Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 13:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 za duzo dzialow 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lis 12, 2004 21:57
Posty: 2184
Post za duzo dzialow
Zamiast tworzyc nowe dzialy proponowalbym zlaczyc kilka w jeden, ulatwia to szukanie tematow, informacji i odpowiedzi. Nie mowie ze zaraz 5 jak na katoliku, to moze troche za malo, ale tu jest zdecydowanie za duzo.


N sty 09, 2005 17:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
hmm... wiking a czego za duzo?

Jesli chodzi o wyszukiwanie jakiejs informacji to polecam wyszukiwarke na forum >> search.php << dziala naprawde dobrze, a znalezienie danego postu nie trwa dlugo.

To duze forum, wiele osob sie wypowiada, chyba mnogosc dzialow raczej jest tutaj zaleta.

Pozdrawiam :)

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


N sty 09, 2005 19:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 16, 2005 21:02
Posty: 220
Post 
mróweczko- no nie wiem
Ja również uważam, że jest tu za dużo działow, no ale to moje zdanie:)
Ale ogólnie forum jest ok


Wt sty 18, 2005 11:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sty 20, 2005 9:55
Posty: 91
Lokalizacja: Ateista Materialistyczny
Post 
Ja jestem zaszokowany tak ogromną ilością działów-przecież to bez sesnu tak dużo działów.To chyba foeum z najwiekszą ilością działów w Polsce-rzoumiem trzy,pięć no maksyamlnie dziesięć działów-ale około 30 działów.Przecież to jakiś absurd-chciałbym tu normalnie jakos podyskutowac ale mni jak i wielu moich znajomych odpycha ta niezliczona ilośc działów.Radze to przemyślec-gdyż mogłoby to być ciekawe forum gdyby senswonie ułożone działy i ludzi by nie ogarniało przerażenie widząc tyle działów.Pozdrawiam.


Cz sty 20, 2005 11:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
A ja uważam wprost przeciwnie :)

Im więcej działów tym szybciej znajdę to czego szukam.

Daltego wg mnie bzdurny jest układ forum na 'Katoliku' - mnie właśnie to odstręcza, wszystko razem uwalone na kupę w jednym miejscu - tragedia.

pzdr ;-)

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Cz sty 20, 2005 11:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sty 20, 2005 9:55
Posty: 91
Lokalizacja: Ateista Materialistyczny
Post 
Cytuj:
To duze forum, wiele osob sie wypowiada, chyba mnogosc dzialow raczej jest tutaj zaleta.
Zaletą?przeciez to najwieksza wada tego forum-z dziesięć minut szukałem w gąszczu działów,gdzi jest dział moderacja.Przecież można poprzyklejać niektóre tematy -a nie tworzyć jakieś absurdlane działy,które uniemożliwiają normalną dyskusję.Pozdrawiam.


Cz sty 20, 2005 11:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
bragiel napisał(a):
z dziesięć minut szukałem w gąszczu działów,gdzi jest dział moderacja.


Pogratulować spostrzegawczości :P

pzdr ;-)

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Cz sty 20, 2005 11:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sty 20, 2005 9:55
Posty: 91
Lokalizacja: Ateista Materialistyczny
Post 
Cytuj:
ja uważam wprost przeciwnie

Im więcej działów tym szybciej znajdę to czego szukam.

Daltego wg mnie bzdurny jest układ forum na 'Katoliku' - mnie właśnie to odstręcza, wszystko razem uwalone na kupę w jednym miejscu - tragedia
To powiedz mi dlaczego na Katoliku jest ponad 3tyś uzytkowników a tu około 1tyś.Zobacz ile osób sie wypowiada na forum Katolika a ile tutaj.To forum bz wątpienia bije rekord świata w ilości działów.Pozdrawiam.


Cz sty 20, 2005 11:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
bragiel napisał(a):
na Katoliku jest ponad 3tyś uzytkowników


Może 3 tysiace użytkowników Katolika jest zwolennikami teorii chaosu :P
:D

Sorry - de gustibus non disputandum est :-)

pzdr ;-)

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Cz sty 20, 2005 11:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Forum Katolika ruszylo w marcu 2002, a nasze w maju 2003 - tak wiec ponad roczna roznica w starcie forum chyba wyjasnie roznice w ilosci zarejestrowanych userow.

Co do mnogosci dzialow to choc by forum alleluja w chwili obecnej jest bardzo szczegolowy podzial ;) a do bicia rekordow to chyba jeszcze jest forum dogomanii ;)

Jesli chodzi o dzial moderacji.... wybacz ale wszystkie dzialy sa zawarte w pewnych grupach tematycznych i raczej trudno szukac tego dzialu w grupie "Wiara" "Szukamy Boga" "Katecheza" czy "Drogi dialogu"

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Cz sty 20, 2005 18:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sty 20, 2005 9:55
Posty: 91
Lokalizacja: Ateista Materialistyczny
Post 
Na forum alleluja.pl jest 25 działów,natomaist na dogomanii tyle samo co ty czyli 32(troche mnie trudno kodsztowało zliczenie tego).I są to dwa fora o największej ilości działów w polskim internecie(chyba że ktos mi wskaże jeakieś inne z wiekszą ilością działów).Szkoda że tak jest bo forum Wiara.pl mogłoby być bardzo ciekawym forum i chętnie odwiedzanym-ale przez absurdalną mnogośc działów odpycha wielu użytkowników(nie tylko ja mam takie zdanie ale kliku moich znajomych również było zszokowanych ilości działów ).Przeciez wedle rozumowania,iż więcej działów to lepsza orientacje(dla mnie absurdalnego rozumowania) to można by zrobić zamiast działu Sakramenty ,działy Sakrament Małżeństwa,Sakrament Kapłąństwa itd.-a wtefdy już przewinięcie ramki z góry do dołu strony zajmowałoby ładnych kilka minut.Jaki jest sens rozdzielania działu Katecheza na działy Katecheza w szkole i katecheza w domu?Katecheza to katecheza-w domu ,w szkole na uczelni czy gdziekolwiek indzie.Po co dwa działy dotyczące czatu?Po co dział sonda -skoro w kązdym temacie istnieje opcja sondy i mozna ją stosować adekwatnie do danego tematu.I można by tak wymieniać i wymieniać.Mimo ogólnego chaosu i nieprawdopodobnej ilości działów -próbuje sie jakos poorientować w tym forum.Pozdrawiam.


Cz sty 20, 2005 20:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sty 20, 2005 9:55
Posty: 91
Lokalizacja: Ateista Materialistyczny
Post 
bragiel napisał(a):
Na forum alleluja.pl jest 25 działów,natomaist na dogomanii tyle samo co tu czyli 32(troche mnie trudu kodsztowało zliczenie tego).I są to dwa fora o największej ilości działów w polskim internecie(chyba że ktos mi wskaże jeakieś inne z wiekszą ilością działów).Szkoda że tak jest bo forum Wiara.pl mogłoby być bardzo ciekawym forum i chętnie odwiedzanym-ale przez absurdalną mnogośc działów odpycha wielu użytkowników(nie tylko ja mam takie zdanie ale kliku moich znajomych również było zszokowanych ilości działów ).Przeciez wedle rozumowania,iż więcej działów to lepsza orientacje(dla mnie absurdalnego rozumowania) to można by zrobić zamiast działu Sakramenty ,działy Sakrament Małżeństwa,Sakrament Kapłąństwa itd.-a wtefdy już przewinięcie ramki z góry do dołu strony zajmowałoby ładnych kilka minut.Jaki jest sens rozdzielania działu Katecheza na działy Katecheza w szkole i katecheza w domu?Katecheza to katecheza-w domu ,w szkole na uczelni czy gdziekolwiek indzie.Po co dwa działy dotyczące czatu?Po co dział sonda -skoro w kązdym temacie istnieje opcja sondy i mozna ją stosować adekwatnie do danego tematu.I można by tak wymieniać i wymieniać.Mimo ogólnego chaosu i nieprawdopodobnej ilości działów -próbuje sie jakos poorientować w tym forum.Pozdrawiam.


Cz sty 20, 2005 20:13
Zobacz profil
Post 
bragiel... a mnie przeraża powiększanie liczby postów przez powielanie tego samego tekstu :D
Po co cytujesz sam siebie :co:

Jestem na Forum od niecałych dwóch miesięcy . Przyznaję, że kiedy pierwszy raz wyświetliłam stronę główną, porównałam ją do labiryntu ... ale to trwało moment. Nie zniechęciłam się , o czym świadczy moje częste zaglądanie na tę stronę.
IMHO Forum jest ciekawe :)

Gdyby działy zostały połączone, też musiałbyś przewijać ekran... tylko, że wewnątrz konkretnego działu, a nie na liście działów ... ja zdecydowanie wolę przewijanie na stronie głównej. :biggrin:

A tak całkiem na marginesie: przydałby się jeszcze osobny dział : Modlitwa :D


Cz sty 20, 2005 20:41

Dołączył(a): Cz sty 20, 2005 9:55
Posty: 91
Lokalizacja: Ateista Materialistyczny
Post 
Przez przypadek -zacytowałem sam siebie.Przepraszam.Chciałem poprawić błędy ortograficzne w swoim poście-i nauczony doświadczeniem z innych for kliknąłem przycisk edytuj -jak się potem zorientowałem takiej opcji tu nie ma i kliknąłem cytuj.JAk tam sobie chcecie-nie będe się narzucał-ale nie wiem czemu istniej dziął katcheza na co dzień w ltórym istnieje 7 tematów (słownie siedem) i dziesiątki innych .Dla mnie to jakis sztuczny tłok.Każdy webmaster powie ,iż poprawni zbudowane forum to trzy działy :to o czym jest dane forum-a więc tu o Wierze,wszystko inne czyli offtopikowy hede park i trzeci-uwago o serwisie.Oczywiscie można jescze kilka działów pododawać-ale juz jak jest ponad 10 działów-to robi się labirynt a nie forum.Pozdrawiam.


Cz sty 20, 2005 20:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Wiesz wydaje mi sie, ze znalezienie jeszcze kilku forow gdzie bedzie parenascie dzialow wcale nie byloby trudne, ja podalam pierwsze lepsze jakie wpadly mi do glowy... cos czuje, ze kazde wymienione przeze mnie forum staloby sie w Twojej opinii najbardziej rozdrobnionym w polskim internecie ;) ale ok wiecej wymieniac nie bede bo znow nastepne bedzie "najbardziej" ;)

A teraz skoro wywolales mnie do tablicy... bo i katecheza sie opiekuje i sondami :D:D:D:D to:
1. katecheza nie ogranicza sie do szkolnej lawki, ale trwa rowniez pozniej (hmm... powinna ;) ) tak wiec podzial jest na czesc szkolna i tym wszystkim po sie dzieje pozniej

2. Prawda ze sondy sa w wiekszosci dzialow, jednak tam pytanie do sondy jest niejaka dodatkiem do glownego watku (tematu dyskusji) w dziale sondy tematy glownie skupiaja sie na pytaniu i odpowiedzia z krotkim uzasadnieniem bez wiekszej dyskusji. Czesto tez sa to sondy do juz istniejacych tematow w innych dzialach...


Mysle, ze po tak dokladnym skrytykowaniu naszych dzialow juz wiesz ktory jest od czego i przez to udalo Ci sie zorientowac we wszystkim a wiec serdecznie witam na forum :D:D:D:D

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Cz sty 20, 2005 21:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL