatora WIST] 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post 
Rozumiem Crosis i dziękuje za dobre słowo. Chciałbym aby było jednak jasne że ja nie uważam się za osobę która wszystko robi super. Nie mówię że jestem dumny z każdego słowa które napisałem, jednak warto czasem wczuć się w rolę moderatora. Inna sprawa że niektórzy tutaj czepiają się słówek, chyba raczej złośliwie, miast pomagać w oczyszczaniu tego forum z osób które wprowadzają nieporządek. Jeszcze inna sprawa że to jest czasem kwestia osobistych odczuć, bo słowa burak używam niezmiernie rzadko, a psychicznie chory gdy widzę znamiona tego typu stanu umysłu.

Ano trójkąt tak, kojarzę, ciekawa okolica podobno :)

_________________
Pozdrawiam
WIST


N lip 05, 2009 20:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
1. Prosimy o korzystanie z wyszukiwarki tematów. Nie sposób rozmawiać o tym samym w kilku wątkach, rozmowy w stylu "w innym temacie napisałem, tu przeklejam" nie mają sensu.

2. Jeśli temat został zamknięty, a jego autor uważa, że dotyczy czego innego, niż istniejące dotąd wątki, najprościej napisać PW do moderatora działu. Zablokowany temat daje się odblokować, a żaden moderator czy admin nie jest nieomylny. To uwaga teoretyczna, bo wspomnianym tematom się nie przyglądałam.

Chciałam jednak zauważyć, że jeśli w temacie pokrewnym jakieś zagadnienie nie zostało uwzględnione, to można go poszerzyć. Tematy mają to do siebie że ewoluują i kolejne osoby rozwijają je w różnych kierunkach. Uważam, że to lepsza forma, niż zakładanie oddzielnego do każdego wątku.

3. Słowo "burak" w odniesieniu do człowieka uważam za obraźliwe. Podobnie jak słowo "kretyn". Nie wydaje mi się, żeby można było obrażać kogokolwiek. Nawet tych, którzy nas obrażają czy nie prezentują w postach specjalnie wysokiego poziomu umysłowego...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N lip 05, 2009 23:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL