Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 21:44



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
 Dlaczego ja, katolik, odchodzę z tego Forum 
Autor Wiadomość
zbanowany na stałe

Dołączył(a): Wt mar 02, 2010 11:00
Posty: 4
Post Dlaczego ja, katolik, odchodzę z tego Forum
To rzeczywiście jakiś "ograniczone" forum. W dzisiejszym świecie, ludzie wykształceni piszą w kilku językach. Ja zazwyczaj piszę w czterech i nie lubię byc ograniczanym przez nikogo. Ciężko zapracowałem na to czym jestem z intelektualnego punktu widzenia! Polska dzisiaj, i Kościół potrzebuje ludzi wykształconych, nie ciołków! Proszę w takim razie usunąć moje uczestnictwo w tym forum. Zwłaszcza, że ToMu już w pierwszym dniu mojej partycypacji, po dwakroć, starał się "wpłynąć" i przekształcić mój głos sumienia. Na to mam zero tolerancję i tego nie wolno na forum, które jest katolickie i które nazywa się "Wiara". Nasza wiara jest, że sumienie jest święte! Wara od ludzkich sumień! Proszę zakończyc moją partycypację. Nathanael, dr


Cz mar 04, 2010 17:29
Zobacz profil
Post Re: Dlaczego ja, katolik, odchodzę z tego Forum
Szybko sobie wyrobiles poglad. Cierpliwosc nie wydaje sie twoja najwieksza cnota a orientacja na forum w ogole lezy. Jezeli tak bedziesz traktowal Kosciol: albo moje na wierzchu, albo sobie pojde, to czarno widze.
Powodzenia w karierze naukowej.


Cz mar 04, 2010 17:32
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2008 22:22
Posty: 5619
Post Re: Dlaczego ja, katolik, odchodzę z tego Forum
Czterema językami władasz, a polskim nie najlepiej...

Mój drogi, właśnie na tym polega forum, że każdy może zabrać głos. I nie możesz liczyć na to, że każdy będzie Ci przyklaskiwał i klepał po ramieniu mówiąc: 'Dobrze mówisz'...

Na tym forum są chrześcijanie wielu wyznać, są osoby z innych religii, a do tego osoby podające się za niewierzących.

Musisz umieć obronić swoje poglądy, a nie uciekać, gdy tylko pojawiają się głosy odmienne od Twojego. Bo potrzeba nam ludzi wykształconych, a nie 'ciołków'. Jeśli należysz do pierwszej grupy, stań do obrony swojego zdania, jeśli nie... Do widzenia.

_________________
Η αληθεια ελευθερωσει υμας...
Veritas liberabit vos...
Prawda was wyzwoli...
(J 8, 32b)


Cz mar 04, 2010 18:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Dlaczego ja, katolik, odchodzę z tego Forum
Napisałeś jak widzę 5 wiadomości, jesteś tu od 2 marca tego roku i już oceniłeś wszystko i wszystkich, uznając że tu jest dla Ciebie za niski poziom? Generalnie nie mam zamiaru na Ciebie naskakiwać, ale pomyśl może nad sobą bo wykreowałeś się na wielkiego intelektualistę, a zachowujesz się trochę temu przecząc.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz mar 04, 2010 18:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 11, 2005 11:48
Posty: 821
Post Re: Dlaczego ja, katolik, odchodzę z tego Forum
Odejdź, jeśli uważasz, że jesteś nieomylny i nikt nie ma prawa odpowiedzieć na twój post, czy się z czymś nie zgodzić. Nie lubisz być ograniczanym przez nikogo... to masz przechlapane: ogranicza cię Bóg, posłowie stanowiący prawo, przełożony w pracy, biskup, cenzor ksiąg religijnych, watykańscy urzędnicy z licznych kongregacji...

Doktorat z teologii (wg świadectwa twych słów) nie daje ci prawa do nieomylności, w tym aspekcie wiążące jest dla mnie postanowienie SVI.

A doktorów jest tu wielu, teologów też. Nawet niektórzy podpisują się imieniem i nazwiskiem pod swoimi poglądami.

Pokory, pokory, pokory w Wielkim Poście.

Nathanael napisał(a):
Nasza wiara jest, że sumienie jest święte! Wara od ludzkich sumień!
Chyba nie piszesz o wierze katolickiej, bo ta jak najbardziej zakłada KSZTAŁTOWANIE sumień...

_________________
Dominik Jan Domin


Cz mar 04, 2010 19:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post Re: Dlaczego ja, katolik, odchodzę z tego Forum
Zgodnie z życzeniem - autor wątku nie ma już dostępu do forum pod swoim nickiem.


Cz mar 04, 2010 23:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL