Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 5:17



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
 Zablokowany temat. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N gru 26, 2010 11:54
Posty: 30
Post Zablokowany temat.
Czemu Pan(chyba) WIST zablokował mój temat - "Moralność wierzących"? Przecież ta dyskusja dopiero się rozwijała.


Pn gru 27, 2010 23:43
Zobacz profil
Post Re: Zablokowany temat.
hesusmahomet napisał(a):
Nom jam za głupim. Czy mojżesz mi tak we wprost?


Polecam zamiast oglądania filmików by Dawkins produktions lekturę K. R. Poppera, aby przynajmniej odrobinę mieć rozeznanie; co denotują dziś terminy ''naukowy'', ''metafizyczny'' etc.
A potem dopiero na forum dyskutować.
Po drugie : gdybyś nie zauważył, już raz zakwestionowałem sensowność tak sformułowanego tematu. Okazuje się, że nawet z najprostszymi pojęciami, vide ''wiara'' masz problem.
Do ''wiary'' nie można nikogo zmusić, a tym bardziej ''wpoić'', czy ''zrobić dziecku papkę z mózgu''.
Powyższe to klasyczny przykład bełkotu, zwanego inaczej nowomową.
I by ciebie dobić troliku, to podam prawidłowo sformułowany temat zagadnienia, o które jak sądzę, tobie biega:
''Czy moralnym jest, przekazywanie dzieciom systemu wartości przyjmowanego przez rodziców''.
Prawda że proste... :-D


Pn gru 27, 2010 23:45
Post Re: Zablokowany temat.
Po pierwsze uwagi do moderacji w wątku viewtopic.php?f=18&t=14166
Po drugie tam od pewnego momentu nie było żadnej dyskusji.
Po trzecie wyobraź sobie, że to forum katolickie i ludzie tutaj czytają i wierzą Biblii.


Pn gru 27, 2010 23:51

Dołączył(a): N gru 26, 2010 11:54
Posty: 30
Post Re: Zablokowany temat.
Fretensis napisał(a):
hesusmahomet napisał(a):
Nom jam za głupim. Czy mojżesz mi tak we wprost?


Polecam zamiast oglądania filmików by Dawkins produktions lekturę K. R. Poppera, aby przynajmniej odrobinę mieć rozeznanie; co denotują dziś terminy ''naukowy'', ''metafizyczny'' etc.
A potem dopiero na forum dyskutować.
Po drugie : gdybyś nie zauważył, już raz zakwestionowałem sensowność tak sformułowanego tematu. Okazuje się, że nawet z najprostszymi pojęciami, vide ''wiara'' masz problem.
Do ''wiary'' nie można nikogo zmusić, a tym bardziej ''wpoić'', czy ''zrobić dziecku papkę z mózgu''.
Powyższe to klasyczny przykład bełkotu, zwanego inaczej nowomową.
I by ciebie dobić troliku, to podam prawidłowo sformułowany temat zagadnienia, o które jak sądzę, tobie biega:
''Czy moralnym jest, przekazywanie dzieciom systemu wartości przyjmowanego przez rodziców''.
Prawda że proste... :-D


Bardzo źle zrozumiałeś. Ja pytam wprost.


Pn gru 27, 2010 23:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Zablokowany temat.
Pan Kacperek wyjaśnił sprawę wystarczająco. Dziękuje.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn gru 27, 2010 23:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL